"Майчин дом"- Варна тема 5

  • 85 723
  • 937
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 630
maris_  Hug Hug
А я да ви питам- само аз ли имам проблем с кантара на Снежи? Според нейния кантар до сега съм качила 13 кг., което било само с 1 кг повече от нормата. Но според моя кантар вкъщи (електронен) съм с 6 кг. отгоре над нормата, един вид съм качила не 13, ами 18-19,  Shocked, при майка ми кантара (обикновен) показва като моя. Т.е. на Снежи кантара ми дава цели 4-5 кг. разлика от моя и на майка ми. Решила съм да се водя по на Снежи кантара ама 5 кг. отклонение ми се виждат много. Хем при Снежи в началото се теглих с ботуши, дебели дрехи. Много странно  newsm78 Даже имаше един момент, в който много се бях сдухала, защото не знаех, че има отклонение и според моя кантар бях качила 4-5 кг. за 2 седмици. Но после на Снежи ми показа, че съм качила само 1  newsm78 Шантава работа  Thinking  

# 286
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ако на Снежи кантара е още онзи дето е един бял, неелектронен...може и да се е развалил нещо.
Аз /ама преди цели 3 години/ сравнявах нейния с моя и на нейния винаги излизах с един килограм по-малко от на моя.А моя е електронен...
Защо не я питаш като ходиш др. път?

# 287
  • Мнения: 1 630
Да, един бял е, неелектронен. Сигурно е същия. Ще я питам. Все пак 4-5 кг. отклонение е доста  Crazy Сещам се, че упойката се определя според килограмите, май трябва да поискам да ме претеглят и на друг  Peace

# 288
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Да, един бял е, неелектронен. Сигурно е същия. Ще я питам. Все пак 4-5 кг. отклонение е доста  Crazy Сещам се, че упойката се определя според килограмите, май трябва да поискам да ме претеглят и на друг  Peace
Да, така е - според кг. е упойката, помня че ме питаха на тестовете за упойка.

# 289
  • Мнения: 119
Ако ще искаш да те премерят на друг кантар да знаеш, че и този при Рени не е много точен Laughing Винаги излизах с поне 2 кила отгоре. Според мен прецени колко си качила по този при Снежи, а преди операцията пак се теглиш на трети кантар в приемната, така че ще видиш той колко ще покаже/това заради упойката/.

# 290
  • Мнения: 2 562
maris_  Hug Hug
А я да ви питам- само аз ли имам проблем с кантара на Снежи? Според нейния кантар до сега съм качила 13 кг., което било само с 1 кг повече от нормата. Но според моя кантар вкъщи (електронен) съм с 6 кг. отгоре над нормата, един вид съм качила не 13, ами 18-19,  Shocked, при майка ми кантара (обикновен) показва като моя. Т.е. на Снежи кантара ми дава цели 4-5 кг. разлика от моя и на майка ми. Решила съм да се водя по на Снежи кантара ама 5 кг. отклонение ми се виждат много. Хем при Снежи в началото се теглих с ботуши, дебели дрехи. Много странно  newsm78 Даже имаше един момент, в който много се бях сдухала, защото не знаех, че има отклонение и според моя кантар бях качила 4-5 кг. за 2 седмици. Но после на Снежи ми показа, че съм качила само 1  newsm78 Шантава работа  Thinking  
Аз като бях при Снежи,тя беше със стария кантар.Като се записвах на консултация в 3я месец бях 48кг,пък нейния ме изкара 2 кила отгоре.После преди да родя купиха нов кантар и всичко беше точно.Напълнях само 10.5кг.Ти имаш късмет че Снежи не ти е правила забележки за килата.Мен доста ме ядеше в началото че дебелея,пък то заради нейния супер кантар.Но мисля че 10,5кг си е супер.Накрая тя дори ме поздрави че съм се запазила Laughing Слава Богу че всекидневните пици не ми се отразиха Mr. Green

# 291
  • Мнения: 1 630
Благодаря за отговорите момичета,  Hug Hug аз по принцип съм склонна да напълнявам, но съм и доста висока, което е добре. Еми какво да се прави- ще ги сваляме килограмите после. 10.5 кг. си е супер.  Peace Не ми се е карала Снежи, ще видим как вървят нещата, странното е, че в тези жеги почти не ям, нямам апетит- ям само плодове и пак качвам.......ужас  Sad

# 292
  • Мнения: 444
Тоя кантар на Снежи хич не го гледай- много е зъл. Аз си следях теглото в нас и изобщо не съм се водила по нейното соц-кантарче, защото там излизах пълен хипопотам. Е в крайна сметка си качих 19 килца, но сега съм само 2 отгоре. Така че килата са бях кахър Wink Даже няма да разбереш как си ги свалила като започнеш да се грижиш за малкото човече Simple Smile

# 293
  • Мнения: 71
Момичета в коя седмица е 4Д-то и кога гледат на доплер?

# 294
  • Мнения: 444
4Д-то на мен ми го правиха в 20та седмица.

# 295
  • Мнения: 1 630
4D-то на мен някъде към 18та-19та  Peace

# 296
  • Мнения: 27
мен през цялата бременност, всеки месец ме гледаха на 4D

# 297
  • Мнения: 71
Имам значи доста време да почакам до 4Д-то Simple Smile

# 298
  • Мнения: 2 562
мен през цялата бременност, всеки месец ме гледаха на 4D
Странно,че защо всеки месец?Лекарите гледат на 2D ехограф,но специално 4D е само за случаите когато има някакви съмнения за плода или се прави ФМ Peace

# 299
  • Мнения: 43
Здравейте Simple Smile Запазих си час за преглед и уговорка за раждане при Юлия Бейлерян. Прочетах много хубави неща за нея и ще се радвам и ако тук някой може да сподели впечатления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт