Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 128

  • 37 170
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 056
Фахрийе е на 25. Ако действително Азиз е 10 години в затвора, излиза, че тя ще играе по-възрастна героиня.

# 736
  • Мнения: 10 240
. И ми се иска да гледам нещо в стил Бандата на Оушън - и там един открояващ се със стойката  и чаровната си усмивка, излезе от затвора и потърси момичето си...Но скоро ще видим

Бандата на Оушън ме устройва идеално!  Peace



Но надали ще има банда  по-скоро ще действа соло? newsm78

Вали, Фахрие има ново излъчване в последните снимки- отговаря на възрастта на героинята и.

# 737
# 738
  • Мнения: 25
И мен ме устройва Бандата на Оушън, но лошото е, че в статиите споменават доста по-драматични филми като "Извън релси" и "Талантливият мистър Рипли". Да се надяваме, че ще посмекчат сценария. Peace

# 739
  • Мнения: 2 195
Бандата на Оушън ме устройва идеално!  Peace

Но надали ще има банда  по-скоро ще действа соло? newsm78

Е, все по нещо трябва да се отличава...Пък и Фахрие на снимките не изглежда да е от типа "коварни мръсници" newsm78

# 740
  • Мнения: 4 535
Надин, аз не съм от много търсещите и информиращи се Sad . По ми са лесни стопкадрите. Та и сега от клипа, качен от Рина:


Хората я приемат и се й радват. За тях тя  все още е Принцесата


Ринка, аз все си мисля, че сериалът няма да е толкова мрачен. В ПС се видя,че на Серкан И. му се отдават и комични, и драматични, и романтични сцени. И ми се иска да гледам нещо в стил Бандата на Оушън - и там един открояващ се със стойката  и чаровната си усмивка мъж излезе от затвора и потърси момичето си...Но скоро ще видим

Баги, днес говорих с моята" българска" туркиня в чата. Жената много и се радва на Туба. Чака да започне филма с Онур, ама не заради него, а заради актрисата, която играела майката в "Листопад".  Joy
Много тъгуват в Турция за този сериал, мисля че и Джансел и Онур са щастливци, защото и в двата сериала има основни , обичани актьори от него.

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 19:18 от vania_e

# 742
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 743
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Предложение от мен за финал на темата...дано ви хареса и на вас  Hug...от колажите на Фунда ...силни, въздействащи...Peace

Общи условия

Активация на акаунт