Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 128

  • 37 215
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 0
На мен Джансел даже и на първата снимка с брада, която пуснаха и на която беше сериозен, не ми прилича на лош човек. Погледът му е на добър човек, дори и мошеник да е.
Из така си мисля за него. Peace

Настроила съм се за роля тип Арсен Люпен: мошеник - джентълмен Laughing
Много ме кефят такива филми, в които симпатизираш на уж лошите.
Снощи даже гледах един такъв френски филм с happy end - "Реквием за една убийца"

Приятна вечер ви желая! Тръгвам на път след малко и се надявам като се върна да видя
нови снимки и инфо за всичко и всички.  bouquet

# 722
  • Мнения: 10 240
Ако беше лош щеше ли да  лежи в затвора,а други също толкова виновни са навън и си живеят живота. Интересно  колко са го променили 10-те години зад решетките и какви начини е избрал за да отмъщава!

Фенче, приятен път!




# 723
  • Мнения: 10 240


24 часа в ареста минаха бързо. Но 10 години!!!
И Накие няма да му носи баница!  Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 4 535
 

С брада, без брада или както тук, тип "Джордж Майкъл"  си е гот Grinning

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 17:33 от nadine1111

# 725
# 726
  • Мнения: 2 195
Ринка, може покрай някой от съкилийниците си да хапне баница, но няма кой  да му праща хабери по книжни самолетчета Sad

Надин, за мене или с хубава брада, или гладко бръснат!

Дано този път колажът да е нов Praynig  Wink

# 727
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета  Hug
Ринка, Надин и останалите, които поддържате   bouquet  доброто настроение в позапустялата ни тема - имаме новини, снимки и клипчета. Благодаря ви.   bouquet
Сега искам да ви поздравя с клип, на който се спрях, отново след видях поредните снимки и гифчета от Рина, сигурно сте го гледали, но понеже на мен ми е от любимите - се надявам и на вас да ви харесва.  Heart Eyes


# 728
  • Мнения: 4 535


Баги, нямаш си на идея, какво море от колажи намирам, бях се уплашила, че вече няма да се правят за Туба, но е факт, че ги избирам даже  Grinning

В един фейс изброих 31 колажа на Джансел, правени само по първата снимчица с брада Grinning

# 729
  • Мнения: 10 240
Баги, може и да похапва вкусотийки покрай съкилийниците, но за самолетчетата си права. И в  Пленителката влезе заради момиче в ареста, и в новия сериал ще е така. Джентълмен е и това е! Peace  Но тук излезе заедно с момичето, а в новия сериал момичето си създава нов живот, а нашия лежи на топло. 10 години самота могат да променят човек. А хаберите ще си ги осигури като излезе и сам - и тогава горко му на момичето. Joy Joy Joy



# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 25
Интересно какви измами ще е вършил, че да го тикнат в затвора за цели 10 г. newsm78

Аз не разбрах той излежава цялата присъда ли или го пускат по-рано, защото ако е излежал всичките 10 г. наистина ще е озлобен Rolling Eyes /макар че и по-малко години да е лежал пак ще иска отмъщение, тежко й на Зейнеб/.

п.п сега прочетох, излежава ги.

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 18:10 от galka05

# 733
# 734
  • Мнения: 2 195
Надин, аз не съм от много търсещите и информиращи се Sad . По ми са лесни стопкадрите. Та и сега от клипа, качен от Рина:


Хората я приемат и се й радват. За тях тя  все още е Принцесата


Ринка, аз все си мисля, че сериалът няма да е толкова мрачен. В ПС се видя,че на Серкан И. му се отдават и комични, и драматични, и романтични сцени. И ми се иска да гледам нещо в стил Бандата на Оушън - и там един открояващ се със стойката  и чаровната си усмивка мъж излезе от затвора и потърси момичето си...Но скоро ще видим

Общи условия

Активация на акаунт