Отговори
# 60
  • Мнения: 56
marinamihailova благодаря за инфото. от както прочетох че не трябва да се спи по гръб и може да се каже че цяла нощ спя на една страна. когато това се случи определено не спях по гръб понеже от болката веднага скочих и се усетих. определено от тази вечер започвам масажите. благодаря още веднъж. пожелавам ти една хубава морска ваканция.

# 61
  • Мнения: 334
весело изкарване по моренцето, мами Hug Hug Hug
и на мен много ми се ходеше, но покрай бременността ми и бебечо,нещо финансите отъняха  Cry Cry
аз знам, че през цялата бременост не е добре да се спи по гръб, не само в напреднала,защото се притискало нещо си към бебето постъпвало по-малко кислород,дано да сте ме разбрали,че с моите неграмотни обяснения  Grinning Grinning Grinning

# 62
  • Мнения: 5
Вижте какво намерих/за тези,които се чудят дали ще им стигнат парите за почивка/
http://www.vipoferta.com/offer.php?offer_id=355

# 63
  • Мнения: 1 516
Аз пък съм по цял ден на плажа , но под чадъра или във водата. Чувстват се добре . Ако излизам на слънце, слагам една голяма капела и готово. Вече имам и подобаващ тен , въпреки че се мажа с 20 фактор и 50 за лицето и седя под чадъра ... Ако се пази човек, не виждам защо да не си поплажува  Peace

# 64
  • Мнения: 42
Тези които живеят на морето ходят ли редовно на плажа? Аз ходя, но след 16-17 часа и пак комшийките,които вече имат деца ми казват "ама ти и на плаж ходиш?". Докторката ми каза че не препоръчва да се пека на плажа, можело само да ходя да поплувам и до там, но аз като отида си полежавам малко на слънце, не ми се вярва да ми навреди много, пък и то слънцето по това време е супер слабо.
аз всяка събoта и неделя съм на плажа. дори не се съобразявам особено с часовете - стоя само под чадърчето с фактор 50+ и парео. във водата си влизам редовно (стига да няма вълни) пия повечко водичка, фрешчета и си ми е супер. смятам, че щом се чувствам добре няма как да навредя на бебо. вкъщи няма да ми е много по-добре, на плажа поне подухва...
на мен вече много писна от съветите за бременни - това не яж, това не пий, ама на плаж не ходи, не стой до късно ееееее  #2gunfire какво трябва да се затворим в къщи и да чакаме да минат девет месеца. Ами не съм съгласна - точно така според мен се получават депресиите и нервните кризи. (става въпрос за бременност без усложнения и след консултация с доктор)

# 65
  • Мнения: 5
Аз пък съм по цял ден на плажа , но под чадъра или във водата. Чувстват се добре . Ако излизам на слънце, слагам една голяма капела и готово. Вече имам и подобаващ тен , въпреки че се мажа с 20 фактор и 50 за лицето и седя под чадъра ... Ако се пази човек, не виждам защо да не си поплажува  Peace
И аз съм на това мнение и въпреки забраната на док ,ако можех ,щях да си ходя на плаж почти всеки ден  Peace Hug Но ми е малко трудно придвижването до плажа Sad
pilleto  hahaha  Hug и с мен се държат като с болна/въпреки,че имах проблеми с бременността,но сега се чувствам малко по-добре/.Побърквам се направо затворена по цял ден,но и всички са на работа и няма с кой да изляза Sad /докато не ме стегне шапката и не изляза сама  hahaha /

# 66
  • Мнения: 5
Бургаските мами,във Феисбук се обсъжда кога да се състои  нашата среща.Който не е в групата,нека да пише оттук.Говорим за събота или неделя.

# 67
  • София
  • Мнения: 865
zapiiis  bouquet

# 68
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 795
Бургаските мами,във Феисбук се обсъжда кога да се състои  нашата среща.Който не е в групата,нека да пише оттук.Говорим за събота или неделя.

По-скоро като решите нещо го напишете и тук. Peace

# 69
  • Мнения: 334
Тези които живеят на морето ходят ли редовно на плажа? Аз ходя, но след 16-17 часа и пак комшийките,които вече имат деца ми казват "ама ти и на плаж ходиш?". Докторката ми каза че не препоръчва да се пека на плажа, можело само да ходя да поплувам и до там, но аз като отида си полежавам малко на слънце, не ми се вярва да ми навреди много, пък и то слънцето по това време е супер слабо.
аз всяка събoта и неделя съм на плажа. дори не се съобразявам особено с часовете - стоя само под чадърчето с фактор 50+ и парео. във водата си влизам редовно (стига да няма вълни) пия повечко водичка, фрешчета и си ми е супер. смятам, че щом се чувствам добре няма как да навредя на бебо. вкъщи няма да ми е много по-добре, на плажа поне подухва...
на мен вече много писна от съветите за бременни - това не яж, това не пий, ама на плаж не ходи, не стой до късно ееееее  #2gunfire какво трябва да се затворим в къщи и да чакаме да минат девет месеца. Ами не съм съгласна - точно така според мен се получават депресиите и нервните кризи. (става въпрос за бременност без усложнения и след консултация с доктор)



да бе все едно сме болни
всеки сам си преценява кое е най-добро за него
 #2gunfire #2gunfire за всички всезнайковци-това не прави, онова не прави

# 70
  • Мнения: 103
Честита ни нова тема!
Тези схващания са крампи, нормални са за бременността.
Масаж и движения.
За спането-на лявата страна е най-добре. Аз отдавна не мога да спя по корем, вече и по гръб не спя, а само на страни. Редувам дясно с ляво, че ми изтръпва всичко....

# 71
  • Мнения: 133
Само аз ли успявам все още да спя по корем. Подлагам си по една възглавница от ляво и от  дясно и корема ми остава във въздуха и така спя. Много ми е трудно да заспивам по друг начин. А случайно ако спинкам на една страна също си подлагам възглавница на коремчето.

# 72
  • Мнения: 334
Juli_Ivka и аз така правя със възглавниците,много ми е удобно
като се има в предвид, че докато преди да забременея спях само по корем и така заспивах , и по никакъв друг начин не можех да заспивам
много ми беше трудно отначало докато свикна със възглавниците Grinning

# 73
  • Мнения: 13
Привет и от мен  bouquet
Браво на автора на заглавието и майстора на темата newsm51 newsm51
Нищо ново около мен и бебче, на 15 август съм на 3Д, иначе си го усещам вече всяка вечер как ме побутва Heart Eyes и ми става едно миличко и нежно, само като си го представя с какви финни малки ръчички и крачета е Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 731

marinamihailova хайде весело да си изкараш почивката и да се топнеш по веднъж и заради нас!
Juli Ivka радвай се на мъжо докато си е тук,а нас само от време на време ни навестява за да кажеш как си.Лято е радвайте се на семействата си и пожелавам всеки да изкара поне по една незабравима почивка с много емоцийки!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт