Старите къщи - Мостово

  • 21 841
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 576
Пантофка, много се радвам да прочета мнението ти, защото вече силно се бях притеснила за вече предплатената ни резервация. Ние сме семейство с две годишно дете, не сме много прентециозни, важното е да има детето къде да бяга и играе. Коментарите относно храната малко ме притесниха, ама това е бял кахър, ако трябва ще се храним в съседство.
Басейнът в какво състояние беше?

# 31
  • Мнения: 771
Здр. ние също бяхме с 2 годишно дете и повярвай ми има много място където да бяга. Дадоха ни и кошарка за малкия където да спи. В басейна водата беше чиста и ставаше за плуване, единствено джакузито казаха че му е изгорял нагревателя и чакали да дойдат техници да го оправят (незнам дали ни излъгаха). Управителката беше много дружелюбна и учтива. За храната поне за мен беше без забележка. Тъй като персонала се сменя доколкото разбрах на седмица, ние може да сме уцелили по добрият готвач...Simple Smile

# 32
  • Мнения: 792
Напълно подкрепям написаното от Pantofka. Всичко, което ядохме в ресторанта беше вкусно. Сега дали е скъпо е въпрос на гледна точка. Ние във Варна определено сме свикнали и на по-високи цени Simple Smile В края на Септември басейнът беше доста студен, но сега може и да става. Разкошно място е за малки деца, а и за пораснали, които обичат да лежат по полянките, също  Grinning
Аз бях написала по-напред, но и сега да кажа - на нас преди 2 години ни дадоха кошара без матрак и завивки. Сега може и да се е променило, ако някой знае, да каже.
Приятно почивка!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Познати скоро бяха там-семейство с бебе, оплакаха се че имало мравки и лазели бебето, останали гладни (невкусна храна) и са напуснали преждевременно .... преди да им е изтекла резервацията.  Отворили са новата къща, която строяха доста време- Кабата, сега в неделя бяхме там да пробваме ресторанта , много любезни домакини, определено цените са нормални, но отново с някои забележки към  кухнята..., някои неща бяха много вкусни , други изобщо. Аз съм голям фен на родопската кухня и държа много на качеството!

# 34
  • София
  • Мнения: 56
Познати скоро бяха там-семейство с бебе, оплакаха се че имало мравки и лазели бебето, останали гладни (невкусна храна) и са напуснали преждевременно .... преди да им е изтекла резервацията.  Отворили са новата къща, която строяха доста време- Кабата, сега в неделя бяхме там да пробваме ресторанта , много любезни домакини, определено цените са нормални, но отново с някои забележки към  кухнята..., някои неща бяха много вкусни , други изобщо. Аз съм голям фен на родопската кухня и държа много на качеството!

Ние имаме резервация за 20-22 септември в къща "Кабата". Голяма група сме с много деца. Запазили сме стаи и в съседната къща, за да можем да се поберем. Можете ли да ми кажете дали има двор и пейки или масички за сядане на двора? Не се вижда от снимките. Не намерих много информация за нея. Предполагам, че е сравнително нова и това е причината. Има ли място, където да поиграят децата, след като се върнем от разходка?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Времето беше валежно и не огледахме много, но ще има къде да се играе-имаше няколко местни  дечица, които си играеха в механата , дворчето отпред е и паркинг, в едната част е терасирано с големи маси с хубава гледка, за хубаво време. Ако през това време се случи отново да идем ще гледам да видя и тези подробности!:)

# 36
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 507
,, определено цените са нормални, но отново с някои забележки към  кухнята..., някои неща бяха много вкусни , други изобщо. Аз съм голям фен на родопската кухня и държа много на качеството!

Цитат на: bebitta link=topic=598394.msg28847474#msg28847474 date=1408. Всичко, което ядохме в ресторанта беше вкусно.
[/quote

 Момичета, може ли да споделите от кои ястия останахте доволни,че възнамеряваме да посетим мястото?

# 37
  • Мнения: 576
Страхотно, много се радвам и вече нямам търпение да заминем. Дано да се пооправи времето, че ще има да дзиндзирикаме от студ в планината. Иначе малкият спи с нас, така че кошара няма да ни трябва. Струва ми се по снимките, че отдолу има много сериозен баир, дано да е достаъчно обезопасено, че моето диване е бързо като куршум.
И аз ще се радвам на препоръки за конкретни манджички.
Хубав петък!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 692
В родопите аз винаги търся родопски специалитети, например пататник, пърленки,  смилянски фасул приготвен по най-различни начини. За съжаление не навсякъде се предлагат, залага се на скара и полуфабрикати, най-евтино "сирене-имитиращ продукт".  Grinning  Като започнем да имаме по-високи изисквания вярвам, че могат да се променят нещата!

# 39
  • Мнения: 576
Обиколили сме Родопите два пъти, още преди малкият човек Simple Smile Всичко сме хапнали, имах предвид конкретно механата в комплекса. На детето скара не му давам да яде, но бях чела че имали различни готвени домашни манджи всеки ден.
П.П. Най- якото сиренце беше в Триград в мандрата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт