Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 126

  • 34 691
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 114
Tuba Büyüküstün Bugün Evleniyor



Milliyet gazetesinin Haberine göre Tuba Büyüküstün’le Onur Saylak bugün Paris’te nikah masasına oturuyor.

Çift Büyüküstün’ün ayrı yumurta ikizlerine hamile kaldığını öğrenince nikah işlemlerini hızlandırdı. Aile ve yakın arkadaşlarının katılacağı nikahta Tuba Büyüküstün’ü keşfeden Tomris Giritlioğlu’da olacak. Büyüküstün bir röportajında genç yaşta anne olmak istediğini ifade etmiş ve “Ancak ona çocuk doğurmak isteyeceğim bir erkekle evlenirim” demişti.


http://www.televizyondizisi.com/index.php/tuba-buyukustun-bugun- … leniyor/47180/16/
Здравейте и от мен
не знам дали ще има сватба а и последното изречение  е написано толкова двусмислено, че се чудя дали е чисто журналистическо или е буквално казано   от Туба : ,но тук пише така:
Според новината на вестн.Миллиет ,Туба Б. и Онур С.   днес сядат на брачната маса.
Двойката като разбра за бремеността на Туба с двуячни близнаци и ускори приготовленията за женитба.Освен семейството  и близките  приятели на подписването ще присъства и откривателката Й Томриш Дж..В един репортаж, Бюйюкюстюн се беше изразила така , че на млади години  би искала да стане майка" Само когато искам да му родя дете ще се  омъжа за един Мъж"беше казала тя

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 10:31 от Innabel

# 226
# 227
  • Мнения: 0


Алекс, честита годишнина!

Мир и любов , да те съпътстват дълги години! newsm51 newsm51

# 228
  • Мнения: 0
Ина за превода  newsm51

нищо ново и нищо потвърдено  Hug...освен присъствието на Томрис, ама надали има някои който да не знае колко са си близки  ooooh!

# 229
  • Мнения: 10 240

Инабел, благодаря за превода! Hug
Всичко е двусмислено през последните дни!
Докато не видим Туба в сватбена рокля всичко е в сферата на предположенията!



# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
много ни етъжно момчето

# 231
  • Мнения: 0
Ина... newsm51 newsm51

Къде се загуби, джанъм?

Ти си ни окото в превода , а ни остави ей тъй на ...къорави... hahaha hahaha

Добре си се завърнала. Hug Hug

# 232
  • Мнения: 0
Ина... newsm51 newsm51

Къде се загуби, джанъм?

Ти си ни окото в превода , а ни остави ей тъй на ...къорави... hahaha hahaha

Добре си се завърнала. Hug Hug

Габи, кьорави ама разнищихме всякакви теории  Joy, и докато до днес се питахме - бременна ли е наистина? От утре ще се питаме - тя омъжи ли се наистина?  Joy Joy Joy Все драми и приказки  hahaha Joy

На мен ще ми е интересно като започне да снима каемнното лице каво ще каже на журналистие  newsm78 - залагам че, ще мълчи и ще казва - не коментирам личният си живот  #Crazy

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Алекс,честита годишнина миличка newsm51 newsm51 newsm51Желая ти  океан от любов и разбирателство ,а милото ти винаги да те гледа с погледа на Демир  bouquet

# 234
# 235
  • Мнения: 3 114
Но Ринка ,
как ще я видим в сватбена рокля ако е подписване само в тесен кръг .
И при това инф. затъмнение.
Вече не знам какво да си мисля. Възможно ли е Туба най- красивата булка във сериалите сега да се жени в реалния си живот така, без да се види на целия свят като булка ,дори трябва да позира тя с това , а и една жена като нея , да знае че ще има близнаци и ще се жени за мъжа когото  си  е избрала тя ,независимо дали го обича ,защо ще се жени така.
ОФ, много ме боли за нея  

# 236
  • Мнения: 0
Eвентуалната бъдеща партньорка на Мурат, е казала че е подписала нов филмов проект, който стартира на 20.08 но има много неясноти по него според   google........никъде не се споменава Мурат  newsm78

YENİ BİR SİNEMA PROJESİ VAR!

Eşi Yılmaz Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan ile ayrılığın eşiğinde olan Gülben Ergen’in konserine gelen başarılı oyuncu Beçlim Erdoğan, “Gülben’in konserlerinde hep Çeşme’de tatilde oluyordum. İlk kez konserine gelip canlı canlı izleme fırsatı buldum. Bu yaz çok tatil yapamadım. Bir film projesine imza attım. Çekimleri 20 Ağustos gibi başlayacak. Projede çok fazla belirsizlik var o nedenle bahsedemiyorum çok fazla.” Diyerek yeni bir sinema projesiyle hayranlarının karşısına çıkacağını açıkladı.

Eşi Yılmaz Erdoğan’ın Bosna’da olduğunu açıklayan Beçlim Erdoğan yaz aylarında bol bol konserlere gittiğini ve yazı böyle değerlendirdiğini açıkladı. (Setarkasi.com)


http://www.setarkasi.com/belcim-erdogan-yeni-projesini-ilk-kez-acikladi/

# 237
  • Мнения: 2 131


влюбения Демир не можеше да си намери място

# 238
  • Мнения: 0
Е, сега като сключат брак, те нямат вече основание за мълчание.

Така, че...може би ще ги виждаме и чуваме по-често.

Разбира се ,че няма да ни допуснат в чаршафите си, но...

# 239
  • Мнения: 0
Но Ринка ,
как ще я видим в сватбена рокля ако е подписване само в тесен кръг .
И при това инф. затъмнение.
Вече не знам какво да си мисля. Възможно ли е Туба най- красивата булка във сериалите сега да се жени в реалния си живот така, без да се види на целия свят като булка ,дори трябва да позира тя с това , а и една жена като нея , да знае че ще има близнаци и ще се жени за мъжа когото  си  е избрала тя ,независимо дали го обича ,защо ще се жени така.
ОФ, много ме боли за нея  


Ина и мен, не е нормално това  Peace,  та те са свободни и необвързани хора, защо се крият като престъпници ???????????
Така представни нещата, тя и сватба като хората няма да има  ooooh!.............защо прави всичко това?????

А и в снощната статия се казва - че, каменото лице се връща заради снимките, но не пише че и Туба се връща  newsm78.....може би се подразбира, но така както е написано може да се разбере че, остава в Париж  #Crazy, което е още по шокиращо  #Crazy какво ще прави сама там.....все едно се крие........

Общи условия

Активация на акаунт