ЛЪВски месец, Рождени Дни, веселба и купон до зори! - 55 тема

  • 21 316
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 334
Еййййй имало ефект  Hug

Камче, и аз тЪ обичам, ама повече  Hug Децата кво правят? Къртофки ли ще папат?

Вени, как е морето? При нас е суперско - топло и чисто да му се чуди човек чак newsm78, а такъв тен не съм имАла от мноо години насам  grinning039

Пол, на бач ли си?  Mr. Green

Бенджи, пак ли на някъде забихте?

# 751
  • Мнения: 402
!!!  Да мЬ напишете в пьрвата страница ,щото много  дьржа !!
Искам и аз да сьм в гювеча ! Hug Mr. Green Wink

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Реа, тук...
Но имам разни ангажименти, мъжо заминава в събота рано, а щерката има РД също в събота...
Ще празнуваме през деня с децата на един басейн близо до вкъщи, а вечерта вкъщи с бабите...Организация, торти... #Crazy
Та ми е мнооо сложно...уффф...
А утре ще ходим на малка разходка до един водопад тук близо до Пловдив...
Вечерта  - гости вкъщи...

Абе, тежка седмица...

ПП: взела съм ти чай, но нямам време да стигна до пощата, за да ти го пратя...
Обещавам другата седмица да я свърша тая работа.
Пусни ми адреса си на ЛС, че не се сещам де съм го запиляла... Blush

# 753
  • Мнения: 9 776
уЖивях и днес. Mr. Green

Норче, подлудЕ ли, мА? Joy Май ти е скучно? hahaha
Тедко, аз извънредни не правя. Гърчих се напоследък, пък ко е рекъл оня отгоре, ми следват 5 дни почивка, с една нощна по средата. smile3505 Румънското утре а-ха да ми се размине. Crossing Arms Н. е настинал /малко сополи/ и от яслата казали на мъжа ми, не директно, но евентуално да не ходи. Crossing Arms Засега плановете ми са да го влача с нас утре. Направо вече не смея да си правя план и за след 2 секунди. ooooh! Напоследък всичко ми се проваля, та не знам какво да очаквам от нощта. Whistling

Ей, тоя звяр е убийствен. Crazy
Норче, ако ходите, снимай подробно, молим те. Blush

# 754
  • Мнения: 11 334
Фифи, куту свърши с пърженето на картошките Камчето и доде да пусне нова тема, че те тури деката ти е мястото  Mr. Green

Бенджи, оки душко, благодарим много Hug Е, то ние лъвиците мноо обичаме да ни е екшън, нали?  Mr. Green Значи скоро РД, а?  Crazy   Водопад.............супер звучи да го фотнеш моля  Hug

Ма, Полинко душко, как да ми е скучно  hahaha Снимам, снимам, ама от на систър ми фотото и едни гаднички снимчици се получават...............нинам дали ще пускам У албума   33uu Ко ще правиш у Руманеще или гъз път да види Flutter? От къде, че влезете и излезете? През Варна ще минете ли?

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Ши щракам, как иначИ... Laughing

Преди малко даже качих снимки от последното ни пътуване. Във ФБ, естествено.   Wink


# 756
  • Мнения: 9 776
Мър Норче, к'ва Варна? Crazy Оттук до там ми е два часа и половина пътя през Русе. Wink Мъжа ми ще кара един до летището, и аз да ми види гъза път, да. Mr. Green Е, ако падне шопинг нещо, що пък не. Wink

# 757
  • Мнения: 11 334
 Joy Пол, да знаИш, че чафка ми е изпила мозъка тези 2 седмици  Mr. Green, мноо ясно , че е най-добре да минете през РусИ, а не Варна  hahaha bowuu

Бенджи, разбрах, що не харесвам ФБ - по много причини ( тъпи), но едната е , че не мога да влизам във ФБ от лап топа ми , по необясними за мен причини.

Кипра, дека е? Да не са гръмнали комповете у вас? Whistling

# 758
  • Мнения: 9 776
Принципно, знаеш, че не ме бърка и през Варна да мина, закъдето и да пътувам. hahaha Последният път, ако помниш, минах през един проход, дето сигурно и на картата го няма. hahaha Joy

# 759
  • Мнения: 11 334
Принципно, знаеш, че не ме бърка и през Варна да мина, закъдето и да пътувам. hahaha Последният път, ако помниш, минах през един проход, дето сигурно и на картата го няма. hahaha Joy

 Joy да помня, и не само тогава, а и като ходихме на ски  Heart Eyes Joy Тази зима ще ходим ли на ски? Nature Snowman

# 760
  • Мнения: 9 776
Чи що да не отидем на ски? Thinking Ако намериш готина оферта, свиркай. Понеже си фри / Mr. Green/ в момента, затова официално те ангажирам. bowuu
Божке, сетИх се като заключих дреб в пазарската количка в Джъмбо. ooooh! Embarassed

# 761
  • Мнения: 668
Божке, сетИх се като заключих дреб в пазарската количка в Джъмбо. ooooh! Embarassed
Пък аз мъжа ти като те забрави.....
Реа, децата хапнаха пиле с ориз.  Mr. Green
Ей сега ще пусна тема.

# 762
  • Мнения: 11 334

Чекам  newsm56, че ще   sleepuu след малко...


Пол, развесели ме преди лягане бре моме  Joy Тази случка никога няма да я забравя  Joy, а сладурчето седи и не мърда  Heart Eyes

# 763
  • Мнения: 9 776
.... а сладурчето седи и не мърда  Heart Eyes

Ми нямаше избор горкото. ooooh! Заключено между решетките. Embarassed

Кам, не ме карай посред нощите да си търся бисерите. hahaha

# 764
  • Мнения: 668
МОЛИМ
Утре ще я довърша и ще добавя Фифи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт