Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 126

  • 34 670
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 240
Инабел,  Hug около личния живот на Туба винаги е имало информационно затъмнение.
Все пак се надявам да я видим в деня на истинската и сватба!  Hug

# 241
  • Мнения: 0
Цитат
...около личния живот на Туба винаги е имало информационно затъмнение.
Все пак се надявам да я видим в деня на истинската и сватба!

Рина, не съм съгласна,  преди да афишира връзката си с каменното лице, беше така, но откакто е с него, нещата се обърнаха точно на обратно, и това го имаше в много статии, не само на нас ни прави впечатление тази промяна в поведението и...........и след като не се криеше и говореше какво ли не, сега пак на обратно  newsm78 какво има да крие, при поожение че, всички знаят за тази връзка и дори на феновете да не им харесва, надали тя ще се съобрази с това...........

# 242
  • Мнения: 0
Така като се развиват нещата, изобщо няма да се очудя ако никои не потвърди сватбата, Туба се скрие в Париж за следващитЕ месеци, каменното лице мълчи и вестниците си пишат каквото се сетят  #Crazy

п.п. ето го текста за каменното лице:

After the wedding, Onur Saylak will return to Turkey for his new soup opera project “Sensiz Olmaz-Not Without You” with Nurgül Yeşilçay and Murat Han.

След сватбата ОС ще се завърне в Турция за участието си в новият му сериал  “Sensiz Olmaz" с НЙ и МХ

# 243
  • Мнения: 2 131
явно днес сме на сватбена вълна ,ето нещо сватбено приготовление , Аси и Демир купуваха сватбени одежди за Дефне и Керим

# 244
# 245
# 246
  • Мнения: 273
Аз дори не искам да се замислям защо ще има евентуална сватба в този вид - причините биха могли да са различни - лични, здравословни  Hug

Като видяхме Мурат като младоженец, та пак не ни хареса - пиян бил, не изглеждал щастлив  rotfImao rotfImao

# 247
# 248
# 249
  • Мнения: 0
явно днес сме на сватбена вълна ,ето нещо сватбено приготовление , Аси и Демир купуваха сватбени одежди за Дефне и Керим



Ооо, Свет това е вълнуващ момент  Peace, тогава и на Демир му се прижени  Joy Joy Joy

# 250
# 251
  • Мнения: 273


Рина, припомняй ни сватбата от Аси - там и булката и младоженецът са прекрасни - за това поне няма две мнения  newsm51

# 252
  • Мнения: 2 131
явно днес сме на сватбена вълна ,ето нещо сватбено приготовление , Аси и Демир купуваха сватбени одежди за Дефне и Керим



Ооо, Свет това е вълнуващ момент  Peace, тогава и на Демир му се прижени  Joy Joy Joy

Елма тази реакция на Демир ли беше или на Мурат  newsm78 newsm78 и винаги ми е развинтвала моите фантазии  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 253
# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Девойки ако Туба остане в Париж аз предлагам да и изпратим някой да иправи компания newsm62

Общи условия

Активация на акаунт