За сутиените и хората

  • 5 793
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Нося и от двата вида,зависи с каква блуза съм облечена,но повече клоня към твърдите чашки.

# 16
  • Мнения: 843
 И двата вида нося...  Но Бу е адски права... май това е проблем за Пловдив.  Лятото се намъчих с твърдите чашки... ми спарвам се, бе хора.  и за изместването също е верно...  Имам моменти, в които се чувствам като картина на "Пикасо" - гърдите ми се опитват да застанат вертикално с твърд сутиен...
        А, трудно се намират леки , дантелени с банели. Каквото леко бельо имах в момента преливам от него като втасало тесто .
/ Бу, ще се опитам да се сетя къде наскоро мернах добро бельо на една витрина, леко и ефирно, ма пусто не помня в момента./
 Зимата предпочитам твърди чашки.. пък и обемче, таковата...Simple Smile) освен ефекта " Пикасо"... Laughing

# 17
  • Мнения: 590
Това твърдение винаги ме е изумявало (чувала съм го и преди). Стегнат, тесен и не по мярка сутиен да травмира - разбирам, но банелът сам по себе си - как точно?! Той минава под гърдата все пак, и ако сутиенът е добре избран, няма да я притиска (банелът) никъде, само ще държи формата на чашката.
...
Не само под гърдата, но и от външната и страна минава, и точно там ми убива на мен понякога.
А, няма спор, че със сутиен с банели гърдите стоят по-красиво.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Предпочитам сутиени с мека чашка, но все по-трудно си намирам такива, които да са ми по вкуса. Сега по принуда нося един с твърда чашка и по-ужасно и неудобно нещо не съм слагала през живота си  Close Бюста ми изглежда с три номера по-голям от колкото ми е всъщност, размества се на където му скимне и през 5 минути ми хвърчат презрамките, ръцете ми все са заровени в деколтето да оправям поразиите, а ако съм с тясна блузка става кошмар - така ми ги измества напред, че като се погледна по някое време имам усещането че съм мутант с 4 цици. Предпочитам без сутиен да ходя на този етап, докато си намеря подходящ.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, кой цвят търсиш? То тва си е направо предизвикателство, да не е бордо или теменужено лила?
Златисто  Flutter
Бордо имам, а и поне тези основни цветове ги има с вариант мека чашка. Но златистото ще ми е трудно да го намеря, май...

Другото, което ме възмущава, макар да не е за тази тема, е, че най-хубавите материи и цветове на долното бельо са все прашки. Ми тези от нас, които предпочитат друго? Там, бикини, боксери, каквото и да е по-хубавко - нцъ. Някакви бабешки модели най-много...Което ми грабне очото и го посоча, все е с едно конче отзад...не е честно някак си.

Валерия, много добро описание на твърдите чашки си дала  Peace

# 20
  • Мнения: 35 967
мекичко, за предпочитане с банел

# 21
  • Мнения: 522
След като се сдобих с нов бюст предпочитам само МЕКИ чашки - много по - добре стоят, особенно ако си с по-голям бюст.За съжаление в България трудно се намират, но тук в Турция има магазини на повечето световни марки за бельо и намирам това което ми трябва.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз си тача най-вече твърдата чашка,но бях 90С и избор голям.Но от както забременях и родих,ходя с дантелени и им махам банелите.Твърда чашка 90-95Д,дето да е прилична,не съм си намерила.Но живея с илюзията,че като сваля +15-кг. пак ще ходя с прилични сутиени.
Наистина е илюзия мила.. преди бях 75 В после С, след като родих и свалих 10кг. съм 80 Д и по- трудно се намествам в твърда чашка колкото и да ми се иска, защото ги правят много изрязани и преливам  Embarassed даже и да са ми по мярка.. Така че съм намерила един модел  на Триумф който ми става и ми е удобен и не е бабешки - дантелен е и карам с него..

# 23
  • Мнения: 1 413
С твърда-малък бюст имам и така изглеждам по-добре, оформя ми силуета. Не съм имала никога проблем с банелите, откакто осъзнах, че трябва да избирам такъв размер, който закопчан на най-външните копчета ми е добре под бюста, а нагоре да са отпуснати презрамките, за да не тегли-много си ми е удобно. Относно докторското твърдение за банелите-аз например имам широк гръден кош и ако взема по-малък размер сутиен съответно самите чашки са по-близо разположени и тогава банелът стяга и се отпечатва върху гърдата-според мен това има предвид въпросния лекар.
И един сутиенен въпрос и от мен - колко време носите преди да изхвърлите сутиените си - за една година им съсипвам ластиците, като ги купувам гледам да ги закопчавам на най-външните копчета, след година на най-стегнатите ми е широк,а и презрамките почват да падат поради което заминават в кофата - май бързичко ги износвамnewsm78

# 24
  • Мнения: 6 243
И аз съм за меките. Нова, дето го е написала валерия, е точно като за мен. Правят ми гърдите много големи, стоят неестествено, на мен лично са ми неудобни. И освен това ми е трудно да кърмя с тях, защото тая твърда чашка все се вре в лицето на щерката и вместо да стане дискретно кърмене, почва една борба с пъшкане и грухтене между нея, чашката и мен накрая.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Мека чашка с банел, 70 или 75 С, според зависи:-)))
Трудно но се намират.

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нося с мека чашка с банел.
Бу, пробвай Triumph- точно такива модели иима, аз се родих с тях

# 27
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Определено съм за мека чашка с банел. НЕмам нужда от твърда чашка, защото имам мноого мат'рял Laughing

# 28
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Аз съм размер 85С, и до сега не съм имала шанс да ми стане сутиен с трърди чашки . Няколко пъти пробвам , защото не искам да се примиря с факта , че за 90% от  предлаганите сутиени нямам шанс , но всеки път едно и също-преливат ми гърдите отвсякъде . Започвам да се чувствам ,като някаква извънгабаритна цицолана ,каквато всъщност не съм. В последно време се шегуваме с приятелките ми ,че е настъпил "рая на жените без цици"- т. к. се с добиват с такива само на цената на един сутиен.
Моето спасение е българската фирма Нов силует.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
.........Екстра ми е с твърдите чашки, много по стабилно ми държат бюста и не ме боли гърба, както беше преди с меките, и "гърба" на сутиена /разбирай задната част/ ми се качваше на врата, и все едно няма сутиен, отпред се отпускаше. Кошмар някакъв! Обаче вече не!

И аз съм като теб  thumbsup
доволна съм от Триумфа, напълно си заслужават парите thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт