След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 185

  • 31 257
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 116
SERAP AKSOY e 46 годишна актриса. Познавам я от участието й в "Господарката на чифлика". Беше майка на главната героиня и направи изключително правдоподобен образ. Бих я гледала с удоволствие в друг филм.





Халит нищо чудно набързичко да влезе в някой друг филм/кино/ между другото. Ако снимките на ВВ започват през септември. Беше казал, че не може да влезе в друг проект, но тогава се знаеше, че ваканцията ще бъде много кратка. Просто предчувствие.
Варна, благодаря ти за всяка информация.   bouquet Hug

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 11:24 от Mydream

# 16
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Слагам линка за снимката, която бях сложила в предната тема, но не знам къде и кога е правена.





http://galeri.haberturk.com/magazin/galeri/408254-berguzar-korel … e-gormediniz/1/13

# 17
  • Мнения: 23 410
Слагам линка за снимката, която бях сложила в предната тема, но не знам къде и кога е правена.


Берг тук е водеща на истанбулския джаз фестивал. Снимката е от юни, ако не се лъжа, 2009 година. Даже мисля, че тук вече е с малкия Али в коремчето. Халит беше тогава сред публиката. Имаше ги заедно от това събитие, но като нямам търпението да събирам снимки и статии.  Embarassed

# 18
  • Мнения: 11 116
Слагам линка за снимката, която бях сложила в предната тема, но не знам къде и кога е правена.


Берг тук е водеща на истанбулския джаз фестивал. Снимката е от юни, ако не се лъжа, 2009 година. Даже мисля, че тук вече е с малкия Али в коремчето. Халит беше тогава сред публиката. Имаше ги заедно от това събитие, но като нямам търпението да събирам снимки и статии.  Embarassed
Така е.

Мъничка е, но това намерих. Laughing Laughing Събитието е било на 2 юли 2009 г.

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 11:35 от Mydream

# 19
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Варна, благодаря много за информацията. Аз съм виждала снимки от това събитие, но не можах да се сетя. Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 23 410
Така е.

Мъничка е, но това намерих. Laughing Laughing Събитието е било на 2 юли 2009 г.

А значи юли, не юни. Още по-сигурно, че Али е бил на сцена и е слушал джаз с мама.  Grinning Grinning Grinning

# 21
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Абе хора, Варна прави толкова преводи на стаии, има толкова много снимки, защо не се направи архив на всичко това. Ценна информация е, защо не се съхранява и да се поства на първа страница.

# 22
  • Мнения: 11 116
Така е.

Мъничка е, но това намерих. Laughing Laughing Събитието е било на 2 юли 2009 г.

А значи юли, не юни. Още по-сигурно, че Али е бил на сцена и е слушал джаз с мама.  Grinning Grinning Grinning

Али с тези музикални родители, които обичат да си попяват!... Hug Сигурно и той е научил някои песни. Laughing Берг беше разказвала как още като бебе реагирал на различните стилове, когато запявала някаква песен.   Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 11 116
Абе хора, Варна прави толкова преводи на стаии, има толкова много снимки, защо не се направи архив на всичко това. Ценна информация е, защо не се съхранява и да се поства на първа страница.

Интервютата почти съм ги събрала, следващите дни ще съм доста по-свободна и за следващата тема вероятно ще бъдат на първа страница. Може да се помисли и за някаква хронология на събитията и снимков материал, както и в какъв формат да се приложи. Hug

# 24
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Абе хора, Варна прави толкова преводи на стаии, има толкова много снимки, защо не се направи архив на всичко това. Ценна информация е, защо не се съхранява и да се поства на първа страница.

Интервютата почти съм ги събрала, следващите дни ще съм доста по-свободна и за следващата тема вероятно ще бъдат на първа страница. Може да се помисли и за някаква хронология на събитията и снимков материал, както и в какъв формат да се приложи. Hug

 Hug   love001

# 25
  • Мнения: 23 410
Така е.

Мъничка е, но това намерих. Laughing Laughing Събитието е било на 2 юли 2009 г.

А значи юли, не юни. Още по-сигурно, че Али е бил на сцена и е слушал джаз с мама.  Grinning Grinning Grinning

Али с тези музикални родители, които обичат да си попяват!... Hug Сигурно и той е научил някои песни. Laughing Берг беше разказвала как още като бебе реагирал на различните стилове, когато запявала някаква песен.   Laughing Laughing Laughing

Беше казала в едно интервю, че тримата-тя, Халит и Али в коремчето, слушали песни от тяхното детство. Сигурно са си лежали двамата в леглото и са  ги слушали. То какво ли не "чу", какво ли не усети, къде ли не беше Али за девет месеца. Берг снима филм, беше водеща на детско предаване, имаше снимки на Халит и Берг как се забавляват по заведения, ходиха и до Париж. Сигурно и непрекъснато са му говорили. Аз мисля, че затова Али изглежда такова будно и контактно дете.

# 26
  • Мнения: 11 116
Всичко е важно, както и заложбите на детето. Като се има предвид техните, на родителите им...Скоро нали една фенка беше писала, че детето на Халит и Бергюзар я изумило.  Hug
Но най-важното е, че Али расте в среда на обич, а и свобода, за която Берг говори в последното си интервю, което има изключително значение за едно дете и неговото израстване. Правото на избор, свободата на мислене...много ценни неща за всеки от нас.

# 27
  • Мнения: 13 621
Varna, bab4i, благодаря ви за всички новини, свързани с очарователните ни любимци!  Hug Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 0
wavey wavey

Mydream Hug Hug Hug



Варна Hug  love001 smile3525

За всички Hug и   love001 !!


# 29
  • Мнения: 13 621
За любопитните като мен, които искат да знаят колко са изискани заведенията, които посещава Халит, ето линк за "Angel Blue" (името сигурно също е избрано специално Joy)

http://www.angelrestaurant​.com.tr

Вярно, че е изискан рибен ресторант!  bouquet

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 12:54 от jupetrov7

Общи условия

Активация на акаунт