Имена с красиво значение

  • 73 239
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 326
Ралия май е измислено, но Ралина е вариант на Ралица, заедно с Ралка и Раля  newsm78 Вече за Ралица може и за цветето да се говори.
Но то за мен също е най-приемливо, другите са малко странни  Rolling Eyes

# 121
  • София
  • Мнения: 1 455
 И двете ми звучат измислено. Аз харесвам много повече Ралица или Радина.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 658
Добър ден
аз ще ставам скоро време баща на второ момиченце
спрял съм се на две имена който започват с буквата Р,понеже мойто име започва с Р,и за това искам да споделите мнението си.
Имената са Ралия и Ралина.
Благодаря
Имената са красиви, но и аз смятам, че ще бъдат бъркани, защото са необичайни.
Как се казва каката?
Предлагам:
Ромина
Росена
Русина

# 123
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
И двете ми звучат измислено. Аз харесвам много повече Ралица или Радина.

+ 1

# 124
  • Мнения: 3
здравейте искам да ми дадете съвет една моя приятелка е решила да си кръсти момиченцето си с две имена но се колебае с 2 предложения. Едното е Мирая Ивон, а другото е Мирая Исабел и двете и много харесват но се колебае защото и в 2 имат символиката която тя е желае.

# 125
  • Мнения: 4 569
Мирая Ивон ми харесва повече. Peace

# 126
  • Мнения: 326
Аз съм за Мирая Исабел.

# 127
  • Мнения: 5 613
Мирая Ивон

# 128
  • Мнения: 1 475
Мирая Исабел.
(С уговорката, че предпочитам Изабел.  Peace )

# 129
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мирая Исабел  Peace

# 130
  • Мнения: 3
 Здравейте. Интересуваме следното моя позната е безработна от 8 години, а тя е бременна с първото се дете ще може ли да получава майчинство като е безработна от 8 години.

# 131
  • Мнения: 3

 Здравейте. Интересуваме следното моя позната е безработна от 8 години, а тя е бременна с първото си дете ще може ли да получава майчинство като е безработна от 8 години.

# 132
  • Мнения: 378

 Здравейте. Интересуваме следното моя позната е безработна от 8 години, а тя е бременна с първото си дете ще може ли да получава майчинство като е безработна от 8 години.

Тук можеш да намериш отговора на въпроса си, всичко е хубаво обяснено в първия пост Peace

Общи условия

Активация на акаунт