Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 128

  • 37 218
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Една по-голяма снимка, измъкната от галерията, към която е постнала горе линк Галка Hug

Приятен ден на всички    bouquet

# 706
  • Мнения: 10 240
Фенското въображение продължава да работи:



а имаме и реалности!



Благодаря за инфото, Галка, Фенче!  Hug Hug

Харесаха ми музикалните Ви предложения Цвети, Уси, Надин!   Hug Hug Hug

Вали  Hug, арабките да не споменават някой техен принц за който са гласили Туба?

# 707
# 708
  • Мнения: 4 535
   


  За разлика от арабките, туркините за минути си сменят аватари и подписи с актуални от днес Grinning

# 709
  • Мнения: 10 240
В новият проект на Дилшат/Бахар видях още един познайник- завърнал се е от Либия значи! Wink Wink

 

# 710
  • Мнения: 10 240



Ново видео за Туба по арабска тв:

# 711
  • Мнения: 1 056


Вали  Hug, арабките да не споменават някой техен принц за който са гласили Туба?

  Рина, не знам за кого са гласили арабките Туба, просто така си преведох с Гугъл двата реда в Сабах по повод сватбата на Туба. Но съм срещала по-рано в журналистическа статия за Туба коментар, че не само арабките, но и арабите са силно впечатлени от Туба. Може някои и да са си мечтали за нея.
   В Televızyongazetesi пък пише, че един друг наш познайник от "Аси" се жени скоро - Джемал Хюнал. Споменава се датата 17 септември. Доколкото знам, за него това ще е втори брак.

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 14:01 от Vali_N

# 712
  • Мнения: 4 535


Вали  Hug, арабките да не споменават някой техен принц за който са гласили Туба?

  Рина, не знам за кого са гласили арабките Туба, просто така си преведох с Гугъл двата реда в Сабах по повод сватбата на Туба. Но съм срещала по-рано в журналистическа статия за Туба коментар, че не само арабките, но и арабите са силно впечатлени от Туба. Може някои и да са си мечтали за нея.



Вали, аз винаги съм се чудила, че много бавно възприемат новините арабите. Мислила съм си, че се дължи на несъвместимостта на азбуките и лошите преводи в нета. А това , че по часово време са преди Европа, би трябвало да им е предимство. Но май жените са си жени навсякъде, особено при арабките, при които всяка втора се казва вече Елчин.  Grinning



 

Виждам в нета, че след MuraTuba и CanTu, се е появила новост OnTu Grinning  Или коментирано накратко:  мечти и реалност в едно се преплитат Joy

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 14:28 от nadine1111

# 713
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 714
  • Мнения: 10 240
Сватби, сватби, сватби!

В живота



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/sizce_bu_yazin_en_surpriz_e … ligi_hangisi_.htm

и на кино:



# 715
# 716
  • Мнения: 2 195
Здравейте, момичета!
От вчера доста нови снимки са се насъбрали. Брадатият и усмихнат Джансел въобще не прилича на мошеник, а камо ли на злодей. Явно му е омръзнало пред камерите да е намръщен, та ни се е захилил. Предлагам ви по една чаша за следобедно питие - всяка да си сипе каквото й се пие или както бе обявила по радиото Божана Димитрова: Брадатият Джансел за всички, които го пожелаха Wink


 и още една снимка, май за пръв път слагам нова снимка. Откога е, какви са тези надписи и цени в £ и € newsm78

# 717
  • Мнения: 10 240
Баги, благодаря за брадатия Джансел. Пожелалите го са много!  Peace
Снимката на Туба и майка и е стара- за някакво младежко списание.


# 718
  • Мнения: 1 056
На мен Джансел даже и на първата снимка с брада, която пуснаха и на която беше сериозен, не ми прилича на лош човек. Погледът му е на добър човек, дори и мошеник да е.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт