Рамадан Карим,Аид Саид и 132 пожелания за мир в арабско и не само.

  • 57 201
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Благодаря за пожеланията,момичета и за подаръците също. bowuu


Обаче не мога да не обърна повече внимание на градската (ако не се лъжа)  Grinning, че тука се заформило предложение - Баница, Боза, Богати,Булка,  Баба.
Сега аз тука трябва да уточнявам: тъмноок, тъмнокос, добре гледан единствен син  Naughty, без претенции за яденета, добре се справя и с кухнята (изключвам точене на баници, но пък с тестото за пици се справя чудесно Mr. Green), изобщо не съм разбрала за пубертета му (може би, защото и аз самата все още го карам  Mr. Green),не обича да му се повишава тон, чува избирателно (понякога е чул, понякога не  Mr. Green), с перфектни 3 езика (български, английски, арабски) - писмено и говоримо. Изобщо не се вайкай,  newsm78 защото като гледам записките му тука по масата за бъдещ университет вероятността да го виждаш повече ти отколкото аз през следващите 4-5 год. е много голяма. ТА КАКВО ИСКАТЕ ЗА за  مهر‎ ??? newsm78
На 14г 5м и 3 дни е сестра му.
Аватара е супер!!! newsm10 въпреки, че и папагала на Уго ме привличаше, сигурно защото се грижа за забравените пиленца на кандидат зетя ти Laughing

Какво става с Айа? Още ли е по Швейцарско? Нямаше ли да посреща гости на 22-и?


Alvera дано да е нова кръстница, защото ще го приема като "каносване" за зет  Mr. Green, пък то тъщата първо трябва да си покаже способностите, та после и на какво е научила щерките, а тя само се оплаква от тях и май гледа да се отърве с един пубер по-малко да прави място за следващите дето са поръчани  Joy

Б&Б Очаквам някакъв дълъг списък за  مهر‎, обаче имай малко милост  Praynig да ми го пускаш на части да не припадам пред компа


Лю стига  book ела тука да гледаш какво се иска за мома   ruporuu. Стига се плеска в кухнята, твоята бебка е малка още, рано е да тренираш.

На всички останали   bouquet Hug, да    ...... smile3524afwitch

ПП Amal имам и колкото помагал толкова. И вместо като бъдеща свекърва да мълча и да гледам тайно за избор виж колко е по-добре така, че ми се спестява ценно време, а    newsm78 то май ще ми трябва за следващите месеци доста.

# 706
  • Мнения: 3 804
Добро утро момичета   bouquet

Никой не прояви желание да ми става кръстница  Crossing Arms,та затова реших да си сменя фасона сама  Laughing ,след Уго /който още ми е в сърцето/  ,не вървеше да сложа прост ник,затова избрах този,както сте забелязали и 2те ББ са главни  hahaha hahaha hahaha А и обичам и баниците и бозата  bowuu

Сватя моите са две,вече младите да се разберат ,коя ще е снахата .И двете са бели,с кестеняви коси и бг визия,само е едната е с зелени,а другата със светло кафеви.Голямата е на 16 ,а малката на 15 и те са триезични ,учат и френски,но не са се засили да конкурират французите  hahaha hahaha hahaha
За مهر   newsm78 newsm78 newsm78 ,няма да искаме много ,пък и двете баби ще се зарадват ,нали са в един град  Grinning ,ще им ги изпратим или на гости или за постоянно.
шило къде изчезна  newsm78 newsm78 newsm78

# 707
  • Мнения: 468
Ахаха, ще се разберет вие. То и ние с Ясминка е ред да се договаряме. Mr. Green Бравоо, момичета, не се съмнявам, че децата ни са възпитани и образовани. На нас пък вчера пореднатра госпожа ни каза, е малката била много умна и напреднала интелектуално. Embarassed

Аз пък да ви кажа съм и мислила защо толкова дълго не си смених ни аватара, и никнейма и си викам сиурно нещо ми е повредено. ooooh! Чудя се има ли проучване и за това какво означава нечестата смяна на аватари и какво честата? така малко психологически профил да си направим. Mr. Green

Тук снощи при нас до градината е горял автомобил, четохте ли за тази истерия? Лошото е, че сега всеки който ти има зъб бързо може да те оправи... Sick

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 10:02 от amal

# 708
  • Мнения: 550
Прочетох си ника и то маркиран в любимия ми зелен цвят и се появявам за отчет  Wink
Чародейке, макар и със закъснение да ти е жив и здрав вече пълнолетния син   bouquet като прочетох описанието, ми се прииска да съм дестина години по-млада
До Швейцария не ситгнах - времето в петък, когато трябваше да пътувам, бе ужасно, имах проблеми с транспорта, за това решихме да отложим пътуването за някой по-слънчев уикенд догодина. Общо взето този декември нищо не се получава така както искам. Дано поне утре гостите ми дойдат и успеем да прекараме хубави празници заедно...

Амалче, и до вас ли са стигнали палежите, ужасно  Stop знае ли се кой стои зад това въобще?

ББ, много ориганален ник както винаги  Hug

Моят хабиби с неизвестен статус (бивш или настоящ, не се знае) тръгва скоро за Аман, разбрахме се като се прибере на седми януари да поговорим отново къде, какво и как...Както казах латино сериал от поне 350 серии. Добре поне, че брат му реагира добре на лечението, след първите две фази на терапията, туморът е изчезнал, сега правят последната трета  Praynig

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 19:06 от Айа

# 709
  • София
  • Мнения: 18 134
Почти 3 часа посред нощ е... Русалката намери време да се потопи в любимата си тема. Mr. Green
И какво да види, докато отсъствала, в темата се наблюдавала небивала активност и тя пак пропуснала купона. Crossing Arms
Но никога не е късно да се включи Peace
И така, да карам по ред.
Моите моми ходеха на ясла, лелите там бяха много свестни и ги приучиха отрано да ползват гърнето
Каква е обаче файдата от цялата тази работа...Сбогувалите се рано с памперсите  интелигентни мои девойки Laughing пораснаха, но в темата няма възрастово подходящ жених за тях.Така е като майка им се мотае, отмъква Бойка Борисова  добрата партия под носа им.И сега какво, на кого да се похвалим с  14 годишна кестенява девойка, с бяла кожа и тъмни очи, владееща не 3,  а 4 езика - български, арабски, английски и немски . Нищо де, ще предложа на вниманието на Амал или Дуа номер 2 и 3. И те са със светла кожа и тъмнооки като кака си, само дето арабският нещо им бяга по трасето и не могат да го настигнат, а немския не са го и почвали.Има време..
Чародейке, честито пълнолетие на синчето! Жив и здрав да е, да се реализира добре в живота и да бъде много щастлив! 
Борисова,Борисова...спогодихте се за жениха значи. Почерпи поне по този повод с баница и боза, не се стискай!
Много интересно инфо за шапките.Понеже назад описвахте какви сте били...да кажа и аз - бях млада , слаба и хубава. Сега нито съм млада, нито съм слаба, за хубава да не говорим.Липсва ми само една подобна йеменска шапка и от пенсионирана и разплута русалка мигом ще се трансформирам във вещица. Без това ежедневно яхвам метлата покрай изпълненията на трите пубертетки. Да сподел опит Чародейката как така не е усетила тази "хубава" възраст на синчето си Hug Та с наличната така или иначе метла се оказва, че липсващият атрибут е баш шапото.
От Румъния се върнахме с рекламираната по-горе девойка в неделя, с рейс, не се събрахме двете на метлата... hahahaАз заемам много място.Майтапът настрана, прекарахме си страхотно, макар да беше твърде кратко.Снимки ще кача във Фейсбук, когато преодолея пословичния си мързел.Дано да е скоро.Настаниха ни хората в  луксозен  хотел, организираха ни коктейл след концерта, на другия ден  ни разведоха из Букурещ.Разказаха ни много интересни неща, но нещото , което силно ме впечатли и за което в момента се сещам, касае румънския парламент.Огромна сграда, втората по големина в света, след Пентагона.Аз нали съм "видна" фотографка, с нужните за целта  умения hahaha, та се наложи да вървя на заден ход доста крачки, за да се отдалеча  и да мога да побера сградата в обектива.
Това за известната дестинация.... За тази от загадката ще говорим след няколко дни. Нека девойките излезат във ваканция и да се почувствам бял човек, тогава ще ми се развихри и въображението, ще ме споходи и ентусиазмът творчески.
Какви още небивалици щях да пиша - забравих. Ааа, да. По повод компютрите.При нас в нета се влиза и по време на престоя в тоалетната. Да живеят телефоните, които татко им им праща Mr. Green
Айа, много хубава новина е това, че брат му се възстановява след химиотерапията.  Дано след Нова Година споделиш за  happy end и  на българо-йорданския сериал.А дотогава - весело прекарване на празниците с близки и обичани хора.
Ставам, поокъпах се темата, отивам обаче да съхна,трябва да ми изчезне перката, досущ както става с  тази на момичетата от филмчето H2O. В противен случай след броени часове няма да съм в състояние да яхна метлата.Сори, Стийммопа... Joy

# 710
  • Мнения: 3 804


 
русалке има една сирийска поговорка -Който изпревари ,ще яде фъстъци  bowuu bowuu bowuu ,пък и със сватята сме градски  Grinning

Айа дано нещата да се разрешат по най-добрият за теб начин  Hug

амалче ако искаш,да спретнем една анкета  и да ти изберем нов ник  hahaha hahaha hahaha
Лек ден на всички   bouquet

п.с Да си довърша поста ,вчера така се смях с Маугли  Joy Joy Joy Joy

По едно време вечерта  Маугли се сеща,че госпожата казала да научат химна ,а малко след това ще излизаме,за тези ,които не са го чували,химна е дълъг и написан на книжовен език .Та госпожицата идва при мен и ми казва -научи ме,аз и казах че не го знам и я изпратих при Сам.Тогава Маугли ме погледна толкова учудено  Shocked Shocked Shocked  и ме попита-ти не си ли учила тук  newsm78 newsm78 newsm78 ,отговорих и отрицателно и тя тръгна към детската и остави врата отворена.Сам е казва химна и тя уж повтаря ,обаче такова повтаряне  Joy Joy Joy,че имах чувството ,че ако бяхме хванали някой китаец от улицата щеше да се справи по-добре.В началото се опитвах да да не се разсмея на глас,за да не я засрамя,но после вече не можех  Joy Joy Joy Joy ,за щастие Маугли не се впечатли  и продължи да го пее както си знае,с което вдигна кръвното на Сам,после и баща и се опита да я научи.
А ,да знаете това дете какви проблеми има с арабските имена,просто не е за вярване Rolling Eyes ,Когато имат нов урок с диалози,урока е научен за секунди,но полсе поне 15 минути повтаряме 3-4 имена  ,на децата в урока.

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 09:46 от Баница с Боза

# 711
  • Мнения: 1
Ха, ха, ха , Бойка Борисова  Joy Joy Joy
На мен ми дойде асоциацията Bed&Breakfast

Никсе, да не би да си пропуснала това:

ПП.ВЪПРОС: Защо на дедо Коледа и джуджетата шапките са малки и не им закриват ушите?

От кога те чакам да се върнеш от Влашк, та да дадеш отговор на въпроса.

Айа, не съжалявай, че сте пропуснали Швейцарията, отложете я за някой друг сезон. По въпроса с твойто хабиби имам някакви светли предчуствия, че пак ще се съберете, така че не го мисли сега, прекарвай си приятно с гостите.

Ето още малко картинки на първите в света небостъргачи и на вещерските шапки. Аз покрай чародейката се вдъхнових на тема Йемен, област Хадрамут, град Шибам.

Амал, предлагам ново материялче в блога ти.

   

Портрет на местна красавица

http://www.bestnetart.com/acatalog/Weijburg_Local_Beauties_1.jpg


# 712
  • Мнения: 2 171
Само не асоциация с Бат'Бойко, че като го чуя и видя съм ей така Sick Пък и без друго в последно време ни облъчва отвсякъде.
С извинения за феновете му, ако има такива Rolling Eyes

Склю, може нищо да не й се вижда, но пък има хубаво излъчване красавицата Simple Smile И погледът й ми хареса.

Големи сватосвания тук, аудиторията какво ще намаже, не искаме само виртуални почерпки Whistling

Поздрави на всички Hug

П. П. Айа, и мойто шесто чувство ми говори за хепи енд Simple Smile. Радвам се за брат му и чакам хубави новини през новата година Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 18 134


Никсе, да не би да си пропуснала това:

ПП.ВЪПРОС: Защо на дедо Коледа и джуджетата шапките са малки и не им закриват ушите?

От кога те чакам да се върнеш от Влашк, та да дадеш отговор на въпроса.



Не съм видяла питането, не знам и отговора. Но това не ми пречи да си направя малко свободни съчинения по темата. Mr. Green Белобрадият старец  нали живее в планината Корватунтури.  Peace Самата дума е съставна  и се състои от корва и тунтури, като първото означава планина,хълм, а второто - ухо. Тоест дядото живее на хълм с формата на ухо. Ако не се лъжа имаше финландска  легенда, според която въпросният хълм има не само формата на ухо, а и неговите функции и затова ясно чува изказаните от децата на глас желания за коледни  подаръци. Ако правилно помня легендата, носенето на малки  шапки, непокриващи ушите на Дядо Коледа и на елфите, може да носи същата символика newsm78

# 714
  • София
  • Мнения: 18 134
Олди, къде си Hug
Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава, много обичана и щастлива и  все така усмихната!  bouquetВесело изкарване на коледните и новогодишни празници с най-обичаните от теб хора!
И се разпиши, ей Heart Eyes Naughty

# 715
  • Мнения: 3 804



Олди-честит рожден ден!!!!!!!!!!!!Много здраве,щастие ,успехи и любов!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 716
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Олди, честит рожден ден!!! Най-искрени пожелания за теб, за здраве, щастие и любов!!!


eine in Rente gegangene Nixe, има ли нещо. което да не знаеш ?!!!!!!!!   bouquet

Айа, и аз имам усещане за щастлив край (или начало?)  Hug

Ба с Бо  ( да не е ББ, че се стряскам  Wink) , Амал, Чародейке, Ясмин,Астарта,Лю, Хриси и всички арабелки с умни и много красиви деца  Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден, Олди  bouquet! Желая ти здраве, щастие, много любов и усмивки!

Последна редакция: сб, 24 дек 2011, 10:07 от Астарта

# 718
  • София
  • Мнения: 434
Здравейте, момичета!

Едно празнично настроение ме е обзело днес. Купихме си изкуствена елха тази година (след науспешен опит миналата да пресадим елхичка от саксия). Много съм доволна. Хем поддържам каузата да се спре масолата сеч, хем съм много си харесвам новта придобивка - 2.10м, имитира истински иглички. Ако не се вгледаш отбилзо, няма да познаеш.

Накупихме и подаръците. Лю, май те стреснах с молбата си за помощ  Wink За щастие успях да уредя въпроса и камионът на Макуин вече пътува насам   bouquet

Иначе, както споменах преди около месец, напускам туристическата агенция, в която работя. На работа ще съм до 21.01. Захванала съм 2 възможности. Стискайте палци да се осъществи по-хубавата.

Весели празници на всички, да не изброявам една по една, че ще пропусна някоя. Дано наистина стават чудеса и новата година да донесе "мир в арабско, и не само Simple Smile".

# 719
  • Мнения: 800
Лю, умишлено отбягвам задачата, която ми постави, а именно да напиша нещичко за милионите отсечени елхички по Коледа.  Ще е много лицемерно от моя страна , защото винаги в нас е имало истиснка елха. Тази година подметнах на майка ми, ако толкова държи да има елха да си вземе   евтино китайско пластмасово подобие / не , че е екологично, но поне се ползва многократно/, но естествено, че не ме послуша.
Майка ми си купи от пазара, уж донесени от разсадник, комшията вчера е бракониерствал и й донесе огромно красиво дръвче. Направо ми се дорева. Отсеченото дръвче ми напомня за мъртъв човек.  Майка ми половин час делка с брадвичка , за да го нагоди в кръстача, но така и не успя.  Та грамадната елхичка ще ни краси двора и всеки път щом излезна ще ми напомня за човешката безпощадност.

А като се има предвид, че живеем в гората, почти никой не купува от разсадници, целия град бракониерства.  И днес през прозореца видях уважаван адвокат, известен лекар и още куп видни личности от градчето ни, запасани със секири да се тътрят нагоре. И павурчета с пиячка са запасани на кръста им

Общи условия

Активация на акаунт