Пред пубертет ( Tanner stage) и как да подготвим децата? -1

  • 186 052
  • 1 384
  •   1
Отговори
# 750
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
по забравянето сме първи в града, колкото ме видят да тър4а, ве4е не ме питат къде отивам, то е ясно-в колежа!сдушили са се с доктора ми, оня вика мадам ,ходете, движете се, а тя се грижи за изпълнението на директивата! преди ходех  4пъти по дефолт, водене и вземане и тук там по нещо забравено, като от неделя се сети за някое разпе4атване на материали и съм като линейка!!понамали малко ,след 1000 зари4ания ,4е няма да има следващ път, но както каза някой напред, душа пусто не носи, щом мога да ида!разхвърляна е, а не беше! сега доказвам,4е навиците се създавали за 21 дни, та игря "4удовището"! адски тежки са им раниците и тук! просто куфар ще е по- уда4но!при това сменяме за следобеда, у4ат от 8-12 и после от 14-18 !не приемам никой голям да се оплаква,4е работил 8 4аса и бил изморен, защото децата след 18 по4ват да готвят за другия ден уроци, домашни, досиета!

# 751
  • Мнения: 918
Нас изрично ни предупредиха през септември да не носим в училище забравени неща, освен ако не става дума за ключове от дома, лекарства за хроничноболни или други извънредно важни неща.
И без друго родител не може да се развява из училището когато си пожелае, а на децата не е позволено да излизат преди края на занятията, така че предаването на забравената вещ би изисквало известна конспирация и хитрина.
Не знам дали бих ходила, дори и да имах възможност. Да си събира главата!
Проверявам и напомням, но не системно, а на случаен принцип. Ако нещо изисква моя подпис, го слагам лично в раницата.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Страхотна тема! Моята става на 11 другата седмица. От една година се промени, все е мрънкане, викане... ту сме добри, ту лошички. Гонят ни хормоните. Сега след като ще става кака.. просто идея си нямам как реално ще реагира.. ще има ли ревност и т.н. Относно забравянето.. не е много често, но като се случи все се търчи. Няма вариант при нас да се изисква нещо от госпожата и да  не се занесе в училище.


А някой може ли да каже качествена козметика за измиване на лице, по повод на промените, които настъпват в кожата на малките госпожици? Нещо, което не изсушава много лицето, че то реално не й е особено мазно, просто тук там започват малки пъпчици или трънчета.

Последна редакция: ср, 20 яну 2016, 23:13 от jullss

# 753
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Oт известно време ползваме пяната на Sebamed и съм доволна.  Peace

# 754
  • Мнения: 13 547
Продуктите на Акне аут също са подходящи за почистване на лице.

# 755
  • Мнения: 6 002
Записвам се след дни навършава 10 , но всички симптоми са налица  Tired

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Мерси.. ще ги погледна Simple Smile

# 757
  • Мнения: 4 204
Препоръчва се: Мицерална вода и хидратиращо кремче/ може на Бочко/

# 758
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
http://apteka.framar.bg/30027402/%D0%B3%D1%8A%D0%B1%D0%B0-%D1%86 … 0-1-%D0%B1%D1%80-

Подобни гъби-луфа съм купила на моя син, и на себе си  Crazy.Препоръчвам! Успешно преборихме няколко твърди пори по носа с нея, направо ги изшкури  Hug.

Понякога му капвам малко от моя измиващ гел за лице (на Авен),но не прекалявам, да не му изсуши кожата.Така,че това е- с гъбката под душа, поизтърква всяка вечер лицето  Peace.
Обръщам внимание,да не се ползва, ако има активни пъпки-рани,за да не се разнесе инфекцията. За черни точки и пори е идеална.

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Благодаря, това също е идея, то основно порите май се променят в началото.

# 760
  • Мнения: 10 614
Ох, добре, че видях тая тема да се успокоя, че не съм единствената изкрейзила от разсеяния си и инатлив десет годишен! При нас на мода е: Няма, не искам, защото така и оставете ме на мира!

# 761
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Има и още:не ми пука,не ме разбираш........... Laughing

# 762
  • Мнения: 2 478
За забравените и изгубени вещи роман мога да напиша, но не това ме притеснява.
Той ще навърши 9години съвсем скоро, а вече се противопоставя на почти всичко, което му кажа. Или на въпроса ми отговаря с въпрос "Защо ме питаш?"....Къде ми е малкото момченце!?

# 763
  • Мнения: 6
Здравейте и в новата темичка Hug Ей тоз пубертет ще ме вкара  в лудницата, то бива тръшкане, но нашето е вече кошмарно. За да прочете 20 стр, трябва и заплахи и викане и каране, наказания. Онзи ден я взех с мен на работа, то бяха пазарлъци, циркаджийски номера само и само да не чете Close
 Полудях , накрая и дадох ултиматум прочита до 190 стр (а бепе на 180) и спира, иначе няма да излиза вечерта. Не чете!
Вечерта като се прибрахме се обърна с цялата си наглост :мамо мога ли да изляза #2gunfire #2gunfire. Все едно един час преди това не съм казала какво ще се случи...................
Зависи коя е книгата, която му давате. И дали вие четете. Ако не четете , как очаквате детето да вземе добър пример? Учи се от видяното вкъщи. Коя книга не иска да чете? Ако е някой Бисер като Немили, недраги, и аз ще се тръшкам, повярвайте. Купете някоя съвременна, модерна книга. Тогава няма да се тръшка толкова.

# 764
  • Мнения: 6
За забравените и изгубени вещи роман мога да напиша, но не това ме притеснява.
Той ще навърши 9години съвсем скоро, а вече се противопоставя на почти всичко, което му кажа. Или на въпроса ми отговаря с въпрос "Защо ме питаш?"....Къде ми е малкото момченце!?
Щом ще навърши 9 години, ами, няма го вече. Все пак е нормално човек да се противопоставя на някои неща, нали. Щом не Ви притесняват изгубените вещи, нищо не би трябвало да Ви притеснява, защото това е напълно нормално. Не го третирайте като ,,малкото момченце,, и когато види, че го възприемате за голям човек, ще започне да се държи като такъв.

Общи условия

Активация на акаунт