Звездни компромати-106

  • 67 147
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 326
Tя Джоли от край време е известна със скучния си начин на обличане.

 Тя е достатъчно красива жена, за да може да си позволи да се облича скучно, и дори да не носи бижута. А и по-добре семпло елегантно, отколкото натруфено и кичозно.

# 736
  • Мнения: 56
Tя Джоли от край време е известна със скучния си начин на обличане.

 Тя е достатъчно красива жена, за да може да си позволи да се облича скучно, и дори да не носи бижута. А и по-добре семпло елегантно, отколкото натруфено и кичозно.
Може би не се изразих правилно .За стилът и на обличане , тук по - правилната дума би била еднообразно. И да , тя можеше да си позволи да се облече както си поиска , но вече не може , защото  далеч не е онази зашеметяващата красавица както преди.От една страна е по - добре , че се облича със скучните си пеньоари, защото дрехата никога не трябва да е по - красива от жената , а ако тя си облече нещо по - така, ситуацията би била точно такава. И последно, има много звезди , които са  семпли и  елегантни , но в никакъв случай не са така еднообразни както нея. Peace

# 737
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Джолито вече на нищо не прилича. Мое мнение, да не се обиди някой фен.


E да бе  Wink никой не е вечно на 20  Whistling
Харесват ми и двамата , неподправени , естествени нормално си изглеждат за възрастта  Peace не са ходещи "кукли" от музея на мадам Тюсо като някои  Wink


Ким може да е пълничка  Sunglasses но поне не е увсиснала , спортна "дебеланка" е  Wink Изглежда здрава, щастлива и сеХси има излъчване  Wink


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/07/29/article-0-0D38E6580000 … 8-544_634x861.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/07/29/article-0-0D34938B0000 … 8-517_634x852.jpg

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 15:58 от Desss

# 738
  • Мнения: 9 138
Сега като видях снимките на близнаците на Анджелина, се сетих, че ми приличат малко на Майкъл Майерс - детенцето от Хелоуийн Crazy
http://www.badsequels.com/haynerfide/wp-content/uploads/2009/02/tyler_mane5.jpg

# 739
# 740
  • Под тепетата
  • Мнения: 336

Извинете ме, не се сдържах Praynig какво значи "ами тя е негърка......" Определящо ли е, че не мога да се сетя...пример за също жена негърка ...Мишел Обама

# 741
  • Мнения: 2 199
Амиииии и тя е с голям задник...просто генът им е такъв, не знам какво чудно има в това

# 742
  • Мнения: 2 282
Сестрата на Серена Уилямс - Винъс



# 743
  • София
  • Мнения: 23 130
А пък това, че Ким трябвало да си прикрива неестетичните, според всеобщите критерии за красота, форми е.... доста странно изказване. Щом тя се харесва, дали би могла да гадае, какво харесва или не на останалите?! И изобщо - пищните жени да се забулят с онези мюсюлмански одежди, за да им се виждат само очите ли  Crazy
Ким според мен има на 100 % импланти в задника си. Виждала ли си я как изглежда преди многобройните си пластики? Затова и имам такова отношение към нея. Ако жената беше с естествени размери, изобщо не бих си позволила да я критикувам. Аз самата харесвам по-пищни жени, тип Джей Ло.



Такива задни габарити с банички ли само се правят?
След като намирам корекциите й за неестетични, не виждам защо да не мога да го кажа?!

# 744
  • Мнения: 60
Ким няма пластики за задника , има и рентгенови снимки  Simple Smile
Ким и снимката й
по-мургавите жени - към тях спадат  латиносите и с афро произход са с повече мъжки хормони и пълнеят на задник , имат малки бюстове и плосък корем ,
докато по-белите , с повече женски хормони , пълнеят на корем и гърди

# 745
  • Мнения: 2 222
Дали е вярно, че Иван бил зарязал жена си Вихра и се е хванал с някаква "най-добра майка"? Попадна ми като клюка, но доказателства липсват май.

# 746
  • Балчик
  • Мнения: 762
Дали е вярно, че Иван бил зарязал жена си Вихра и се е хванал с някаква "най-добра майка"? Попадна ми като клюка, но доказателства липсват май.
Липсват да , по скоро е градска легенда. Peace

# 747
  • Мнения: 2 282
а нова тема някой ще прави ли?

# 748
  • Мнения: 2 222
Дано е така. Аз поне го мярнах на първа страница на "Всеки ден", който на следващия ден излезе със заглавие, че Дарина Павлова била тайна дъщеря на Васил Михайлов Crazy  Crazy Crazy

# 749
  • София
  • Мнения: 23 130
Дали е вярно, че Иван бил зарязал жена си Вихра и се е хванал с някаква "най-добра майка"? Попадна ми като клюка, но доказателства липсват май.
В последния брой на Уикенд имаше статия за тях двамата. Вместо "Най-добрата майка" пишеше "Най-добрата к*рва"  Shocked Ако съм на мястото на тази Сарачинова щях да ги съдя... То бива квалификации, но тези прекаляват.

Общи условия

Активация на акаунт