Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 128

  • 37 211
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Рини, благодаря за новините, които донесе ! newsm51
Знаете ли, момичета - този път, наистина се зарадвах на това, което прочетох ! Защо ли ?
Защото тези от пресата, точно това заслужават - сега се възмущават, че Туба не им позволява да снимат и не им дава информация, а къде бяха, когато трябваше да отразят събитието в Монте Карло ! А последните седмици малко ли писаха за нея, без дори да помислят, че освен болката, която и причиняват, сриват и авторитета, който сама си е изградила ? Радвам се, защото - така си я представях Туба, истинско държание на принцеса - горда, не преклони глава, а затова и пресата явно не я обича. Аз не мога да кажа, че съм и толкова голям фен, но може би разсъждавам така по-скоро, защото по зодия съм лъв и ако беше моя дъщеря - щях да се гордея с точно това и поведение.
Колкото до изборът и на съпруг - и друг път съм го казвала, въпреки че не го харесвам особено, това си е нейният избор. Стана малко дълго, но исках да споделя с вас това. Heart Eyes

И все пак, се надявам за феновете да излезе някоя и друга снимка от личния албум на младото семейство ! Blush

 newsm03 newsm10 newsm10 newsm10 newsm53
И искам само да добавя ...
 На многая лета Туба и Онур!!!

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 13:48 от guga51

# 31
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Атмосферата в темата е страхотна,  newsm10 позитивна...благодаря на всяка една от вас за това!!! Hug

Туба е красива, както винаги...пожелавам им и повече спокойствие от тук нататък с Онур, защото го заслужават...не само, като артисти с добра и популярна кариера...а, и като хора...

Мислех и по повод на всичко, което се пише... ooooh!
Кои са феновете/ не като цяло, а-недоволните и неразбрани / и кой е звездата... Thinking

Сякаш за някои посоката е сменена...срещам по теми и форуми-не фенове на Туба...а, зрители с претенции Туба да им е фен... newsm78 Joy

Пишещи, които не допускат и милиметър отстъпка от мнението си, защитавайки правото си на избор и позиция...и в същото време недоволстват и се сърдят...че именно звездата, която харесват иска да има право на личен живот...и се налага да защитава това право...
Правото на фена да знае, да бъде доволен е къде,  къде по-сериозно от правото на звездата да диша спокойно...и то в личния си живот...

Тази част от феновете...всъщност не са фенове...и жалко, че ползват това определение за себе си... Naughty
Много са ми интересни и съм започнала едни размисли за една теория за тях...ще я споделя при първа възможност... Peace

Много се радвам, че тук в темата, макар и с нюанси, посоката на мислене, разговори, дискусии...
 е само една и е -ЗА...и не само за Туба...
 newsm51

Туба е невероятна...и като булка...
и Онур, макар да е повече в гръб, изглежда доволен...цвета на костюма ми допада... и ми прави добро впечатление...вижда се загриженост като прибавим и любовта...ами, какво по-добро за една жена...определено ми допада и той...

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 04:49 от margita9

# 32
  • Мнения: 2 157
Момичета, аз също много харесвам снимките, които излязоха - въпреки че не се вижда много добре, все пак забелязах  - Туба е усмихната ! HugНадявам се да видим и други .
Но има и нещо, което не разбирам - нали в тази / според мен, малко злъчна / статия, се казва че не са разрешили да се снима, откъде тогава тези, същите репортери вадят снимки и така ли уважават, желанията на хората, за които искат да пишат ? Не смятате ли и вие, че това е не само неуважение, но и нарушаване на личното пространство, на което всеки човек има право. Принудиха ги, да направят сватбата си извън Турция за да се почувстват, както нормалните хора в такъв ден, но дори и там не ги оставиха на мира !

 newsm10 newsm10 newsm10

Смятам и още как. ooooh! ooooh! ooooh! Нали уж са сериозен вестник, що не са им уважили молбата?  Naughty
Е, трябва да дадът хляб на клюкарите. Сега ще  се започне с обсъждането на всеки един детайл от тези три снимчици.  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 0
Да,днес Туба е звездата,всичките ни коментари,цялата ни обич е насочена към нея,но аз съм повече от убедена,че ако утре Джансел вземе да стяга сватба с Панар или с която и да е друга,той ще получи нашата обич,благословиите ни за здраве и късмет на семейството му ще потекат като буйна река и към него,защото ние го обичаме и без да е до Туба.Да те двамата заедно ни заплениха,но ние ги обичаме дори когато са поотделно. Нали?

# 34
  • Мнения: 2 116
Да,днес Туба е звездата,всичките ни коментари,цялата ни обич е насочена към нея,но аз съм повече от убедена,че ако утре Джансел вземе да стяга сватба с Панар или с която и да е друга,той ще получи нашата обич,благословиите ни за здраве и късмет на семейството му ще потекат като буйна река и към него,защото ние го обичаме и без да е до Туба.Да те двамата заедно ни заплениха,но ние ги обичаме дори когато са поотделно. Нали?

Любче,  разбира се...напълно съм съгласна с теб  smile3501...който може да обича и приема правата на един би трябвало да го може да го прави и за другите...иначе има някакво изкривяване, граничещо с култ...или нещо друго... newsm78

Мен дори ме заабляваха, претенциите за право да стоят на тротоара... newsm78 Joy
Тук има смесване и изместване... права на фен и права на човек...ама, нали съм се заела с теорията си...
Ще ползвам и ваши мисли, става ли? Hug

# 35
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да,днес Туба е звездата,всичките ни коментари,цялата ни обич е насочена към нея,но аз съм повече от убедена,че ако утре Джансел вземе да стяга сватба с Панар или с която и да е друга,той ще получи нашата обич,благословиите ни за здраве и късмет на семейството му ще потекат като буйна река и към него,защото ние го обичаме и без да е до Туба.Да те двамата заедно ни заплениха,но ние ги обичаме дори когато са поотделно. Нали?

 newsm10 newsm10 newsm10

# 36
  • Мнения: 1 095
Да,днес Туба е звездата,всичките ни коментари,цялата ни обич е насочена към нея,но аз съм повече от убедена,че ако утре Джансел вземе да стяга сватба с Панар или с която и да е друга,той ще получи нашата обич,благословиите ни за здраве и късмет на семейството му ще потекат като буйна река и към него,защото ние го обичаме и без да е до Туба.Да те двамата заедно ни заплениха,но ние ги обичаме дори когато са поотделно. Нали?
Здравейте момичета!!!
Какво става - горещи страсти... (то и на вън горещо...)
Аз няма да благодаря, няма да възхвалявам, няма да порицавам...
Всеки си прави избора в живота и когато го прави, го прави или с разума или със сърцето (а може и с двете)... и винаги за добро...

Май романтичните сериали ни влияят "зле"... Joy Joy Joy Нещо такова четох (преди две седмици) от една английска (известна) психоложка. Тя казва, че романтичните сериали изкривяват истинската реалност... Гледащите сериалите смятат, че и в реалността  нещата ще се случат точно така... и остават разочаровани (това се получавало и в личен план - понякога любовта не е толкова романтична и тогава настъпва разочарованието)...
Явно е права жената, гледам, че има момичета, които, тази романтика от сериалите ги държи вече доста години...

Крайно време е да изгледаме по една яка драма.... Joy Joy Joy, за да може да си останем  в реалността...

Любче, права си с това твое последно изречение. Заплениха ни Хасрет и Мурат, но (няма начин) да не се отдели внимание и на самите артисти, защото ако не бяха точно те, може би нямаше да се получи точно това...
Късмет и щастие и на двамата (а те вече не са само по единично - значи и на четиримата) в живота - в личен и професионален план...

# 37
  • Мнения: 2 195
Твърдяха, че Туба е толкова добра, защото играела себе си пред камерите! Вече не се дразня на това твърдение. Нейните героини ми харесватха - винаги съм си мислила, че ако имах дъщеря, бих искала да прилича на тях. Особено  Филиз и Аси  - те здраво стояха на краката си, поемаха ударите и мълчаливо и гордо вървяха напред въпреки хората и предрасъдаците им. Това направи и Туба. Дано винаги да е такава
За тях - Туба и нейните Филиз и Аси, е  изпълнението на Хасрет на Sensiz Y llar :



Доста патетично се получи, но го дължа на думите на Цвети за гордата принцеса.
Мисля си дали щях да пиша толкова дълго и да сипя толкова суперлативи днес, ако не беше това безпардонно и безкритично навлизане в личното й пространство. Не. Просто щях да пожелая нещо хубаво с букет цвете.

# 38
# 39
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги,  Hug  радвам се, че мислиш като мен .
Мислех си, че днес ще е един спокоен ден, нали и сватбата мина, остана само да видим и снимки, но след тази статия, аз осъзнах за сетен път - как медиите манипулират новините, за които пишат - така, както на тях им изнася, за по-голяма сензация ! Това беше нещото, което ме накара да напиша днешните си постове, защото видях на други места, където се пише за Туба мнения на хора, които винаги са твърдели, че я обичат - сега / а и през последните две седмици /, точно те самите започнаха да я нападат и то основно, заради написаното в пресата. Нима това е фенска любов ? Какъв фен си, ако при първата прочетена злостна новина, вместо да изчакаш потвърждение - почваш да " плюеш" по човек, който до този момент си "боготворил" ? И какво излиза, че вярват повече на жълтата преса, която прави пари от " шоковите" си новини, отколкото на собствените си любимци ? Извинете ме, ако съм ви досадила днес, но исках да си кажа - какво ми е на душата, а след малко ще ви оставя, до утре. Пожелавам ви, да прекарате една хубава вечер заедно и да съберете нови снимки !!! Heart Eyes Hug
А до тогава ви оставям с "последната булка" на Туба -





Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 16:13 от Cveti67

# 40
  • Мнения: 10 031
Здравейте момичета  Hug
Знаех си, че като се върна ще имаме новини. Ами имаме. Дори снимки. Видях една красива булка, облечена в красива рокля и усмихваща се, въпреки че не очаква да я снимат. Но не видях младоженеца на тези снимки. Сигурно не е инересен за пресата и  не са го снимали.
Какво да кажа. Аз всъщност очаквах това да се случи, още при първата папарашка новина. Сигурна бях, че папараците много добре следят нещата и знаят какво става. Друг е въпроса, че на мен не ми харесваше да бъдат заедно Туба и Онур. Повлияна от прекрасното излъчване на двойката Туба и Джансел страшно ми се искаше да бъдат заедно в живота. Още от декември обаче, се появиха писания, за това, коя всъщност е двойката в сериала. Папараците знаеха!
Това, което не ми харесва е, че забременяването не е било планирано. Искаше ми се Туба да го е желаела, а не по-късно да се е примирила с него. Но както и да е... Тя е била с този мъж по свое желание, не вярвам да ѝ е оказван натиск, следователно е искала да бъде с него.
От тук нататък всъщност вече няма значение.
Да е жива и здрава, да има лека бременност и здрави дечица!
Да бъде щастлива и обичана съпруга!

Що се отнася до това, че е била капризна, звезда, забранила снимките и т.н.  - да звезда е, има право да капризничи, да не казва нищо когато не иска , да забранява да я снимат и т.н. Затова и журналистите я нападат, жлъчни са, обвиняват я, че не им е позволила да си изкарат лесно парите.
Истината е че, одобрявам нейното решение да не им се дава и тя да решава кога и кой да я снима, кога и пред кого да говори и какво да казва...  Но както виждаме, не е успяла. Снимки все пак има.   hahaha Ама поне е опитала.  Peace
п.п. Радвам се, че е облечена в булчинска рокля, страхувах се, както пише Мишето, да не бъде нещо скалъпено набързо и без красива рокля...   bouquet

# 41
  • Мнения: 0
Хей, момичета Hug
Много положително сте настроени и се радвам да ви чета коментарите.
Зареждат ме с хубаво настроение
newsm51

# 42
  • София
  • Мнения: 30 253
здравейте,

много е била красива Туба, честито на новото сем-во и леко бременеене на булката.
Ринка, прекрасни снимки  Peace
Циркът на улицата не е бил необходим според мен, но Туба така си е решила. Като знам какво вълнение е било покрай сватбата на актьорите от "1001 нощи". Четох даже, че са отделили време да позират за феновете си преди да започне партито по повод сватбата. И на тях не им е било лесно преди венчавката, но.... Нищо важното е, че видяхме 2-3 снимки. В крайна сметка всеки си решава сам как да се държи и как да се омъжи/ожени  Peace

# 43
  • Мнения: 2 157
Като четох днешните коментари, не в нашата тема естествено, мисля си че Туба ще има нужда от Кадрието.


# 44
  • София
  • Мнения: 30 253
Уси, ти обеща, че чак след като сватбата стане факт, ще споделиш в темата някакви твои мисли и усещания по повод връзката и сватбата  Peace Интересно ще ми е да ги прочета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт