Детски Градини Варна 2011 Тема №4

  • 51 020
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 555
Има вероятност от март месец, да ме назначат на 4-ри часов тр.договор. Какво правим, никъде не прочетох че родителя,който подава документи трябва да е на 8 часов работен ден, ама може би се подразбира? Някой да ме светне,че иначе усещам как ще си доплащам 70-80лв за още 4 часа ooooh!

# 676
  • Мнения: 60
Аз мисля, че не е проблем, че ще си на 4 часов работен ден. Ако имаш някакви притеснения, може да попиташ там, където си подаваш документите. Освен това, нали преди време по телевизията казаха, че майките на деца до 6 г. могат да работят и на ненормирано работно време.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 2 082
За кандидатстването се изисква служебна бележка, че сте назначен/а на трудов договор. В бележката се пише само това, и че не сте в предизвестие за освобождаване/напускане. Никъде не се упоменава, на колко часа, временен или постоянен е договора.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 210
За кандидатстването се изисква служебна бележка, че сте назначен/а на трудов договор. В бележката се пише само това, и че не сте в предизвестие за освобождаване/напускане. Никъде не се упоменава, на колко часа, временен или постоянен е договора.
Да,така е.Когато кандидатствахме миналата година аз също се водих на 4-часов трудов договор. Не съм имала проблем при подаване на документите.

# 679
  • Мнения: 164
За кандидатстването се изисква служебна бележка, че сте назначен/а на трудов договор. В бележката се пише само това, и че не сте в предизвестие за освобождаване/напускане. Никъде не се упоменава, на колко часа, временен или постоянен е договора.
да така е!

# 680
  • Мнения: 1 555
Ами в моята миналата година за ясла пишеше....удостоверява че лицето.... работи в същата фирма на 8 часов работен ден" та затова се разтревожих

Абе я кажете,има ли телефон на който да сигнализираме при нередност ,като например че една мамитка си клати краката пък рожбата е на ясла Close Това нали беше нередно?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 082
monikss, може и да е нередно, но ако документите им са си минали по каналния ред за прием, проблема е морален, а не законов. А и въпросната дама, може да си търси работа и да не е започнала, не по собствено желание.

# 682
  • Мнения: 129
А и може да е била наработа и да са я съкратили.

# 683
  • Мнения: 5 254
А и може да е била наработа и да са я съкратили.


А може просто да няма избор и начин да се върне на работа, защото детето й боледува през 2 дни. Според мен не е редно да се рови или съди, кой и защо. Проблема не е в нас самите, а в системата като цяло. Трябва да има места за всички деца, независимо работят ли майките и бащите или не.

# 684
  • Мнения: 3 010
Здравейте момичета,  присъединявам се към темичката да следя за инфо, че април месец и ние сме на фронта. Не знаех, че е от значени дали работиш или не  newsm78 аз също съм на 4 ч работен ден, но това от части е така, защото детето ми не ходи на ясла и нямам ежедневно на разположение гледач. Връщам се да чета, че май имам доста да наваксвам. Има ли много мами за район Приморски и по скоро около Пикадилитата?

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 269
За Приморски винаги има много и много остават неприети.
Ние сме в този район, но сме по-нагоре.
Миналата година имаше много резерви, поне за тея които следих, набори 2009 /ние/ и 2008 на приятелка детенце, което също  като нас не можа да влезе.

# 686
  • Мнения: 456
Има ли много мами за район Приморски и по скоро около Пикадилитата?

И ние сме там Rolling Eyes 1-во желание Ян Бибиян, 2-ро - Слънчева дъга. Останалите още ги умувам...

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде запис да следя темата. Тази година сме пак в страстите по детските градини. Преди две години каката я приеха в ЦДГ43, та се надяваме за това ни предимство. Има доста промени по приема спрямо последния път Peace

# 688
  • Мнения: 3 010
Има ли много мами за район Приморски и по скоро около Пикадилитата?

И ние сме там Rolling Eyes 1-во желание Ян Бибиян, 2-ро - Слънчева дъга. Останалите още ги умувам...

Даааа и аз така, но в обратен ред. Има една до Мир, май Славейче се казва, тя ще е трето желание, идва ми по дале4 но.... и другото остава Петър Берон за сега, тя ми е буквално на 2 крачки, ама нещо не ме кефи  ooooh! А дали имат практика да те пуснат вътре, да разгледаш базата, да зададеш някой друг въпрос? И още един въпрос, мислите че ако мина на 6часов работен ден ще имаме по големи шансове за прием?

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 10:14 от Dendy

# 689
  • Мнения: 456
Има ли много мами за район Приморски и по скоро около Пикадилитата?

И ние сме там Rolling Eyes 1-во желание Ян Бибиян, 2-ро - Слънчева дъга. Останалите още ги умувам...

Даааа и аз така, но в обратен ред. Има една до Мир, май Славейче се казва, тя ще е трето желание, идва ми по дале4 но.... и другото остава Петър Берон за сега, тя ми е буквално на 2 крачки, ама нещо не ме кефи  ooooh! А дали имат практика да те пуснат вътре, да разгледаш базата, да зададеш някой друг въпрос? И още един въпрос, мислите че ако мина на 6часов работен ден ще имаме по големи шансове за прием?

И аз се двоумя дали да не ги разместя, че според мен Слънчева дъга е в пъти по-добра като база, но пък Ян Бибиян е буквално до нас и все съм си представяла че детето ми ще бъде там... Никакво значение няма дали си на 4 или на 8 часов работен ден, а ако това ти се струва все пак притеснително подгответе комплекта от документи за таткото Peace

Общи условия

Активация на акаунт