Рамадан Карим,Аид Саид и 132 пожелания за мир в арабско и не само.

  • 57 141
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 039
Шило, моме  слабовато,
тънеш днеска явно  в скръб.
Уж детето виновато,
че ти е избило зъб.
Свиквай чадо на терора -
детски, пламен, вдъхновен.
И бебоците са хора,
 с изблици кат' теб и мен.

Това за здрасти на будуващите в 3 часа през нощта.Тоест или сама си викам "Здрасти" или очаквам евентуално Люспата да ме чуе.  Другите със сигурност нанкат. А някои , докато спинкат, и бой от половинката  си отнасят Hug

Шило, майтапът настрана. Кофти стечение на нещата.Но чичко зъболекар ще ти направи по-здрав и по-красив зъб. А фотогалерията на стената в студентската ти квартира не я коментирам. hahaha Рязалата си вените съквартирантка - съвсем. Sad
Амал, стига  подканва ти другите да действат.Задействай се ти , та да  ми предоставиш удоволствието за пореден път да се назова форумна леля.
По въпроса за пералните.Предполагам знаете, че в днешни дни едва ли става дума за допотопност някаква  или  нежелание на домакинята  да  е  в крак с модата, особено  при наличие на последните писъци на модата и на тамошните пазари.Въпросът е в тока.Поне в Йордания е скъп и предпочитанията към полуавтоматичните перални явно са обвързани с по-краткия им режим на работа, а оттам и с по-ниските разходи за електроенергия.Защото в никакъв случай не става дума за свидене на средства при закупуването им.Виждала съм там полуавтоматични перални, които са значително по-скъпи от автоматичните си посестрими. Mr. Green
Оф, доспа ми се нещо.Утре ще си довърша писанията.

# 31
  • Мнения: 2 171
Добро утро Simple Smile

Шило, като те прочетох за зъба ми настръхна косъма. Направо преразказа най-големите ми страхове Crazy. Аз съм с два броя коронки, точно на предните зъби и все си представям как някой или нещо ми ги избива и оставам с изпилените пънчета в устата Joy. Дори като ям, си ги проверявам на място ли са си. Хем вече 15 години си ги нося.

Ом Саид (Съмър) не се ли е прибрала вече да разкаже за раждането и за бебочка Heart Eyes

Русалке, много добър стихоплетец си, респект  bouquet

Фийл, интересно ми е да чета разказите ти. Благодаря, че ги споделяш с нас  bouquet

Аз си стягам куфарите и изчезвам при децата за 5 дни. Няма да нося компютър с мен, мисля и телевизия да не гледам. Ще ходя за риба и ще си играя с хлапетата Simple Smile. И тъй като няма да успея да ви честитя Рамадана навреме, искам отсега да пожелая успех на говеещите и мир и любов за всички Hug

# 32
  • Мнения: 815
Шило, се чак се включвам и виждам, че съм пропуснала рождения ти ден!!


Пожелавам ти мнооого положителни емоции и радости!! Дано скоро се усмихваш на 100%  Mr. Green


Аз очаквам мъжо днес да се върне от Ливан. След малко тръгвам за летището. Иншаллах бил селаме.

Радвам се, че темата върви с пълна пара и с много усмивки!

Поздрави на всички!  Hug

Десито, темата е суперска!   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 2 802
Момичета, извинявам се, че нахълтвам в темата ви, но ме интересува дали имате информация за ЧСОУ "Авицена" в София, което е палестинско? Ще се радвам ако някоя от вас сподели впечатления и за да не спамим, може и на ЛС.
Благодаря ви предварително!  Hug

# 34
  • Мнения: 39

Здрадейте,красавици!
Аз се завърнах от"бойното поле".. Mr. GreenПърво,искам да благодаря най-сърдечно на всички за прекрасните пожеланияbouquet Heart Eyes HugПочерпете се за здравето на бебе Самар,която се роди на 24.07.Роди се мъничка,2900гр.,50см.Прилича на мен Flutter,но е взела очите на татко си.. NaughtyОсновно спи и яде(кърмя я),но много хълца Thinking newsm78 и нощем става глезанка Mr. Green,та си будувам редом с нея.. Tired За раждането,т.е.секциото,няма да разказвам,само ще кажа,че беше много тежко,в пъти по-тежко от 1-вото ми раждане.. CryНо вече съм ОК,даже екстра,още щом се прибрахме в къщи си поех грижите по децата и дома.. NaughtyБаткото за сега не реагира много на новия член на семейството,според мен я приема за играчка,не знам..Проявява интерес към нея като основно я наблюдава и иска само да я пипне,но до там..Разбира се,той си е все так див и неконтролируем ooooh!,което за мен е най-измарящото.. Tired
И за да не ставам досадна и да ви занимавам повече,ще спра до тук.. Stop
При 1-ва възможност пак ще пиша,че все още се опитвам да свикна с новия двоен режим.. #Crazy

# 35
  • Мнения: 550
Om Saeed, ти си истинска героиня - новородено бебче, неукротим батко и дори с домакинството се справяш   bouquet

