Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 128

  • 37 169
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
На хубави хора,хубаво настроение приляга Fen4e.Включвай се и ти,че веселбата да стане още по–голяма.Раничко е малко за винце и биричка ама дайте по едно кафенце да ударим

 

# 46
  • Мнения: 10 240
Мише, не снимките, а Туба е прекрасна!  Hug

Уси, на кого ще лееш куршум?

Любче, благодаря за кафето! Hug

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 17:02 от rina-rina

# 47
  • Мнения: 2 156
Мише, аз снощи написах нещо по този повод. Защото бях си казала, че ще коментирам, едва когато видя и чуя истината. Накратко написах мислите си в пост720, стр.49 на предишната тема.
А по рано бях споделила, че според мен Туба и Онур се загаджиха, след като тя се размина с Джансел. После пресата започна да я спряга с Толга и тя, явно почувствала се самотна е решила да отвърне на чувствата на Онур, за които е знаела или усещала по рано. Не знам какъв щеше де е изхода, ако не беше забременяла, но повече мислите ми клоняха към това, че след година, две тази връзка щеше да приключи. Онур го виждах в ролята на Сами - приятелско рамо, което я спасява от одумването на пресата. Или може би така ми се е искало.  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Ринка, Туба в момента е толкова одумвана, че нейното биополе е нарушено напълно. Дори някои "фенове" я критикуват и оплюват повече от антифеновете й.  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Някой трябва да й възстанови биополето. Във филма ни показаха този начин,а има и други.  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 30 206
Мише, не снимките, а Туба е прекрасна!  Hug



определено е много красива. Аз с това започнах. Не може да кажем на бялото черно.

Уси, дано не си права, защото ако Онур е в тази роля в живота й (казвам "ако"), значи рано или късно (недай Боже) връзката ще се изчерпа, да не кажа много бързо, защото е много важно на каква основа се гради всеки брак. Дано при тях е на основата на взаимната любов  Peace

п.с. сега отивам да чета пост 720  Peace

# 49
  • Мнения: 2 156
Мише, не снимките, а Туба е прекрасна!  Hug



определено е много красива. Аз с това започнах. Не може да кажем на бялото черно.

Уси, дано не си права, защото ако Онур е в тази роля в живота й (казвам "ако"), значи рано или късно (недай Боже) връзката ще се изчерпа, да не кажа много бързо, защото е много важно на каква основа се гради всеки брак. Дано при тях е на основата на взаимната любов  Peace

п.с. сега отивам да чета пост 720  Peace
Мише, така мислих аз преди време. Сега допускам да има любов, дори много голяма такава. А понякога се появява по късно. И все пак това са само мои предположения, истината я знаят Туба и Бог.

# 50
  • Мнения: 10 240

Нашият чаровен жених!


# 51
  • Мнения: 2 156
Ринка, дано в скоро време да видим и истинския жених.  Peace Направили са си снимките хората, ама кога ли ще решат да ни ги покажат?  newsm78
Любче, благодаря за кафето.    bouquet

# 52
  • Мнения: 3
здравейте,

много е била красива Туба, честито на новото сем-во и леко бременеене на булката.
Ринка, прекрасни снимки  Peace
Циркът на улицата не е бил необходим според мен, но Туба така си е решила. Като знам какво вълнение е било покрай сватбата на актьорите от "1001 нощи". Четох даже, че са отделили време да позират за феновете си преди да започне партито по повод сватбата. И на тях не им е било лесно преди венчавката, но.... Нищо важното е, че видяхме 2-3 снимки. В крайна сметка всеки си решава сам как да се държи и как да се омъжи/ожени  Peace


Берг и Халит специално излязоха от ресторанта, за да ги видят феновете им и за среща с журналистите. Изглеждаха много позитивно настроени към всички. Отговориха на въпросите им. На тях също не им е било леко в дните преди сватбата, защото ги обсъждаха и нападах много заради развода на Халит с първата му жена. В крайна сметка сега умеят да общуват с медиите. Понякога излизат някакви негативни материали за тях, но за кой от тяхната среда ги няма? Колкото си по- известен, толкова по- силен е интереса.

