Детски Градини Варна 2011 Тема №4

  • 51 006
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
REGISTER, nqkoi pravi li ne6to po otkrivaneto na novi mesta?????????????(izvinqvam se za latinicata.....iz4ezna mi kirilicata)

# 16
  • Мнения: 4 465
Само информативно да следя и тази тема че ми е интересна. Успех на всички!

# 17
  • Мнения: 62
Запис и от мен.
 Надявам се този петък да пуснат местата които са освободени от децата приети и записали се в ОДГ Ален Мак, които няма да са повече от 3-5 места, поне така си мисля. Иначе е добре Регистър да се включи и да каже, дали се обсъжда все още проблема или вече всичко е приключило и ще оставят нещата така до другата година. Все пак ако трябва ще се съберем и ще отидем да им напомним, че има около 400-500 неприети деца! #Cussing out

# 18
  • Мнения: 2 957
И аз да следя темата.

# 19
  • Мнения: 22
Аз предлагам да се съберем пред Община Варна, за да видят колко много са децата, които не са извадили късмет от лотарията им и колко голям е проблема на родителите на тези деца. Смятам, че е време да намерят места поне на половината от тези деца. Крайно време е да спрат да ни гледат с насмешка и да ни повтарят, че това е положението. Нека ни приемат на сериозно и да се заемат със задълженията, за които в крайна сметка отговарят. Нека не забравят кой ги е избрал на тези постове, защото идват нови избори и няма да се учудя, ако вотът е наказателен. За тях предстои предизборна кампания, в която ще се харчат пак пари на данъкоплатеца, а нашите деца ще стоят и ще питат, вече не са ли големи и те да ходят на градина. Мисля, че никой не иска да стои вкъщи и да гледа дете, изолирано от естествената му среда и да се чуди как да разпредели една средностатистическа заплата на четири човека.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Запис и от мен

# 21
  • Мнения: 41
Тема №3

Целенасочено в заглавието на темата пропускам думата "прием". Недоволство, проблеми, дебелокожие на управляващите са по-подходящи ключови думи за тази тема.

Препратка към Електронен регистър за прием в детски заведенияна територията на Община Варна

[/quote

АМИ ТО ПРИЕТИТЕ ОСВЕН ДА ВЛИЯЗАТ И ДА НИ СЕ ПОХВАЛЯТ КАКВО ДРУГА ДА КАЖАТ, САМО НИЕ НЕДОВОЛНИТЕ И НЕПРИЕТИТЕ СМЕ СИ ПО ДОМОВЕТЕ ДА СИ ГЛЕДАМЕ ДЕЦАТА И ИМА ВРЕМЕ ЗА ЧАТА, ДРУГИТЕ СИ РАБОТЯТ ......

# 22
  • Мнения: 656
и аз тук да ви следя Hug

# 23
  • Мнения: 94
Здравейте и от мен!
Register нищо не написа за тези деца приети пак с предимства. Thinking

# 24
  • Мнения: 73
nqma kakvo da napi6e!!!!!!

# 25
  • Мнения: 22
Има списък с приети деца в ОДЗ 9, явно това са децата приети с документи за заболяване. Обаче това ме навежда на мисълта, че и в други градини може да има възможност да раздуят малко капацитета си и да приемат още деца. Само желание трябва. Няма го диалога между общинските служители и родители, ние също можем да помогнем, все пак става дума за нашите деца.

# 26
  • Мнения: 73
kade e tozi spisak?

# 27
  • Мнения: 62
в сайта на общината има инфо и е поместен списъка

# 28
  • Мнения: 193

Не позна. Нямам желание!

# 29
  • Мнения: 62
Само не разбрах тези приети деца дали са се записали. Ако е така това означава че са освободени 4 места:
1 бр.- ЦДГ 42 Мир
2 бр.- ЦДГ 30 Мечо Пух
1 бр.- ЦДГ 38 Ян Бибиян

Надяваме се да бъдат обявени в петък! Naughty За да можем ние останалите 450 неприети да кандидатстваме!

Общи условия

Активация на акаунт