Наситихте ли се на целувки?

  • 1 375
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Уфффф, болна тема ми е това.  Cry

Дариа изобщо не дава да я мачкам и целувам. Даже като не съм я виждала един ден - пак не ми обръща внимание. Занимава си се с нейните си неща.

Понякога тя ме прегръща и целува, но когато тя реши, а не когато аз искам.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят син не обича да го пипат и мачкат, нито да го целуват. На мен се е метнал. Само го дебна да го хвана, ама то много бързо бяга... Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
още не - май скоро няма да се наситя, ама и той поне още дава:)

И аз така Peace

# 18
  • ново
  • Мнения: 5 964
Никога няма да се наситя. Много обичам да я целувам и тя ме целува, но когато тя поиска. На никой друг не позволява да я целува /баба, дядо, леля, вуйчо/ или ако се смили да даде една бузка моментално се изтрива Wink. Не и минават пазарлъци - дай да те цункам и ще ти дам нещо Naughty. Скоро вучо и /брат ми/ и предложи 5 лв. за една бузка, ама не! Stop
Ами дете с принципи  Thinking

# 19
  • Мнения: 2 255
Не нямам насита ....  Wink Големия съм го мачкала и целувала до припадък и сълзи, той обичаше много и сам се буташе  hahaha всички ми се караха, но да си гледат работата  Rolling Eyes Сега вече е голям и рядко се разнежва  Grinning, но пък си имам малкото бонбонче, а то като брат си обича да го гушкаш и целуваш - ще видим докога  newsm78 но ще се възползвам максимално

Няма нищо по-хубаво според мен от това да се заровиш в едно малко, сладко и чисто създание  newsm76 и да го прегърнеш и целунеш  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 581
Татко му не дава много, трябвало да го правим "мъжко момче", ноооо той ще е "мъжкото момче на мама"  Wink
Майките нямаме насита, ама децата имат, така че ще гушкам, докато мога  Grinning

# 21
  • Мнения: 698
Ще го мляскам до последно - докато разрешава!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 731
И двамата обичат да ги целувам и прегръщам и все са завряни в мен.Каката ако изпревари и малкия веднага пристига и той Hug.Много често се чувствам като майка-квачка от двете ми страни и не мърдат FlutterДокато им е приятно-ще ги целувам и не мисля ,че не е хубаво.Напротив,децата трябва да се целуват ,да усещат нежност и любов.Имаме си ритуал на заспиване ,сутрин тичат и двамата през глава да лягат при нас.Общо взето си падат по целувките,а малкия от известно време ме хваща за учите и се почва едно лудо целуване ,дъх не мога да си поема Party Flutter

# 23
  • Мнения: 4 212
Моята дъщеря скоро ще стане на 13, въобще не дава дума да стане да целувам, камо ли да се доближа до нея. Тъй 4е целувай сега 4е после.....са целувате с мъжа ти.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Спомням си, вече бях голяма крава....а баба ми, милата все искаше да ме целува.
Тогава на моменти избухвах дори...а сега ми се иска да върна лентата и да се оставя да ме целува колкото си иска.

Сигурно и с моите деца така ще стане...

# 25
  • Мнения: 2 000
Едва ли някога ще се наситим да ги целуваме. Просто децата като пораснат и няма да ни дават да ги мляскаме, когато си искаме  Cry

# 26
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
За мое удоволствие все още продължава да се гушка в мене и да дава да я целувам

# 27
  • Мнения: 6 315
Не мога да се наситя и мисля да си го гушкам и целувам докато ми дава.

# 28
  • Мнения: 1 493
Аз така и не се наситих, да ги целувам !
Дъщеря ми от малка не обичаше да я мачкам и целувам, за това пък брат й беше невероятно гальовен ! Никога не заспиваше без "минутка само " / целувки, прегръдки, глезотийки /. Още тогава си давах сметка, че трябва да му се " наситя " , докато ми разрешава, но така и не успях ! Един ден , когато го изпращах на училище , той много сериозно ми каза, че е време да престана да го целувам за " Довиждане " ! Престанах , но ми беше много мъчно !  Cry

Мили мами, целувайте докато ви разрешават !

Насита няма, а те така бързо ще порастнат, че няма и да усетите !

Общи условия

Активация на акаунт