Отговори
# 675
  • Мнения: 6
*Mishela* къде и кога е това?Аз може да дойда.Има ли предварително записване?

# 676
  • Мнения: 93
Добро утро и от мен Hug
След малко се захващам с едни пълнени домати,само дето незнам колко трябва да ги пека,ако някой е правил нека даде съвет,че да не съсипя обяда Laughing

Kremi4ka, мила и аз ще раждам в Майчин дом,ходя всеки месец при д-р Дяволов,живот и здраве той ще ми води и секциото. Той е завеждащ отделение рискова бременност,до сега един лош коментар за него и компетентността му не съм чула,казват,че е един от най-добрите. Аз лично за сега съм на 100% доволна от него,всеки месец ходим на преглед,по принцип не работи по каса,но на мен и стотинка не ми е взел(това може да се дължи на факта,че сме съграждани нз),ноот личен опит мога да ти препоръчам него Peace

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 113
Добро утро!
Разглеждах тези многократни пелени преди месец и прочетох доста мнения по въпроса. От една страна изглеждат привлекателни от чисто финансова гледна точка, а и от гледна точка на екологията. От друга страна обаче и на мен ми се струват неподходящи особено за бебета под годинка, когато смяната на памперса е минимум 7-8 пъти дневно. Може би са практични за времето на махане на памперса. Аз лично тогава мисля да ги пробвам. С дъщеря ни махнахме дневния памперс на 1.4 годинки и ползвахме само при следобедния и нощния сън. Именно тогава мисля да взема 2-3 чифта от тези мнгократни пелени. Но до тогава време много, а и друг акъл може да ми дойде.  

# 678
  • Мнения: 13
мами днес съм на преглед

# 679
  • Мнения: 0
Успех и хубави новини от прегледа stefito_8986.
Чакаме да ги съобщиш по-късно.

# 680
  • Мнения: 0
Благодаря за отзивчивостта, успех с доматите!

# 681
  • Мнения: 439
Добро утро!
Честито на рожденниците вчера. Да са живи и здрави!  newsm59 newsm59 newsm59

# 682
  • Мнения: 172
Здравейте момичета  Flutter

Успех на прегледите днес  Peace

Здравейте, от вчера се включих във форума. Терминът ми е на 15.12 и ще си имаме момче. Тъй като имам автоимунна болест - миастениа гравис, ми препоръчаха да раждам в Майчин дом(София). Моля ви  да споделите ако имате добри впечатления от някой лекар там. Хубав ден на всички майки и бебчета!

Веднага препоръчвам д-р Божилов без грам притеснение! Това е т.нар. моя док. Страхотен специалист. Оперирал ме е преди години, излекува ми стерилитета в най-тежката му форма, изроди дъщеря ми и естествено сега пак съм там. На 10ти съм при него, ако искаш идвай с мен, да те запозная, да си прецениш  Peace

# 683
  • Мнения: 723
Мами, като гледам почти изписахме и тази тема, а въртим все едни и същи идеи за заглавие на следващата. Нека мамите с поетични заложби да дадат няколко нови предложения, защото заглавия за биене на сърчицето май вече не са много актуални.

# 684
  • Мнения: 386
Мами, като гледам почти изписахме и тази тема, а въртим все едни и същи идеи за заглавие на следващата. Нека мамите с поетични заложби да дадат няколко нови предложения, защото заглавия за биене на сърчицето май вече не са много актуални.

Тъй като тук времето е прохладно, в резултат на снощния дъжд и вероятно днес ще пропусна да изкъпя бебо в морето, на мен ми хрумна:
ДЕКЕМВРИЙСКИ дама или мъж заваляха като летен дъжд

# 685
  • Варна
  • Мнения: 21
Мами, като гледам почти изписахме и тази тема, а въртим все едни и същи идеи за заглавие на следващата. Нека мамите с поетични заложби да дадат няколко нови предложения, защото заглавия за биене на сърчицето май вече не са много актуални.

Тъй като тук времето е прохладно, в резултат на снощния дъжд и вероятно днес ще пропусна да изкъпя бебо в морето, на мен ми хрумна:
ДЕКЕМВРИЙСКИ дама или мъж заваляха като летен дъжд

Това заглавие е супер за декември месец  Wink , когато наистина ще има бебевалеж.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Добро утро на всички и добре дошли на новите мами Hug
Тук тази нощ се изля една камара дъжд и сега е едно такова мокро и мързеливо,ама и аз трябва да готвя и се стягам!Кисс,въпросните доматки с какво ще ги пълниш?Че се чудя и аз какво да ГОТВЯ?
Нали уж здравословно да се храним,та по аюрведа готвя всеки ден,та да не ми умирало яденето Laughing
То и без това друго не мога да правя,та не ми тежи Grinning
Тези многократни пелени и аз трябва да ги погледна,поне информативно,че памперсите скъпичко ми идват-7-8 на ден Thinking Thinking
Така като ви чета ,аз май съм последна на ФМ на 16.08..... newsm78

# 687
  • Мнения: 5
Бавно лятото си отминава ,а ДЕКЕМВРИЙЧЕТО с ритници вече буди мама  Peace

# 688
  • Мнения: 93
За декемврийките половината вече мина,а със сладко бебе на ръце ще посрещат новата година
 
Това можах да измисля на прима виста  Peace

Цвете, не си последна на ФМ  Simple Smile А за доматките мисля със сиренце,шунка,губи,маслини и отгоре да чукна по едно яйце Peace

# 689
  • Мнения: 386
Тъй като тук времето е прохладно, в резултат на снощния дъжд и вероятно днес ще пропусна да изкъпя бебо в морето, на мен ми хрумна:
ДЕКЕМВРИЙСКИ дама или мъж заваляха като летен дъжд

Това заглавие е супер за декември месец  Wink , когато наистина ще има бебевалеж.

Тогава ще има бебевалеж да Grinning А сега имах предвид, че в момента и последните научават пола.

Общи условия

Активация на акаунт