Петъчна: 5 типа мъже, с които трябва да се срещнете преди да се задомите

  • 6 191
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135

Аз съм деликатна личност, изпитвам притеснение да говоря открито по въпроса .....
Твоята презентация си я бива, що така с музикантите всички сте недоволни, моето впечатление за тях е  по-различно  Mr. Green

Оооо Мъсти...не е нужно да ракриваш душата си... Peace...навремето имах афера с цигуларка от музикалната академия...то не беха струни то не беше дърпане..а пък за звученето  ooooh! ....

5. Напълно противоположен ...това ми звучи като обратен или травестит!!!!  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 634
Съжалявам, че не намерих подходяща класация, за да се включат и форумските мъже, но можете да интерпретирате по тази.

# 17
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Да кажем дали сме били в някоя от описаните роли? Тоест дали съм бил напълно противоположен някому?
Да си ги преставим, че са жени? Тоест имал ли съм гадже музикантка?
 newsm78

Що пък да не ни приспособиш някакво въпросниче специално, Октоподе. Ще стане весело. Laughing

# 18
  • Мнения: 4 841
Покривам.

1. Никакви забележки нямам към музикантите, дори напротив - в предпочитаните ми гилдии са, особено басистите и контрабасистите Heart Eyes

2, 3 и 4 - стандартни, приятни изживявания, не мога да се оплача

5. Сериозно ме позачуди, но ако приемем, че съм интелигентна, образована и модерна жена  ( Embarassed ), то тогава младеж-комбайнер с 15 изречения речников запас от затънтено село с бит от 18 век би трябвало да се брои  Peace

# 19
  • Мнения: 4 300
Боже, боже....тоя музикант още на първа позиция направо ми боде очите  Confused Има ли някакво обяснение за присъствието му в списъка или да зарязвам топлото семейно ложе и да хуквам да го търся?

# 20
  • Мнения: 373
Шегувам се Соте, шегувам сеее  Laughing
1-ви музикант-клавирист-много досаден, но иначе нали..
2-ри музикант -барабанист-почти нищо не помня...
3-ти музикант -вокал-прекалено дълго се задявахме, накрая ми писна, но иначе ...нали  Mr. Green
4-ти "музикант" любител-китарист-още ми свири и пее...и свири, и пее  Flutter
Така как е презентацията ми ?

# 21
  • Мнения: 2 479
Ами то не е необходимо кой знае какво приспособяване, Куркума. Предлагам само с музикантката да поразширим кръга малко. Заповядай:

1. Творческа личност: музикантка, поетеса, художничка...каквато и да е самодейка
2. По-млада
3. По-възрастна
4. Богата
5. Пълна противоположност

# 22
  • Мнения: 4 841
Боже, боже....тоя музикант още на първа позиция направо ми боде очите  Confused Има ли някакво обяснение за присъствието му в списъка или да зарязвам топлото семейно ложе и да хуквам да го търся?

Романтичния ореол, породен от доста експлоатираното сравнение, че "свири на най-чувствителните струни на тялото ти като виртуоз"; всичките поетични сравнения на извивките на женското тяло с музикалните инструменти, чувствеността, обиграните пръсти, страстта, ритъма, усещането за такт...  Такива неща...  Sunglasses

# 23
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ммммм, готина тема Simple Smile

1. Музикант /+ художник, фотограф../ - да, музиканта много си беше повярвал
2. По-млад - да - но беше възможно най-кратко - скукааааа
3. По-възрастен /+богат/ - аз на 20, той на 40+  - тцъ, и тук не ми беше интересно. Не ставам за държанка.
4. Богат - виж т.3
5. Напълно противоположен - ами омъжих се за такъв.

# 24
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Хе,че аз не съм била толкова залюхана, колкото си мислех!
1. Музикант- на теория би трябвало да бъде съвършенната връзка. Китарист/бас китарист, мургав, зеленоок, че и романтичен,че и текстописец...ох, приятно вспомнить!  Heart Eyes Но не се получи , може би точно поради прекаленото му вписване в клишето за съвършен (за мен) партньор.Пък знам ли...
2. По-млад - експеримент до експеримента! Но това е човекът, крал бензин , за да може да ме закара до където трябва.Simple Smile
3. По-възрастен - Да! Да!
4. Богат - И това отмятаме като изпълнено. Като сексуален опит не ме обогати много, като житейско изживяване...ми , да, добре, отмятаме.
5. Напълно противоположен - душата и тялото ми само са печелили от такива връзки. Сещам се поне за 2-ма които са ми били пълна противоположност ( в смисъл ,не ниски и брюнети Wink ) . Те това със сигурност разширява кръгозора!

# 25
  • Мнения: 135
5 типа жени, с които трябва да се срещнете преди да се задомите:

1. Музикантка - Май казах за цигуларката...на 17 случайно се запознах с Милена Славова...така си паднах по нея ..ама беша мацка отвсякъде, не като сега...та си остана една мечта неосъществена...!!!  Laughing
2. По-млада - За какво говорим изобщо...младото си е младо.  Mr. Green
3. По-възрастна - Веднага след казармата имах подобно приключение...богат опит, спокойствие..но търсех нещо различно тогава... Wink
4. Богата - Никога не съм се продавал...освем пари не виждам какво друго би предложила...но сигурно греша.
5. Напълно противоположна - Май за такава се ожених...но те всички са противоположни!!!! Joy

# 26
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
1. Музикант - хм, художник брои ли се  Mr. Green няма да повторя, все едно бях със себе си, тогава и ми просветна що за нетърпим ужасник съм.
2. По-млад - кратка забежка с момче година по-малък, не мисля, че влиза в класацията.
3. По-възрастен - аз на 18, той на 36. Еххх, специален спомен ми е, много емоционална връзка.
4. Богат - № 3 
5. Напълно противоположен - бившия и настоящия.  Laughing

Бих допълнина и друга раса.

# 27
  • Мнения: 11 747
Би могло да се каже, че по нито една от петте точки ме няма!  Thinking 

1. Музикант - не.
2. По- млад - 3 години е несериозно, нали?
3. По- възрастен - 12 години, ама само 2 срещи - не става, нали?
4. Богат - не.
5. Напълно противоположен - не се сещам.

# 28
  • Мнения: 4 300
Романтичния ореол, породен от доста експлоатираното сравнение, че "свири на най-чувствителните струни на тялото ти като виртуоз"; всичките поетични сравнения на извивките на женското тяло с музикалните инструменти, чувствеността, обиграните пръсти, страстта, ритъма, усещането за такт...  Такива неща...  Sunglasses
Така хубаво си го написала, че да се размечтае човек до изпъване на пръстите на краката. Но след това се сетих, че може и да уцеля и барабанист, вместо пианист или цигулар  Laughing и стъпих здраво на земята. Ще си седя в семейното ложе, пък пропуснатото- пропуснато.

# 29
  • Мнения: 6 993
Абе не е зле барабанистът. Laughing
А аз ужасно харесвам звукът на китарата, но китарист не ми се е падал.
Имаше един, влюбен в мен, ама ми се виждаше прекалено голям тогава и така и не се получиха нещата. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт