Най-нелепият подарък

  • 304 084
  • 3 091
  •   1
Отговори
# 2 565
  • София
  • Мнения: 14 082
Ооо, 5-6 годишна девойка със сигурност 😀.
А, то и аз обичам да се кича с такива джунджурийки.Joy
Еми обменете адреси Simple Smile. Хем няма да и е съвестно, че ги хвърля, хем ти ще се накиприш.

# 2 566
  • Мнения: 9 989
Аз също не обичам да ми подаряват бижута, защото рядко ми уцелват вкуса.
Чудя се приятелката на Савова как продължава да й подарява пластмасовите дрънкулки и не й ли прави впечатление, че Савова не ги носи. За мен това е най-елементарният знак дали подаръкът е сполучлив или не.
В тази връзка се сетих как приятелка ми подари два пъти един и същи парфюм през пет години. И първият, и вторият път не можах да възприема аромата.

# 2 567
  • Мнения: 7 898
Жената обича да прави разни неща, но просто не са по мой вкус. Иначе имам друг ръчно изработен подарък от друга приятелка медалион от черна връв и камъче на Сваровски и си го нося с удоволствие.

# 2 568
  • Мнения: 10 450
Аз съм си правила такива бижута от смола, харесвам си ги, но пак не ги нося. Направих си и много красиви неща от полускъпоценни камъни, но с тая карантина и маски въобще и не се сещам за тях.

# 2 569
  • Мнения: 48 071
За мен пък последните изказвания са неблагодарност и дребнавост

# 2 570
  • Мнения: 1 073
Аз съм получавала сребърни гривни, които много ми харесват, но няма как да ги нося, защото ръцете ми са тънки, колкото на детенце на 9 години, а тези са от дамска серия и са ми ужасно големи. Пазя си ги и от време на време си ги гледам тъжно.

# 2 571
  • Мнения: 318
Преди две години за Коледа получих парфюм , който изобщо не харесах и го дарих в благотворителните групи във ФБ, тази година го получих отново, от същия човек, но за моя изненада ми хареса.

# 2 572
  • Мнения: X
Прекалено много усилия за едни пластмасови дрънкулки. Не мисля, че някой би ги харесал.
Прекалено много и напоителни постове с обяснения за подаръци, които някой е бил така глупав да Ви направи и подари с любов. Толкова ли не можете да си носите винтчетата и да не квалифицирате, подаръците, направени от човек, когото имате нахалството да наречете "приятел"? Да Ви имам представата за приятелство...

# 2 573
  • Мнения: 1 113
Аз съм изумена- да ви дам адреса си, да ми пратите ненужните си дрънкулки от приятелките ви?

Някой седнал и си вложил времето и въображението, вместо да ви купи някаква китайска глупост за 5-10-15 лева и ще ги изхвърляте? Поне ги дайте на някой друг.

Или поне препоръчайте на приятелките си сайта etsy.com, там много хора продават боклучките си много успешно...

# 2 574
  • Мнения: 7 898
Прекалено много усилия за едни пластмасови дрънкулки. Не мисля, че някой би ги харесал.
Прекалено много и напоителни постове с обяснения за подаръци, които някой е бил така глупав да Ви направи и подари с любов. Толкова ли не можете да си носите винтчетата и да не квалифицирате, подаръците, направени от човек, когото имате нахалството да наречете "приятел"? Да Ви имам представата за приятелство...
Аууу ама вие пък за какво подскачате сега, или и вие правите и подарявате такива бижута? Вече споменах че нося друго ръчно изработено бижу с удоволствие Smiley.
Просто нейните не ми допадат. Смятам, че човек който ме познава добре, няма да ми подари подобни бижута, а На работа ми е позволено да нося само венчална халка и обеци с винт!

# 2 575
  • Мнения: 1 740
За мен пък последните изказвания са неблагодарност и дребнавост
Ами темата е такава. Приятелката, като такава, дали ги подарява с любов, или обича да се занимава с ръчен труд за медитиране, а после се чуди къде да го пласира?

# 2 576
  • Мнения: 48 071
Преди време и аз не оценявах такива жестове. Явно остарявам.

# 2 577
  • Мнения: 7 898
Преди време и аз не оценявах такива жестове. Явно остарявам.
Хайде сега аз съм неблагодарница Stuck Out Tongue Winking Eye
Не искам да ми се подарява каквото и да било, а не просто пластмасови дрънкулки.
Изобщо не ми е идвало и на ума, че може да ми ги подарява защото иска да ми ги пробута. Просто сме прекалено различни и харесваме различни неща и когато аз подарявам нещо, гледам да е нещо което ще се хареса на другия, а не защото на мен ми харесва. Смятам че познавам вкусовете на приятелките ми и никога не бих им подарила нещо, защото на мен ми е харесало, без да се замисля дали на тях им харесва.

# 2 578
  • Мнения: 11 576
Аз тази Коледа получих един, не бих казала нелеп подарък, но да кажем нестандартен. Не ми се вписва никъде, но така ме усмихва, че съм си го кукнала в хола и всеки път като го видя ми става някак хубаво и весело. Blush

# 2 579
  • Мнения: 15 084
Много сладки мишки. Аз имам коледен елен, голям, чудех се какво да го правя, пък му намерих място и ме радва. И пластмасови обици се научих да нося, не ежедневно, а като съм някъде на почивка и летния стайлинг позволява по-шантави бижута.

Общи условия

Активация на акаунт