Как да разкараме бъдещата любовница или настояща такава

  • 71 085
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 547
да ,затова  дойдох в скапан град ,напуснах хубав с хубава работа,заради едната му любов.А сега се боря тук с местен манталитет, с хора  за които да си имат любовница или мъжа им да кръшка е нещо нормално.
Около мен са все някакви истории за семейства които се разпадат заради три и четириъгълници. ooooh!
 

Доведи го в "твоя" град, предполагам столицата. Там се чувства в свои води, сред свои хора и съмишленици.

# 46
  • Мнения: 21 786
   Остави тия глупости, моля ти се... детето ти е малко. Получил на скайпа признания от някаква колежка... кой знае и той какви и ги е надрънкал. Не ескалирай тая щуротия, настоявай да си наляга парцалите и ще видиш, че нищо драстично няма да стане.
   Вероятно има някаква свалка с колежката и лъгондри, голям праз, ще му мине.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 666
... Не ескалирай тая щуротия, настоявай да си наляга парцалите и ще видиш, че нищо драстично няма да стане.
   Вероятно има някаква свалка с колежката и лъгондри, голям праз, ще му мине.

Tочно така е. Стой спокойно и не се тръшкай, само ще омажеш нещата още повече.

# 48
  • Мнения: 10 547
Стига де, Ирис, сега ще ти обяснят, че тъй не може- какво като детето е малко, като тя не е щастлива?

# 49
  • Мнения: X
е не съм, в малък град съм, незабременяла случайно, със самочувствие че мога д а се справя сама ......красива, с чудесни родители . Laughing
ех че така си твърде готина, теволере
...
последен опит: вземи детето на ръце и гледай жално, знам за много мъже, които са оставали при тая гледка

# 50
  • Мнения: 2 457
Щом го обичаш, е по-сложно Thinking. Ако вече ти беше даденост- щях да ти кажа да си траеш и да се правиш на луда Wink. Да не си разваляш отношенията и да си извличаш максимална полза от него.
Но...щом имаш чувства, сигурно ти е гадно и едва ли би могла да си затваряш очите Confused
Успех  Hug

# 51
  • Мнения: 2 457

последен опит: вземи детето на ръце и гледай жално, знам за много мъже, които са оставали при тая гледка
Това е шега, предполагам... Whistling

# 52
  • Мнения: X
[ирония]

Но факт е, че много семейства се "запазват" поради отлично вмененото чувство за вина, не от любов.

# 53
  • Мнения: 21 786
   Ама той никъде не е тръгнал, напротив - лъже, че нищо няма с колежката... ти пък се направи че му вярваш, идете на почивка, заемай му цялото време с вас с детето... ще види той един скайп и разни обичливки Joy

# 54
  • Мнения: 2 931
напуснах хубав с хубава работа,заради едната му любов.А сега се боря тук с местен манталитет, с хора  за които да си имат любовница или мъжа им да кръшка е нещо нормално.
Почнеш ли да пресмяташ какви жертви си направила за тази връзка, започва и началото на края на спокойствието. Очевидно си наранена, колкото и да не ти се иска да го признаеш пред себе си. Съвет не мога да ти дам, всеки го преживява и се бори с това различно. Но малко загадъчност, малко пренебрежение и лек повод за ревност от негова страна няма да ти навредят. Може и да не ти помогнат, ако е хлътнал много.

# 55
  • Мнения: 2 457
[ирония]

Но факт е, че много семейства се "запазват" поради отлично вмененото чувство за вина, не от любов.
Еее, ама ние това ли търсиме, авторката такова "запазване" устройва ли я newsm78. Ако е до подмолни номера, кажете са мислиме вариянти Laughing

# 56
  • Мнения: 2 414
Според мен щом се е стигнало до "обичам те" едва ли нещата са били само флирт. Thinking
Иначе какво е неговото отношение към теб?

# 57
  • БГ
  • Мнения: 735
с тази жална картина с детето ме разсмяхте  Grinning
не е за мен това брак без любов и със вменена вина ,то ако бях женена за президента разбирам Wink
За момента-не се тръшкам,не правя сцени ,не питам повече,след разговора от който се надявам да има   ефект.Не се моля да остава-той не си е  взел багажа да си ходи ,и то къде ще си ходи......тя мацката омъжена, едва ли ще го приюти.А и сме в нов апартамент отскоро .
Сега ще ходим на море.......с детето естествено-той се грижи много за нея.......абе отстрани погледнато перфектен мъж -няма забележки, спи си у нас, няма запои, няма "дай ракията къде е салатата"......и подобни изпълнения. Ако ни погледне някой отстрани,би помислил  , че той никога не би кръшнал................тиха вода .Само това е забележката ......

# 58
  • Мнения: 9 776
е не съм, в малък град съм, незабременяла случайно, със самочувствие че мога д а се справя сама ......красива, с чудесни родители . Laughing
ех че така си твърде готина, теволере
...
последен опит: вземи детето на ръце и гледай жално, знам за много мъже, които са оставали при тая гледка

Аз не останах с впечатление, че мъжът и иска да си тръгва. newsm78

Към авторката - обясни му на твоя човек, че не ти е приятно да те прави на маймуна. От скандали файда няма. Нека бъде в рамките на добрият тон. В смисъл спокоен и неизнервящ разговор. Ако поеме, ок. Ако ли не..... Whistling Постави му ултиматум ако трябва. Срок му дай ако желае да решава нещо. Трудно ми е да давам акъли, защото хората са различни. Ако се случи в моето семейство, не бих го търпяла на никаква цена. Crossing Arms

# 59
  • БГ
  • Мнения: 735
Според мен щом се е стигнало до "обичам те" едва ли нещата са били само флирт. Thinking
Иначе какво е неговото отношение към теб?
и аз така мисля, отношението му не е подозрително ,добро е .

Общи условия

Активация на акаунт