# 53
  • Мнения: 0
[

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 00:02 от kukumber

# 54
  • Мнения: 2 195
Чета пак информацията за сватбата и гледам снимките. И както се забавлявах с белия ролс ройс, стармодел - установих че  класическият английски автомобил се оказва съвременен, обикновен френски ситроен. Е, не турско син, но все пак син. А може би после са ги прехвърлили в скритата някъде наоколо лимузина newsm78, а и Туба не изглежда притеснена, и хората на снимките не изглеждат  в настръхнали в отбранителни пози? Чудя се и този репортаж доколко е верен за суматохата, за изнервения консул...или пак е някаква отровна стреличка  Thinking

Скоро попаднах на едно стихотворение на Петя Дубарова, която е била едва на 12 г., когато го е писала.  Явно мъдростта не е пропорционална на възрастта:

    Тези, които завиждат, се в болни превръщат,
    те от завиждане своите нерви рушат;
    тези, които завиждат, се винаги мръщят
    дето успех е проправил към някого път.

    Много успехи в живота и много победи,
    с тях неотлъчно се движи и злобата зла,
    радват се всички и все някой с яд ще погледа,
    топлата радост на друг щом е дала крила.

    Тези, които завиждат, се в болни превръщат —
    всичко човешко, завиждат ли, лудо рушат,
    чистите мисли и здраве, добро се не връщат,
    злоба и завист в сърцето проправят ли път.

    20.12.1974 г
.

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 17:38 от Bagi

# 55
  • Мнения: 2 116
Мурат, ми звънна преди малко... Wink разбрал за теорията ми за него...и обеща, ако съм добра и слушам само неговата  музиката,  и любимото му пиано...да ми подшушне нещо от "кухнята" за себе си....за теорията ми... hahaha Joy

Обещах...какво да правя...теорията иска "жертви"... newsm78 Joy

# 56
  • Мнения: 4 535

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 17:08 от nadine1111

# 57
  • Мнения: 2 195
Надин, да ти е жив и здрав внукът! Много да те радва, а ти внимавай на какво го учиш Naughty

newsm59

# 58
  • Мнения: 2 116
Надин, да ви е жив и здрав и само да ви радва и изненадва-приятно и с много усмивки!!!

А, футбол харесва ли? При баба-фенка... Peace няма начин... Hug

п.п. какви деца, какво поколение...моят и той на 8г. и вече е металист...вашия любител на високите скорости...ами, когато порастнат... newsm78 Joy

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 17:59 от margita9

# 59
  • София
  • Мнения: 30 206
Уси, дано си права и това да е голямата й любов  Peace
doriana, това имах предвид и аз. В крайна сметка и при Х. и Б. общественият натиск е бил огромен, но в крайна сметка известните личности трябва да се научат да живеят с популярността си и да се срещат с нея "очи в очи", както по твоят разказ са направили Х. и Б.
kukumber , като цяло съм съгласна, че славата не може да има само едно лице, както монетата няма само една страна. Говоря не само за Туба. Когато са в началото на кариерата си всички търсят одобрението на публика, зрители и т.н. защото от ТЯХ зависи дали ще се издигнат и задържат на върха. Ако ги няма феновете, я няма и популярността т.е. няма кой да гледа сериали, да слуша песен или каквото се сетиш друго, НО отидат ли на върха, доста често вече популярните личности започват да се дразнят точно на тези, които са ги направили накива, а именно феновете. Мадона преди време беше казала нещо: " благодаря на вас, моите фенове, защото ако не бяхте вие, коя щях да съм аз, НИКОЯ. Щях да си пея у дома за удоволствие на сем-то си" (цитирам по памет)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт