Бургаски мами:)

  • 32 523
  • 725
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 105
Анито този четвъртък ще раждаш така ли:) Пожелавам ти да мине всичко успешно и да си гушнеш едно малко сладко бебече след това.

Момичета да ви кажа наистина трябва да споделяме за всякакви притеснения, които имаме с лекарите си. Аз сега забелязвам, че имам отвреме на време бяло течение и мисля да споделя с лекарката си. вие имате ли такова?

# 241
  • Мнения: 2
Танче, ако искаш да те взема с мен с колата за лекцията. Примерно в 14.15 - само да се уточним къде!

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 644
Танче, има много жени, които имат по-обилен секрет по време на бременност. Това е начин на влагалището да повиши предпазването си от инфекции. Може би така ще ти каже и докторката, но все пак тя трябва да ти пусне МБ и цитонамазка, макар да е неприятно за теб преживяване, не се лишавай от тези изследвания. Хубаво е човек да си спести доста изненади  Hug Дано ти е чиста МБ, ако правиш такава.
А моя хубавец ме убеждаваше, че гъбички /които е съвсем нормално да се получат по време на бременност/ не се лекуват и понеже не се лекуват /а те всъщност локално на място се спират чрез кремчета и свещички, за момента за да не се увеличи инфекцията/ нямало смисъл от такова изследване. Абе то от повече видеозони има смисъл през бременността и ЗК не ги поема, та ако поема МБ и цитонамазка, съвсем логично е да има причина и то основателна!

ПП.Таня, благодаря за пожеланията.  Hug Малко съм уплашена от предстоящата болка, но ще мине, надявам се скоро  Tired

# 243
  • Мнения: 105
january много ти благодаря за предложението. на спирката на младост удобно ли ти е - незнам дали ще минаваш от там. Ако ми отговориш до 10 мин. става, ако не тръгвам към спирката да не изтърва и автобуса.

# 244
  • Мнения: 2
да, удобно ми е само, че не знам къде е - знам, че Младост е в Славейков, но не знам къде има спирка

# 245
  • Мнения: 105
няма проблем остави. най-добре е сега да си хвана автобуса. в болницата се надявам да се запознаем и в бъдеще ще си пътуваме заедно, като ти покажа спирката Simple Smile Става ли така

# 246
  • Мнения: 96
Анито стискаме палци всичко да мине добре и да се възстановиш бързо, за да си гледаш детенцето. Аз също ходя при Люцканов и доста ме стресна поста ти за неговото безхаберие. Аз искам да родя нормално и се надявам да не се стигне до секцио, защото не е взел мерки навреме.
Ще помисля какво да правя  newsm78
Благодаря ти, че сподели с нас.
Би ли ми казала къде е кабинета на д-р Ковачева и телефон. Предполагам, че няма да има проблем да отида и аз да ме погледне.

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 13:37 от Beauty_bs

# 247
  • Мнения: 2
нееее, ще те взема - само ми кажи къде е =- по главния път като подмина кръговото на Мираж и някъде след това ли?

# 248
  • Мнения: 105
Да като подминеш кръговото на Мираж първата спирка се пада:)

# 249
  • Мнения: 2
14.15 съм там, а сега отивам да се оправям; с какво ще си облечена; аз ще бъда с черно старо БМВ

# 250
  • Мнения: 105
Аз ще съм с една рокличка - цвят диня на цветя .има ме във фейса последно качена снимка с мъжа ми сме там:)

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 13:49 от tania_burgas

# 251
  • Мнения: 0
И аз съм тук вече Simple Smile
 Първо добре дошли Анито и plamsav .plamsav Честито ти момиченце, Анито стискаме палци  дано всичко да е наред и да си гушкаш едно живо и здраво бебенце Simple Smile
 tania_burgas  аз също имам течение, кажи на Мърмърова и веднага ще ти пусне каквото трябва. Дано да няма нищо, както се оказа и при мен.
 Аз също ще идвам на лекцията, само не разбрах дали трябва да получа някакво потвърждение или нещо подобно, защото попълних там каквото трябваше и дотам.
 Името и ние го знаем още от момента, в който разбрахме пола Simple Smile

# 252
  • Мнения: 105
Ваня не няма какво да чакаш никакво потвърждение. Направо тръгвай и ще се видим там:)

# 253
  • Мнения: 21
и аз да се включа,относно това бяло течение и аз го имах през цялата бременност,смених 3-ма лекари  и нито един не ми пусна изследване,но за щастие на бебо му няма нищо(раждах нормално) ooooh!между другото кум 8-ят месец течението се засили още повече,сега след раждането и след изчистването на организма вече го няма Party,но все пак наистина е добре да си пуснете по едно изследване PeaceА ако някоя от вас много държи да ходи при Добрева мога да дам GSM-a й,макар че по-добре си изберете някой друг доктор Naughty

 засега чао от мен,отивам да храня малкият фъстък и после отпрашваме на разходка да събираме витамин Д  grinning039

# 254
  • Мнения: 21
П.П Никоя от вас не мога да намеря в тоя Фейсбук newsm78,ако вие успеете да ме намерите пратете ми покана за приятелство моля Praynig Фейсбукът ми е  ( Mariq T Mamarova)-на снимката е Бебо .Очаквам включване smile3521 newsm47 newsm03

Общи условия

Активация на акаунт