Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 128

  • 37 190
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, сезонът е такъв, може и да се " плацикат " в морето някои запленени.  Joy Joy Joy
Ние ще държим  "фронта", докато се върнат !  Heart Eyes
Лека нощ ! За всички, които обичат Тото Котуньо е неговото пожелание !


# 691
  • Мнения: 2 116
margi, cveti! Благодаря!
 spam2
 Аз обожавам Тото Кутуньо, а сега още повече, защото откривам, преведени песните му и разбирам че текстовете на любими мелодии са много силни!
Запленените сме доста сънени! Joy Joy До утре, лека нощ!

Гаки,  Hug  ако е само това...става...сънени, сънени...колко да са сънени... newsm78 Joy

Цвети, и сам война е войн...  Laughing На линия съм... Peace  Hug

Лека на теб и  на всички заспиващи... smile3524

Утре сутрин...Мурат е обещал чай за закуска...за всички запленени и не само!!!  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 2 116
Не е нов колажа на Фунда...ама,  е невероятен... Peace

    Мурат...също... Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 2 116
Добро утро!   Laughing


Мурат, се оказа поспалив и той...за разлика от мен...затова, първата топла напитка за деня е от мен...чай "ЗС"...Неговия ще го оставим да ни го предложи в 17ч.  Peace
Да ви е сладко! Hug


Два много интересни момента от сцени на закуска, любов и още нещо... Heart Eyes

     

Лек и спорен ден! Laughing

# 694
  • Мнения: 4 535
Добро утро! Голямо затишие днес в нета,никакви нови хабери. Много сладурски Джансел на тази снимка. Може да бъде разлепена с надпис "Търси се!", но ние вече сме го намерили, познали и обикнали Grinning Лек ден!

                      

            Търси се!

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 08:34 от nadine1111

# 695
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Нестандартно, но Хасрет и Мурат ни предлагат за закуска суши.


А после Хасрет ще пее- за един чаровен мошеник и за всички запленени:




# 696
  • Мнения: 1 056
   Добро утро!
И други сериали приключиха, обаче се пише за тях в темите им...защо ЗС...
го сполита толкова бързо забравата...ми е непонятно  Thinking...обаче ми е тъжно... Cry

 Мурат и Хасрет и те се чудят... Rolling Eyes
 Марги, животът продължава. Не мисля, че сериалът е забравен. Просто пишещите се ориентират вече към нови сериали. ЗС беше обсъден. Не, че няма какво още да се обсъжда, но може би желаещите са малко. Може и сезонът да си дава отражение наистина. Аз всеки ден си гледам по няколко клипа или любими моменти от сериала, търся новини за актьорите. Само че за Туба скоро няма да има нищо интересно, освен в личен план. За Джансел и новият му проект има отделна тема. Общо взето и в другите теми, чиито сериали са приключили, не се прави обсъждане на сериалите, а се обменя само информация за актьорите, снимки и клипове. Приятен ден на всички!
  

# 697
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро !  Hug
Марги, не е спала, толкова рано е сервирала чая , Heart Eyes
Надин и Ринка, довели сте нашите любимци, е , единият се опитва да ни стресне с новата си визия / но с тази усмивка, май неуспешно / - благодаря и на трите ви за настроението, което предавате тази сутрин.   bouquet   bouquet   bouquet
Аз се включвам с един клип и пожелание за лек и усмихнат ден !!!  Heart Eyes


# 698
  • Мнения: 4 535
Ако ви е скучно, може да гласувате в тази анкетка:
/по долу, вдясно от заглавието/ Незнам за какво е, но гласувах на олимпийски принцип, важно е участието Grinning

http://www.ozgurdurum.net/cankayada-sokakta-ates-acan-bir-kisi-i … n-oldu-27860.html

Джансел напоследък се е абонирал за второто място, което си е много добре, като се има предвид красавците след него. Grinning

# 699
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 700
  • Мнения: 2 157
Добро утро!  Hug
Благодаря ви момичета за това, че намирате и поствате нови снимки, колажи и клипчета в темата, затова че подържате позитивен духа в темата с подходяща музика и закачки.  newsm51  newsm51 newsm51
Надин, гласувах в анкетата.  Браво на нашето момче, задържа се на много добро място в класациите.  Peace
Ето и в тази класация при манекените си стои упорито на 3-тото място.

http://www.gecce.com/anket/sizce-en-guzel-vucutlu-erkek-oyuncumuz-kim-688.html

Аз пък ви подарявам най дълго чакания момент във филма ни.

# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Уси, благодаря ти за момента от филма, който си постнала   bouquet - всеки път, като го видя си спомням, колко силно го почувствах в онзи ден / при онлайн гледането на серията /, беше толкова  Heart Eyes разстърсващо, че се наложи да си го повтарям поне десетина пъти, докато се "съвзема".
Сега за да съм в тон - продължавам с романтичният 55 епизод .
От мен, до по-късно !  Hug


# 702
  • Мнения: 1 056
В Sabah днес пише, че след сватбата на Туба арабските фенове са в траур. Joy Ами така де, най-желаната мома в Турция се омъжи.

# 703
  • Мнения: 25
Привет, момичета! Hug

Благодаря за хубавите клипчета Hug




http://www.ayakligazete.com.tr/haber/unlu_cift_nikahtan_sonra_il … goruntulendi_.htm

# 704
  • Мнения: 4 535
Арабските фенки ми са последна грижа. Не ми влияят на настроението, което си е в ритъма на тангото. Избрала съм го да е кратко, но е признатото най- страстно танго в света Grinning Моля Hug



На пианото е Клайдерман

Общи условия

Активация на акаунт