Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
Хелоуу и от мен в новата тема  Sunglasses

Нелили уникална снимка на спящото човече с кончето  Heart Eyes
Май само аз нямам такова конче,но тя Рая засега не проявява никакъв интерес към играчки  Laughing

Хоупи  Hug /много си ми на сърце да знаеш  Blush /

Бубе....подкрепям те с 2 ръце относно БГ и Щатите  Peace

# 16
  • Мнения: 30
За уроките-на който не му се е случвало,не знае какво е Naughty Пожелавам ви наистина никога да не разберете що е това и да не ви се налага да повярвате Peace

Lussy, абсолютно съм съгласна, мила! И аз не вярвах, докато не се убедих с очите и ушите си! Още от както започнахме да излизаме по разходки, като се приберем вечер започваше неистов, кански рев - къса се да реве това бебе, дави се чак и по НИКАКЪВ начин не мога да го успокоя. Идва свекърва ми и още от вратата ми каза "Дай ми я на мен". Сяда и започва да й бае, а аз гледам скептично отстрани. На 5тата секунда бебето се успокои и спря да реве  newsm09 Не можех да повярвам!!!!!! И след още два-три подобни случая не само, че повярвах, ами и сама си я викам. Точно преди малко пак бяхме така - мноооооого я хващат, не знам защо и не знам как да я предпазя  Weary Добре, че поне има кой да ни спасява в тези ситуации, иначе не знам какво щях да правя  no
SYMa, много се радвам за теб! Според мен вземи някой ден да й кажеш на женицата колко си й благодарна, направи нещо мило за нея - сигурна съм, че много ще я трогнеш  Hug
Hope и аз не ям котки хахаххахаха  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Сигурно много сте я шашнали бабето  Joy
danaq lv, много е сладко слончето! И аз гледах такива вибриращи играчки в Хипо-ленд и се чудех дали да не й взема  newsm78 А от самите вибрации кефи ли се бебока?
elfi4ka, споко и ние нямаме такова конче, ама се замислям по въпроса, че да не вземат да ни отлъчат от темата   hahaha  hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 111

danaq lv, много е сладко слончето! И аз гледах такива вибриращи играчки в Хипо-ленд и се чудех дали да не й взема  newsm78 А от самите вибрации кефи ли се бебока?


Абе на малката тия вибрации още не и правят впечатление,ама майка и много я кефят,третата такава дрънкалка ни е  Embarassed

# 18
  • Мнения: 111
Добра вечер и от мен Simple Smile
Абе я да питам аз от къде са тия кончета  newsm78 Пропуснала съм явно Simple Smile
Иначе и ние си имаме подобна като на danaq lv, само ,че нашето е хипопотам  Mr. Green
Много и се радва : Ето я и нея :

# 19
  • Мнения: 2
Lusy аз нищо не съм казала... ама те спореха.... и аз реших да изкажа мнение и
съм си права за мене .... просто съм от хората които не обичат да си мълчат и когато искам нещо да кажа теъдно се въздъжам докато не го кажа.....
Просто съм си такава  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 22
ДВ и от нас!

Днес спим основно и се надявам да не изпуснем пак къпането.  Blush

danaq_lv наистина е била най-продуктивна нашата дата   Laughing и аз това установих наскоро.

За вибрациите от играчки явно оказват някакво влияние. Не знам, но имаме една джаджа на кошарката с опция за музика, вибрация и светлина. Като завибрира и беб се успокоява и заспива (особено в периода, когато хем му се спи, хем не знае как). И на майка му й действа, даже още повече.  Mr. Green

Навих се и аз с това конче. Засега като че ли ни е страх от играчки (гледа ги много изцъклено), но по-нататък един такъв приятел ще е добре дошъл.

Връщам се да чета и да видя откъде точно ги поръчвате кончетата.   Crazy

P.S. за очите никой не ми отговори, но здраве да е.  Whistling

# 21
  • Мнения: 2 614
Добра вечер и от мен!  Hug
Дамян поспива сега, след 2 часа ще е пачанга отвсякъде  Mr. Green
Ние пообиколихме БГ с децата и мъжа ми - първо се понесохме към Варна за юбилея на вуйна ми, стана на 60 години. Както винаги, като тръгнем на море, минахме през Плевен, за да преспим в свекърите, да направим почетна обиколка на града и така. От Варна Калина замина на море с баба, дядо и братовчед си в Албена, а ние с Дамян поостанахме, докато племениците ми не хванаха летния вирус. За щастие брат ми и снаха ми бяха и те във Варна, и така минахме към следващия етап от екскурзията - Пловдив Simple SmileГОляма радост за баща ми и семейството му там  Simple Smile А брат ми ни закара, защо мъжа ми си се прибра в София, т.к. отпуската му е чак края на август Simple Smile
Последния етап от ваканцията ни беше посещение на любимият ни хотел до Карлово, в с. Соколица, хотел Яев Simple Smile
И сега отново сме си в София.
ДАмян се държа геройски,п ред вид обиколката, която направихме в тези жеги. За щастие се отървахме от коликите, но като че ли силно го мъчат зъби, защото пищи отвреме - на време без никаква видима причина. КАто му намажа зъбите ме хапе  Mr. Green Чудо на чудесата е!
Започна сам да си прави нощни паузи от по 4-5 часа, понякога и повече. Има дни, в които спи с много кратки промежутъци и съответно дни, в които само предремва, как му издържат батериите не знам Simple Smile
ВИдях снимки на страхотни дечица. Тъкмо си харесах "снаха" но с Херката няма да водя двубой  Mr. Green

Ето и моите маймунки Simple Smile

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/281985_1015 … 0336_327496_n.jpg хитрият поглед
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/285019_1015 … 337_5882341_n.jpg моята любима принцеса и любвеобвилна кака
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/284600_1015 … 341_1906809_n.jpg отново тя
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/283101_1015 … 344_7930969_n.jpg малкият Буда в медитация
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/285087_1015 … 0345_933458_n.jpg на пясъка в една приятна юлска вечер Simple Smile
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/284405_1015 … 0346_746410_n.jpg отново Картофчето ни Simple Smile
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/283194_1015 … 348_7831884_n.jpg отдъхва в сенките във водичката Simple Smile
По повод плуването за бебета. Както и за Калина, така и за Дамян сега викам инструктурка по плуване за бебета. Пълним ваната и тя го гмурка и прави с него упражнения във водата. Той ...хм...не бих изпхълзвала точно думата радва се, за разлика от сестра си преди време, по скоро мъдро ги понася  Laughing
Скоро ще сваля видеото и ще кача в ютуб да го видите  Mr. Green

ЗА падането на косата, от 2-3 седмици е страшно направо, пада на кичури....Добре, че е къдрава, та изглеждам с повече коса, в редките случаи, когато не съм вързана на опашка(топка)  Crazy

Поулях се с писането  Embarassed
Приятна и спокойна вечер на всички  Hug

П.С. Хора, кому са нужни тези спорове....Чалга или не, не си пускам да слушам вкъщи, слушам по заведения, в редките случаи, когато ходим, защото това се слуша там.... Иначе музикалните ми вкусове са коренно различни...
Може би не бих имала против чалгата, ако не се ширеше тази безобразна халтура сред децата.... Обличат се и изглеждат ужасяващо....

(ох, бях си обещала да не пиша по въпроса, но ....) Whistling

П.С.С. Ох, с това конче...и аз искам да взема, но трябва да взема 2, че и КАлина ще иска Hug
Когато ни изписваха с Дамян, кумата ми ми каза да и купим подарък, за да дойде бебето с подарък, така било добре за голямото дете, за да вижда в новия член на семейството приятел и и купихме Неси от филмчето Випо, тя толкова много го искаше.....И понеже и е подарък от Дамян, не се разделя с него в леглото. Обикновено всяка вечер сменя играчката, а тази се радва на доста дълго благоволение  Simple Smile
(няма кой да ме изгони от РС-то и пиша и пиша Mr. Green)

