Green Life Resort в Созопол ?

  • 68 070
  • 356
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 778
Плажа на колко метра е от комплекса? Някъде четох 500м, струва ми се доста.


E, kompleksa e golqm i zavisi kude si, no ot portala edva li e poveche ot 200 metra. Presicha se putq, koito veche e mnogo slabo natovaren, zashtoto e s dead end i prez putechkata, prez djunite i na plaja. Strahoten beshe plaja, no s tozi ogromen kompleks, nai-veroqtno veche e tupkanica.

# 31
  • Мнения: 1 180
Плажа е достатъчно голям и изобщо не е "тъпканица" - винаги има свободни шезлонги /е, не на първа линия, разбира се/. Последните 3 години ходим там винаги в топ сезона, не сме оставали без чадър, и то на хубаво място. Повечко хора се събират събота и неделя.

# 32
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
И чадърите са на по-голямо разстояние един от друг, което също дава "простор". Peace

# 33
  • Мнения: 0
Portman,уважавам личното ти мнение но не е удачно да слагаш етикет на цялата гилдия-хората в червени гащи,относно интелектуалният им капацитет от една,наистина глупава проява и може би липса на достатъчно интелект на един представител. Wink

# 34
  • Мнения: 779
Има ли ходили тази година в комплекса да споделят мнение? newsm78Харесали сме го за август..

# 35
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Има ли ходили тази година в комплекса да споделят мнение? newsm78Харесали сме го за август..

М, даа, ние открихме вече сезона. Още по-приятно от миналата година. Повече зеленина, е и повече руснаци, но на тази голяма територия хората се губят.
Открихме даже и плажа с нощно плажно парти!  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 125
Wild_rabbit, направо ви завиждам. Ние бяхме миналата година и останахме супер доволни. Тази година като звъннах за резервация, останах ужасно разочарована - целият хотел бил продаден до 20 август  #Cussing out

# 37
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Wild_rabbit, направо ви завиждам. Ние бяхме миналата година и останахме супер доволни. Тази година като звъннах за резервация, останах ужасно разочарована - целият хотел бил продаден до 20 август  #Cussing out

Ние отсядаме в частните апартаменти, не в тези на Орко! Не държим на изхранването, пък и ходим за по 2-3 дена в седмицата и така ни е по-удобно. Peace

# 38
  • Мнения: 125
Ааа, ясно  Simple Smile  Ако тези частни апартаменти могат да се наемат от чужди хора, ще съм много благодарна за някакви координати  Praynig

# 39
  • Мнения: 11
А колко струва чадър и шезлонг на плажа? От комплекса до плажа може ли да се ходи с количка или трябва да нося бебето на ръце?

# 40
  • Мнения: 125
Lotta, може да се стигне с количка до плажа. Има дървени скари, които стигат до самия плаж. Мога да ти дам цените от миналата година - чадър с 2 шезлонга - 20 лв. /за гости на хотела 20% намаление, т.е. 16 лв./, а на VIP зоната - 30 лв.

# 41
  • Мнения: 5 228
Ние вече ходихме тази година и скоро ще повторим. Все така спокойно, чисто и поддържано, никакви забележки. Шезлонгите ми се видяха малко по-нагъсто, но пак си е добре.

# 42
  • Мнения: 1 180
Плажът е доста чист, чадър + 2 шезлонга -15 лв, вип зона - 30 лв, шатра /с два шезлотга и чадър/ - 60 лв. Заведението е разширено, кухнята е сменена, цените са леко нагоре - преди ми харесваше повече. За мен този плаж е един от най-добрите на юг - чист, поддържан и много спокоен.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Момичета, препоръчайте ми някой читав хотел в района на Грийн лайф, при тях няма нищо свободно и съм много нещастна .... С кола съм, така , че не държа да е на пешеходно разстояние.

# 44
  • София
  • Мнения: 121
Много ми харесва този комплекс, а и след като прочетох все положителни мнения запазих студио през август за 5 нощувки. Всъщност ако някой има координати на хора, които дават собсвено студио или апартамент под наем също бих проверила.
Шантал, имаше някакви свободни дати през август за студио, след 15 мисля. Вчера говорих с тях.

Общи условия

Активация на акаунт