♥ MägÎÇ £ùߊ ♥, е няма защо да се оплакваш, майка ти си стръгна и веднага съпружието се връща - сама няма да те оставят.  Peace
Ние миналата седмица имахме за кратко гост от Дубай, който остана неприятно изненадан от немските жилищни сгради в един от големите немски градове (Дюселдорф) - старички, повечето боядисани в мрачни тоново, без асансьори, но за това пък с извити тесни и дъълги стълби, с малки или въобще липсващи градини - нищо общо с архитектурата и лукса в Дубай.  Whistling Обяснява ни,че за същите пари там живеел в лъскава кооперация с басейн, фитнес и др. подобни екстри.  Rolling Eyes
Да не говорим пък за фойерверките - тук два/три пъти в годината има над реката вечерта големи фойерверки, хората се събират на двата бряга специално за да гледат. Е и това не можа да го разбере - толкова внимание за нещо толкова тривиално - шегуваше, че при тях като отворят нов магазин имало повече заря.

Астарта,
приятно изкарване   bouquet

eine in Rente gegangene Nixe
, от пенсионирането ли, от какво е, но поезията ти става все по-хубава = продължавай в същия дух.

: feel_the_rush, страхотно разказваш, направо се пренесох в твоето детство  Hug

Люспе, снимките са хубави, ама към тях очакваме и разкази  Flutter

СЛънчева неделя на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 800
ОМ САид  Hug  аз с нищо не се справям, още съм по пижама,за обяд няма нищо, при нас е паднала бобма, направо е мазало. Никак не ми се домакинства днес...

А с тоя зъб приличам на селски идиот, изражението ми е едно .. буди съжаление.Но най-много се съжалявам самата аз , разбира се!


Деси, имате ли нет? Няма ли да идвате насам? Дават бомби по тв...

# 37
  • Мнения: 3 804

Деси, имате ли нет? Няма ли да идвате насам? Дават бомби по тв...

шило имаме си нет.Около нас е спокойно,от началото до сега няма нищо .

ум саид бързо възстановяване . Hug  bouquet  Моята голямата се роди още по-малка- 49 см и 2490 . Laughing Порасна,е още си е дребна де и винаги мислят сестра и за по-голяма.

# 38
  • Мнения: 815
Добър вечер и от мен!

Рамадан започва и ще ме виждате повече по малките часове Mr. Green

Рамадан Карим на всички и дано ви донесе само здраве и приятни моменти на вас и на семействата ви!

Ние сме добре, посрещнахме се с мъжо и днес вече все едно никога не е заминавал.

Разбирам за всички вас, че сте добре и надявам се да сте така винаги!  Hug

Лека вечер на всички. Отивам да приготвям схур  Peace

# 39
  • Мнения: 427

  РАМАДАН КАРИМ на всички и от мен !
 

# 40
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здравейте, мили дами!

Рамадан Карим! Нека има мир и спокойствие в домовете ви! Hug
На постещите-лек пост!

Не влизам често , защото напоследък просто нямам желание да пиша. Идват ми в повече новините от Сирия. Притеснението и напрежението е голямо. Мъката ми също.
Последната ми надежда е в мъдростта на сирийския народ и желанието му да живее в мир. Все още вярвам, че гражданската война ще се размине, макар че последните събития говорят обратното.
Давам си сметка, че дори и да се стигне до някакъв благоразумен финал на тази трагедия, раните едва ли някога ще зараснат. Кръвта, насилието и омразата няма как  да бъдат забравени.

Помолете се за народа на Сирия и нека Господ се смили.

П.П. Съжалявам, ако съм ви развалила настроението.
Ще пробвам да ви се реванширам с една миниатюрна софричка по случай годишнината ни с мойто мъж.  Дребна е софрата по две причини-да не дразня постещите и от страх да не си навлека гнева на Великата Люспа. Mr. Green
И за да не е съвсем мрачен поста ми, искам да благодаря на Господ за 18-те най-щастливи години от живота ми с най-добрия мъж на света. И за светналите очички на дечицата ми! Heart Eyes

 

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 08:39 от jasmin

# 41
  • Мнения: 815
Ясминке, честита ви годишнина! Много да се обичате още 5 по 18сет години поне!

# 42
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942

Нека да има мир и щастие в арабско...и не само!!!



Ясмин, честита годишнина!!! Още много години любов и щастие да царят в семейството ви !

# 43
  • Мнения: 3 804



Рамадан Карим на всички    Hug Hug Hug

ясмин честита ви годишнина,нека още много много години да я празнувате заедно !!!!!!!!!!!

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
СПОКОЕН И УСПЕШЕН РАМАДАН НА ВСИ4КИ!
ясмин, 4естито на патерица! на вси4ки други също за празниците ви!
да се помолим за вси4ки арабски страни  ,изживяващи много трудни моменти в момента!  Praynig

Последна редакция: пн, 01 авг 2011, 11:31 от marsy

Общи условия

Активация на акаунт