Новите ни козметични похождения 18

  • 60 242
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Пропуснах това в предната тема, тъкмо повод за запис в тази.  Mr. Green

Моите мании са лакове, душ гелове и парфюми.  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Не ми стигнаха опциите Sad
 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 648
Всичкоооооооооо, но обожавам декоративната козметика, а от както чукнах 30  започнах и от бялата да се интересувам доста, относно парфюмите моят фаворит е Коко Мадмоазел на Шанел, обожавам го, въпреки че в момента съм с подаръка от Списание ЕVA , страхотен летен аромат и бялото Булгари Simple Smile

# 18
  • Мнения: 372
...

Благодаря за отговора.  bouquet  Ще чакам мнение.

Ако има доволни от други марки кристали моля да споделят.

Ползвам този, чудесен е!   Peace  http://www.feelunique.com/p/Xynergy-Natural-Deodorant-Crystal-120g

Мисля да тествам. А от този сайт ли е най-изгодно да си го взема или да се разтърся?  Mr. Green

Мисля, че тук съм го намирала най-изгодно.   Peace  Ползвам го от 3 месеца и едва личи да е пипнат.

Аз се причислявам към маниачките на продукти за коса и душ-гелове, ексфолианти за тяло.   Crazy

От днес:

# 19
  • Мнения: 2 562
Еха,страхотната ни темичка продължава Flutter От анкетата няма как да избера само 3 опции,мен лично всичко изброено ме вълнува с изключение на сенките.Тази ми мания премина Laughing Никога не съм си падала и по пудрите,така и не се разбрахме с тях Mr. Green По принцип тук показвам само по-големите си покупки защото дреболийки всеки ден си вземам,но сега за да оправдая присъствието си ще покажа новата си стара пяна за коса от която съм супер доволна:
http://i-perfumeria.pl/taft-straight-glossy-3-extra-strong-piank … wlosow-200ml.html

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 06:03 от bubka:)

# 20
  • Мнения: 702
Определено бялата козметика ми е най голямата мания!

# 21
  • Мнения: 1 167
Уф...ка да кажа кое ми е слабост, като типично по женски обичам всичко ново..... Laughing Laughing, а покрай този форум много се охарчвам #Crazy Laughing Laughing
Да попитам за идеи за нежен ежедневен ексфолиант за нормална и смесена кожа от който сте доволни. newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 3
От гримовете фондьотена ми е мания.... Най-важната част от грима според мен... Другата ми мания са червила... Без фондьотен и червило просто не се чувствам добре  Peace

# 23
  • Мнения: 5
Хех, на мен също не ми стигнаха опциите за отговор.
Истината е, че маниите са по-скоро интерес към определена област, което ми помага да избера най-доброто за мен. Не мисля, че купувам наред. От една мания преминавам на друга, като между временно се зареждам с необходимите неща. Старая се да не купувам нищо излишно. Може би само лосионите за тяло са винаги на дневен ред - от тях купувам винаги и по много. Сега съм се поспряла, за да изразходвам запасите или поне да ги започна  Flutter Наскоро си накупих 5-6 фдт. Предпоследната ми мания бяха лаковете, заредих се с разнообразни цветове, вече купувам само нещо уникално, която нямам. Сега манията ми са професионалните продукти за коса.... В тази връзка: Балсам за обем, мирише на Gucci - Rush, поне според мен  Heart Eyes .... Оказва се, че не само според мен... доколкото прочетох набързо всичките им продукти имат този аромат и прилика. без отмиване, мирише много сладко. И продължавам по списъка, който си направих от темата за професионална козметика и специалната помощ на една съфорумка.... те си знае  Hug

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 09:44 от Vernis

# 24
  • Мнения: 373
Във връзка с кристалите и аз съм решила да пробвам. Вчера видях в един Био магазин в Стрелбище тези
http://spa-life.bg/index.php?option=com_content&view=article … id=21&lang=bg
Някой има ли впечатления?

# 25
  • София
  • Мнения: 158
И на мен не ми стигнаха опциите от анкетата горе  Crazy Flutter

Търся си хубави ЗЛАТНИ сенки.
Ама хубаво , плътно злато...
Някакви предложения?  Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 1 544
Гласувах с лакове за нокти, козметика за лице и тяло..  Blush  а можех повече.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен маниите ми са най-вече козметиката за лице, последвана от бялата козметика и след това мазила за тяло.  Crazy После следват другите. Понякога обаче редът се измества, зависи в какво моментно настроение съм явно.  Peace

# 28
  • Мнения: 557

Откъде го купи , и само в Карфур ли зареждат тази серия, навсякъде където питам ме гледат умно. Rolling Eyes newsm78

Моите мании  bowuu- лакове , козметика за тяло и лице ,скромно а ? Mr. Green Whistling Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 9 561
Чудя се дали да не си намеря подобна кутийка, като от перлите на AVON примерно и там да го пресипя.
Да, аз също имах това за идея, и имах и стъклена кутийка от крем за лице за целта, но проблемът там беше, че няма как да напъхам в бурканчето мрежичката за прахообразна пудра (останала ми е от една стара прахообразна пудра на Макс Фактор, м/удругото-много хубава прахообразна пудричка си беше). Wink
Тази мрежичка е като финно сито, което не позволява на четката да загребе прекалено голямо количество от прахта.
Та отпадна и това като вариант. Rolling Eyes
Честно казано, причината да не хвърлям все още тази "пудра в шише" Mr. Green, е единствено сантимента ми към четката. Laughing Много е мекичка и хубава и успешно може да се ползва след това и с други компактни варианти на пудра.
Може би, от цялото недомислено изпълнение на тази опаковка, само тя си заслужава парите.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт