Волейболните ни национали (7) - Лятна, гореща, подготвителна!

  • 17 623
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 034



ДОБРЕ ДОШЛИ НА ТРЕНИРОВКАТА!  Mr. Green




Стари теми:
тема 6
тема 5
тема 4
тема 3
тема 2
тема 1

П.П. Постарах се да зарадваме и мъжките попълнения, съответно имаме снимки и на момичетата от националния и на някои от плажния волейбол.  Wink

# 1
  • Мнения: 3 034
Camomilla1, ето, за късмет казваш.  Laughing На посрещач го докарва повече май. Или либеро, че с ръста може и да запецне по-нататък.  hahaha

# 2
  • при него
  • Мнения: 1 229
цоп... записче

много бързо взехме да ги изписваме тия теми. Много добре!
Симпли, благодарско за новата.
Хлапето е диване, видно е  Wink

хайде тази да ни е европейско-шампионска Praynig много късмет и здраве на момчетата и на всички нас тук  Hug

# 3
  • Мнения: 1 517
Запис и тук Simple Smile
Няма как да пропусна да кажа, че торпедото ми изглежда много сладко  Hug Hug
Може да е новия Жеков  hahaha
Колажа на тази тема, също ми харесва, не си пропуснала Матейчо по без блуза  Joy

# 4
  • Мнения: 3
Запис и от мен!  Peace
Много се радвам, че не съм в София сега, иначе за тези билети трябваше  да.... #2gunfire А и винаги ме е учудвало това, че казват, че капацитетът на залата е 12 хиляди седящи места и 19 хиляди с правостоящите. А сега пускат само 12 хиляди души за този мач. Тоест аз го разбирам, че като дойде времето да се лапкат парички от билетчета, ще пуснем още 7 хиляди правостоящи, които да се наблъскат в залата и ситуацията да заприлича на консерва сто очички. Crazy Поне във Варна е така - за важните мачове винаги има правостоящи и те даже пречат на хората, които съвестно са си купили билети отрано, да гледат спокойно мача.  Naughty

# 5
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Цоп и аз ,къде без мен  Hug
Симпли лични благодарности за колажчето с моя човек , знам че обичаш да ме радваш newsm51
Малкия разкош го даваш на нашата кака да го гледа и ние с теб разпускаме покрай басейна с коктейлче в ръка и ще пълним очи Crazy Heart Eyes Blush

# 6
  • Мнения: 212
Деси, твоят човек е моят човек, да ги нямаме такива Grinning

# 7
  • MJF
  • Мнения: 8 569
 Laughing чакайте да се наместя и аз, че като гледах как набъбваше предишната тема реших ,че има я световно я някое друго голямо пъренство за което не знам  Laughing. Аз "сезонно" съм волейактивна тук но за да следя новините от вас   bouquet

# 8
  • Мнения: 2
Симпли, много благодарим за новата тема, много добре се е получила. Колажчето е супер имаме си Владо и Матей по без блузи  Laughing
Кори, като казват правостоящи нямат предвид правостоящи като във Варна, такива по стълбите и входовете,а при концерт хора на самото игрище както на стадионите, съответно това при волейбола е невъзможно, съответно максимума за спортно събитие е 12 500, защото не мисля,че при такава огромна зала е допустимо да има правостоящи във вида им познат от Варна.

# 9
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Явно този уикенд няма да гледам нищо в новата зала  Crossing Arms Който ходи - да сподели после. А аз - следващия път!

# 10
  • Мнения: 3 034
ДобрЮтро, банда!  Grinning Е, как няма да ги изтипосаме и без блузи!  Laughing Лято е, горещо, това, онова...  Mr. Green

О, Деси, о, Деси... къде казваш е вашата кака това лято?  Mr. Green Веднага я взимам, веднага!!!  Joy

Ех, Матей, сърце широко...  Crazy http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=317565

Братоевия за кой път си кълчи глезена? Имам вече чувството, че скатава.  Whistling http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=317644

Полша няма да е в топ състав за европейското! Радвам се, гадна съм, знам.  Laughing http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=317636

# 11
  • Мнения: 0
Цитат
hahaha Ще и купувам нов костюм май Smile
Дано наистина са на открити врати. Аз лично няма да мога да присъствам, но все пак има хора, които сега няма да могат да отидат в лудницата и ще посетят залата тогава  Naughty
хайде тинки чакам си новите дрешки Grinning

# 12
  • Мнения: 0
хайде и аз да се запиша
 Simple Smile Симпли страхотни снимки , малкия е сладурче да ти е жив и здрав, голяма борба за твоят, моят човек  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 034
Благодаря от негово име. Имам леки притеснения, че ако вземе да стане известен, хептен ще си навири носа, но... Ще се жертвам в името на волейбола.  Joy

Да, за Коцето Митев има всички шансове да гледаме битка. Миналата година не успяхме да се хванем за косите за Мъжа на годината, но аз залагам на Деси и Фреш.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 52
Симпли, благодарско за темата!!!За най сладкия писанчо, цунки , мунки от мене, една невъзпитана баба! Айде, моят човек е Радо, за по възрастните, по възрастен, пък вие си се карайте там за хлапетата.Катрин, аз съм по пийването,ако се нашора някой, аз ще да съм.Хаирлия да е !!!

Общи условия

Активация на акаунт