Но сега вече лека и спокойна вечер на всички от мени спящия Дамян Hug

# 22
  • Мнения: 5 622

Бубе,онзи ден мярнах до Общината една жена цялата в бяло,с много fashion-ски зелен летен шал и количка Stokke.Много ми заприлича на теб,ама не бях сто процента убедена newsm78

Ех, че хубаво прозвуча..Но не съм била аз  Crossing Arms Просто нямам зелен шал  Crossing Arms
Иначе и аз се подвизавам с един ленен бял панталон и обичам да ходя в бяло... А количката ми е светло бежова на цвят.
Някой ако ме разпознае да свирка. Може по друго да не ме познаете, обаче по сините торбички под очите, със сигурност (маскирам ги умело със слънчеви очила, обаче  Mr. Green ) Laughing  Crossing Arms

Правде, дечицата ти много си приличат  Wink  Hug

Джулия, какво за очите беше питала? Като не ти отговори никой, пак си задаваш въпроса  bowuu

На мен пък, никой нищо не ми каза за моето светещо "конче", което всъщност е мече Mr. Green Издирвах ви два часа снимка от нета, но..никой не ме отрази  Laughing  Joy

# 23
  • Мнения: 3
Здравейте отново!Страхотна тема за страхотни бебоци!Аз да се оплача мойта принцеса направи рекорд днес :събуди се в 04:30 и до сега освен кратки паузи от по 15 минути изобщо не е спала!!!Направо ми спря тока,чудя се това малко детенце от къде взе толкова енергия newsm78.Та по случая имам въпрос :вашите деца по колко будуват обикновенно?
За чалгата :аз съм върл фен Peace
За бирата :в момента пия едничка
За цигарите:многооооооо ми се иска да пуша,но докато кърмя не си позволявам
А ето я и моята принцеса :
http://ekzotika85.snimka.bg/baby/samuela.608747.24346970
http://ekzotika85.snimka.bg/baby/samuela.608747.24346972
http://ekzotika85.snimka.bg/baby/samuela.608747.24346983
http://ekzotika85.snimka.bg/baby/samuela.608747.24346974
http://ekzotika85.snimka.bg/baby/samuela.608747.24346987
http://ekzotika85.snimka.bg/baby/samuela.608747.24346993

# 24
  • Мнения: 111
Ех,че сладки бебоци и по големи дечица.
За вибриращите играчки-можеби скоро ще ги отрази като такива,засега само им се любува.
Бубе,за твойто светкащо мече,аз май попаднах някъде на такова ровейки се за конче,ама може да не е било точно същото.
А Julia_Ch ,май беше питала за избистрянето на очите при кърмени бебета  newsm78.Нашите мисля че са тръгнали да се избистрят,ама ние сме на смесено хранене.И кви разширени зеници има опонякога това дете,като наркоманче ми е:)
Лека нощ

# 25
  • Мнения: 3 459
Ах, Tanpaxo, ах ...  ooooh!
Ще ми трябва цяла вечер ако трябва да ти отговоря подобаващо, ама дори и да го направя имам силни съмнения че ще ме разбереш. Забелязвам че освен пунктуацонните правила явно имаш големи пропуски и по история ама това е друга тема. Хоупчето ти го е написала правилно !

Има разлика между народна музика и чалга !!! Чак не искам да си мисля че не правиш разлика, защото си е жестоко ! И да има хора които не понасят и противно на твойте очаквания не се правят ей така за пред другите. Ама темата с чалгата ми писна вече ... та спирам  Stop

Друго че аз с никого не споря ! Имам си мнение изказвам си го и пет пари не давам кой какво мисли. Еле пък във форума ...  Tired

Наблегни на правописа ще ти е от полза ! Постовете ти са направо мъчение. Отне ми 20 минути ! да прочета и разгадая какво искаш да кажеш.

Правде, разкошни са !   bouquet
А зетчето е един път, не си го давам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 22
Ей пак сладки бебчовци и хубави мами! Правда, сигурно му е било много хубаво на Дамян на плажа  Simple Smile

Бубе, danaq_lv аз да си побутна въпроса, че ми беше любипитно дали това, че е на кърма се отразява на по-късното избистряне на цвета на очичките или не. Изобщо защо храненето с каквото и да е мляко трябва да има някакво значение...явно няма. Ама това са глупости, чудя се какво да питам и аз.  Laughing  ММ тайно се надяваше дечко да е с неговите сини очи, въпреки че многократно му обяснявах, че според правилата на генетиката в нашия случай шансовете са нищожни и може да очаква кафяво или шарено. Абе мъже...Даже два дни преди да родя си сънувах момченцето едно към едно (е, малко по-хубав на живо Mr. Green) и знаех точно как ще изглежда, но ММ остана скептичен към моя сън Thinking

Бубе, видях го твойто мече, но нищо не разбирам от играчки, сега тепърва се образовам покрай вас.  Hug



# 27
  • Мнения: 2
Aх  Джей Ах.... понякога бързам да го напиша!!! Може би за това съм направила грешки Naughty Naughty за което се извинявам !

Но ще ме извиняваш ,ама малко смекчи тона Naughty Защо си мислиш ,че само ти можеш да изказваш мнение незнам и то нападателно... КАкто казах ,незнаеш кой е зад компютъра....
В нета всеки е много самоуверен!
Не искам да споря с никой ,но както ти го казваш не ти пука да изкажеш мнение
Ами добре ,но не стой и да критикуваш само постовете на хората ,кой какво казах и как бил недоволен.
Според мен тази тема е не да се караме и да се прави забележки ,а да си обменяме опит.
Ако нещо не съм разбрала правилно поправи ме.
Че ти ме изкара доста малоумна ,до колкото виждам... Чак да не знам история , а съм ходила на кандидат-студентски изпит с история... недей подценява..

Не съм в този форум да си меря знанията и възможностите ...!!!!
А ти много ясно ти така грубо се изказа относно БУБА ... ами извинявай ама и за мене го правиш същото
Знаеш ли на мене колко ми дреми какво казвам и какво не....Ама ЯЯЯЯ по спокойно
Ами като ти е мъка поста ми не го ЧЕТИ!!!!!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 302
Добър вечер от мен!

Благодаря отново на Нели за прекрасната тема  bouquet,

Ние също си нямаме конче, ама той Валентин играчките за нищо ги няма още, а и вечер заспива съвсем сам и няма нужда от такова нещо май. В активната гимнастика му е интересно 10 минути и после реве, играчката над леглото пък въобще не се ползва, защото той си заспива сам вечер /пу-пу, все да е така/, добре че не взехме скъпа играчка за легло Laughing. Има един Мечо Пух подарък, понякога му гука нещо, ама като цяло не му е много интересен. Иначе и ние имаме вибрираща играчка за количка, нашата е стоножка или гъсеница, трудно е да се каже, като се дръпне вибрира  Laughing.

Дайте съвет какви играчки да му взема на малкия, че да се занимава малко, или е още малък да се забавлява сам newsm78. Писна ми по цял ден да съм клоун, диването като не спи и не яде реве и само ако му пея песни и му правя маймунджълъци кротува.

Избистрянето на очите мисля, че няма никаква връзка с кърменето, може би така казват бабите, защото обикновено се кърми до към годинка и тогава някъде се избистрят... Но със сигурност отбиването или даването на АМ няма логика да ускорява процеса на избистряне.

Наш Валентин май ще е с кафяви очи, ако бяха сини като моите, щеше да си личи вече, а неговите още отсега кафенеят леко Tired. И аз го бях сънувала преди да родя, прилича на това, което сънувах, но не и очите, сънувах, че е със сини, ама тц. Нищо де, следващия път Laughing. При следващото бебеправене ще подходя научно, за да имаме девойка със сини очи  Joy.

Забравих да се похваля - преведоха ми еднократната помощ. Цели два месеца след подаване на документите, ама по-добре късно, отколкото никога Laughing.

Айде лека, спокойна и безшумна нощ от мен, отивам да лягам, че двамата ми мъже отдавна хъркат.

# 29
  • Мнения: 30
само ако му пея песни и му правя маймунджълъци кротува.
Същата работа сме  ooooh!
Точно на клоун съм се обърнала и аз! И само се чудя какви детски песнички да разучавам!

Общи условия

Активация на акаунт