LA REDOUTE.FR - 203

  • 46 357
  • 745
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 884
и аз да ви следя...ще чакам нови кодчета от новата колекция тъкмо докато си направя карта

# 16
  • Мнения: 3 372
На това намаление похарчих най-малко, само 98Е, в сравнение с друг път, когато са поне 200-300Е Crazy
Всичко получено е обсъждано, пуловерчета, дънки за детето и няколко блузки за мен. Чакам колана от 3Е и 1-2 рокли и ще дам отзиви като ги взема

# 17
  • Мнения: 5
Здравейте, Направих 3 поръчки през намалението, след като приключи намалението получих имейл , че 1вата потъчка( направена на 01.07) е изгубена и няма да си яполуча. Другите 2 ( напраени на 5.07 и 13.07) също не получени. Стоя си на 4-та стъпка нямам колинс номер. Пиша им всеки ден и нямам никакъв отговор. Вече започнах да се изнервям и искам да ви питам да ли има адрес или институция на която бих могла да пиша за некоректното отношение. . Аз съм им писала във формата за проблемни поръчки.
 Или Дайте нянакъв съвет какво да правя.

# 18
  • Мнения: 1
Вече няколко дни се опитвам да вляза в сайта на La Redoute и все неуспешно. Имате ли такъв проблем или той си е само мой? newsm78

# 19
  • Мнения: 11 607
Здравейте, Направих 3 поръчки през намалението, след като приключи намалението получих имейл , че 1вата потъчка( направена на 01.07) е изгубена и няма да си яполуча. Другите 2 ( напраени на 5.07 и 13.07) също не получени. Стоя си на 4-та стъпка нямам колинс номер. Пиша им всеки ден и нямам никакъв отговор. Вече започнах да се изнервям и искам да ви питам да ли има адрес или институция на която бих могла да пиша за некоректното отношение. . Аз съм им писала във формата за проблемни поръчки.
 Или Дайте нянакъв съвет какво да правя.

Имам 2 поръчки, които са на 4 стъпка, но и двете са стигнали до френски адрес при посредника.

Ти с посредник или с ДЧЛ?

# 20
  • Мнения: 221
Eva   bouquet
Имам само две поръчки-първата за 70 евро и втората с мъжкото яке,която днес Ларедут са пуснали на дхл.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 17 991
Аз ще се похваля с единственото , което не ми отказаха от VERTBAUDET, тези ленти за глава   Ами... разкошни са.


Евка, мерси за темата.  bouquet

# 22
  • Мнения: 294
не ми върви на тези намаления ще откача направо CryПоръчах си 2 неща и двете са ми малки Cry
МНОГО МОЛЯ ако някой има по голямо яке  на Пума  40или 42 номер или да му е излишно да ми пише аз имам 38 но ми е малко.
И тази рокля на ЛИЙ http://www.laredoute.fr/vente-robe-en-jean.aspx?productid=324174 … amp;source=search
Трябва ми L размер моята е М.Много е готина но и тя ми е малка в бюста.По принцип нося 38 защо така се получи и с дете неща че са ми малки.
Защо съм такъв карък Cry

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 15:46 от pipi_rz

# 23
  • на брега
  • Мнения: 1 091
Здравейте, Направих 3 поръчки през намалението, след като приключи намалението получих имейл , че 1вата потъчка( направена на 01.07) е изгубена и няма да си яполуча. Другите 2 ( напраени на 5.07 и 13.07) също не получени. Стоя си на 4-та стъпка нямам колинс номер. Пиша им всеки ден и нямам никакъв отговор. Вече започнах да се изнервям и искам да ви питам да ли има адрес или институция на която бих могла да пиша за некоректното отношение. . Аз съм им писала във формата за проблемни поръчки.
 Или Дайте нянакъв съвет какво да правя.

И моята поръчка от 6 юли е на 4-та стъпка. В понеделник писах на Ларедутци, получих автоматичен отговор, че ще ме уведомят за развоя на нещата до 24 часа. Едва днес получих писмо, че са предали питането ми в някакъв отдел и до 24 часа или 4 работни дни ще ми отговорят. Проблемът обаче е, че поръчката е правена до стария адрес на франсето бг, а те от 1 август няма да са там. Язък за готините артикули, така ги исках.  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 5
Здравейте, Направих 3 поръчки през намалението, след като приключи намалението получих имейл , че 1вата потъчка( направена на 01.07) е изгубена и няма да си яполуча. Другите 2 ( напраени на 5.07 и 13.07) също не получени. Стоя си на 4-та стъпка нямам колинс номер. Пиша им всеки ден и нямам никакъв отговор. Вече започнах да се изнервям и искам да ви питам да ли има адрес или институция на която бих могла да пиша за некоректното отношение. . Аз съм им писала във формата за проблемни поръчки.
 Или Дайте нянакъв съвет какво да правя.

Имам 2 поръчки, които са на 4 стъпка, но и двете са стигнали до френски адрес при посредника.

Ти с посредник или с ДЧЛ?
 С посредник  СД съм пуснала поръчките. Вчера се обадих да ги попитам дали имат поръчки на мое име, но нямаше. Аз пиша на ЛР  вече 2ра седмица. Първо им писах за първата опръчка сега вече има пиша за останалите. Много искам да си получа поръчките все неща за детето и то на добри пари. Кка да не го е яд човек.

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 16:23 от mamaverji

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да дам отчет-маратонки найк 38,5(поръчах +1) -доволна.

очилата найк-харесаха ми и на мен и на мъжа ми,също доволна от тях. Peace
останалите неща са коментирани.

# 26
  • Мнения: 200
И к`во сЯ? Всички сте получили само моите неща ги няма  Crossing Arms
А уж са ми изпратили франсето вчера имейл за изпратени по еконта неща.

Имам питанка: сутринта пуснах една поръчка  с неща на Вербодет  Crazy и 2 други артикула. Другите артикули са на стъпка 4, а "специалните" им неща са на стъпка 2 - Facturation. Това означава ли да забравя за тях?

ПП: Благодаря за новата тема   bouquet

# 27
  • Мнения: 387
да дам отчет-маратонки найк 38,5(поръчах +1) -доволна.

очилата найк-харесаха ми и на мен и на мъжа ми,също доволна от тях. Peace
останалите неща са коментирани.

Blue, би ли измерила стелката... Мерси...

Еве .. Благодаря за темата и аз..  Hug

# 28
  • Мнения: 1 482
да дам отчет-маратонки найк 38,5(поръчах +1) -доволна.

очилата найк-харесаха ми и на мен и на мъжа ми,също доволна от тях. Peace
останалите неща са коментирани.

Blue, би ли измерила стелката... Мерси...

Еве .. Благодаря за темата и аз..  Hug

Извинете, че се намесвам имам ги същите за детето 38,5=24см Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт