Звездни компромати-106

  • 67 145
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 326

 Ами тя е негърка, нормално е да има гигантски задник.

# 706
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
" По-добре скъп презерватив, отколкото евтина детска количка. "  Crazy

Толкова са смешни една до друга hahahaКим е 3 пъти по-едра от Вики Crazy
В конкретната рокля Ким изглежда доста по-добре. Виктория е като гладуващо извънземно в нея.

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 21:57 от Menina

# 707
  • София
  • Мнения: 23 130
Добре! Вече 32372932790 пъти всеки изказа мнението си за нейното тяло и се разбра, че все пак всеки човек има различни виждания за това кое е хубаво и кое не!
И не е зле да повторим, че все пак си има естетски норми, в които пропорциите на Ким категорично не се вписват.  Peace Пък който иска да си я харесва.

# 708
  • Мнения: 943
Е и да повтаряме, потретваме...не виждам какво ще се промени!
А и всъщност, тя какво може да направи по въпроса, пък и всяка една жена с нейните форми?!
 Не съм и много запозната де, да не си е слагала силикон в дупето?  Thinking

# 709
  • Мнения: 326
Е и да повтаряме, потретваме...не виждам какво ще се промени!
А и всъщност, тя какво може да направи по въпроса, пък и всяка една жена с нейните форми?!
 Не съм и много запозната де, да не си е слагала силикон в дупето?  Thinking

 Може да направи много по въпроса. Като за начало може да не си облича клинове, нито вталени по фигурата рокли, които само и подчертават дефектите. Никой не е идеален, но хората със стил в облеклото знаят как да си прикрият с подходяща кройка местата, които не им изглеждат добре.

# 710
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Добре! Вече 32372932790 пъти всеки изказа мнението си за нейното тяло и се разбра, че все пак всеки човек има различни виждания за това кое е хубаво и кое не!
И не е зле да повторим, че все пак си има естетски норми, в които пропорциите на Ким категорично не се вписват.  Peace Пък който иска да си я харесва.
В кое не се вписват??

# 711
  • Мнения: 2
Добре! Вече 32372932790 пъти всеки изказа мнението си за нейното тяло и се разбра, че все пак всеки човек има различни виждания за това кое е хубаво и кое не!
И не е зле да повторим, че все пак си има естетски норми, в които пропорциите на Ким категорично не се вписват.  Peace Пък който иска да си я харесва.
В кое не се вписват??
На мен също не ми се вписва, поне да беше мало по-висока или да се съобразяваше с формите си Peace

# 712
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На мен пък роклята не ми харесва Thinkingмодела е такъв,че който и да я облече все някой дефект ще изпъкне.

# 713
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
На мен пък роклята не ми харесва Thinkingмодела е такъв,че който и да я облече все някой дефект ще изпъкне.
А, баш.
Проблема в случая е в роклята.
Не ми харесва тази Ким по принцип, но не виждам нищо неестетически красиво в тялото й.

http://mr-bg.com/e107_plugins/sgallery/pics/1qw76xmsyewv/kim_kar … ian_bikini_04.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_BRoF0Cfublo/Sv58fKq2c1I/AAAAAAAAA6c/X0 … ashian.jpg+20.jpg
http://img2.timeinc.net/people/i/2009/stylewatch/gallery/airport … ardashian-290.jpg

# 714
  • Мнения: X
Толкова са смешни една до друга hahahaКим е 3 пъти по-едра от Вики Crazy
В конкретната рокля Ким изглежда доста по-добре. Виктория е като гладуващо извънземно в нея.

 Peace

# 715
  • Мнения: 2 282
Някой знае ли защо Best Model of The World се провежда в България (Пловдив) ? Simple Smile Интересно ми стана. В момента го излъчват на живо по Нова. Ирен Онтева е водеща, много красива!
А, и Лейди Би се подвизава  Grinning

# 716
  • Мнения: 212
По принцип се провежда в Истанбул, може би са избрали Пловдив тази година.

# 717
  • Мнения: 2 282
A , eто защо конкурса се провежда в България, щото спечели българката  Joy

# 718
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 272
Angelina Jolie & Brad Pitt            2       3 

# 719
  • София
  • Мнения: 5 289
Разочарована съм от първите места, особено пък женският вариант. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт