ГРАДИНАРСТВО - моето хоби! 13

  • 115 226
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 091
Айде и аз тук. Simple Smile

# 16
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Розите на Ljuboznatelna  са наистина вдъхновение:)
Записвам се да не ви изтърва

# 17
  • Мнения: X
Мама ми даде няколко коренчета рудбекия преди 3г.
Сега имам много, даже се чудих пролетта какво да ги правя- раздадох доста, но пак са нагъсто.
Много красиво цвете, а и цъфти продължително! Heart Eyes
 От тази година: http://media.snimka.bg/9076/024406477.jpg?r=0
 От миналата: http://media.snimka.bg/6821/019896914.jpg?r=0


Тази година лавандулата ми нещо не е добре.
Седи като попарена, дали от силното слънце, дали някакъв киселинен дъжд е валял...знам ли Thinking Ще я снимам, да ви я покажа. Tired

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 19:02 от Анонимен

# 18
  • София
  • Мнения: 360
Nivea:
"Момичета моля препоръчайте хербицид за широколистни с който да напръскаме тревата.

Вчера намерихме дупка да розите, май си имаме подземен обитател, но какъв? как мога да позная какво е животинчето и какво да го правим? "
 
Nivea, аз ползвам Диовит за тревата - на детелината действа, но по-дебелолистните може би трабва с по-концентриран разтвор да се пръскат, защото повечено само ги попарва.

# 19
  • Мнения: 6 501
Ох,за малко да ви изпусна! Wink Записвам се с малко снимки на моите цинии ,които също са от семена.







# 20
  • Мнения: 43
Запис и от мен ...........между поливанията.Голяма жега е във Варна,всичко умира без ежедневно поливане.

# 21
  • на брега на Дунава
  • Мнения: 117
Миналата година посях рудбекия /на пакетчето пишеше ,че е едногодишна/.Есента почистих ,но не изтръгнах корените и за огромна изненада тази година поникнаха някои отново и вече цъфтят.Явно не са били само едногодишни ,зашото зимата на балкана си е сериозна.

# 22
  • Мнения: 1 149
Миналата година посях рудбекия /на пакетчето пишеше ,че е едногодишна/.Есента почистих ,но не изтръгнах корените и за огромна изненада тази година поникнаха някои отново и вече цъфтят.Явно не са били само едногодишни ,зашото зимата на балкана си е сериозна.
И при мен се получи така с едни петунии,даже сандъчето стоя цяла зима навън .

# 23
  • София
  • Мнения: 966
Запис

# 24
  • Мнения: 527
Цоп и аз в темата. Много са ви хубави градините. Peace Дано скоро и аз да имам такава

# 25
  • Мнения: 107
Здравейте ! Извинете 4е нахлувам така тук но цветята са моята страст...
та от вас нау4их 4е името на цветето рудбекия е това ние му викаме слънчоглед... и по повод това цвете да знаете не е едногодишно а 2 годишно Simple Smile аз си го имам от няколко години почти из целия двор Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 091
Здравейте и в новата тема!
тази година нещо не мога да се организирам, грижа се за градината, но някак без миналогодишния ентусиазъм!

дано ми мине, много обичам цветята си, дърветата, тревата... Сега се изумих - нали знаете тръстиката, която е опасала оградата? едни оси я дъвчат със страшна сила - така скърцат и пукат, че се загледах какво ли издава този шум. Осите нали са месоядни? какво има по тръстиковите пръчки, че го ядат така настървено?

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
 Shocked Ужас! При мен пък са си направили безброй дупки в купчината пясък, децата вече не могат да играят там Sad

# 28
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
да се впиша в темата и да се похваля едновременно  Laughing



и моята гордост

# 29
  • Мнения: 3 091
каква може да бъде причината за внезапно пожълтяване на трева? едно петно се е появило тази сутрин, нямам представа защо?!!?

Общи условия

Активация на акаунт