Гласът на България тема 2 - Кастингите на тъмно продължават!

  • 28 449
  • 473
  •   1
Отговори
# 420
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето вече и в Уикипедия се появи "Гласът на България"

Описан е регламентът, дадени са цялостните състави на отборите, посочена е и схемата на излъчване.
На който му е любопитно, може да надзърне.

Сега няма как да бъде редактиран първият пост, за да се добави линк, но не е лошо, евентуално в следващата тема да бъде вмъкнат. Те дотогава сигурно ще са ясни и полуфиналните шестици, но нищо... по-добре повече информация, отколкото липса на такава Wink

# 421
  • Мнения: X
Ами след като вече изобсъждахме всичките кандидати, разбра се кой в кой отбор е и може да си отдъхнем, че треньорите ще се преоблекат най-накрая (надявам се), не ми остава нищо друго освен да извикам с пълно гърло Давай Тошееее !!!

# 422
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
и може да си отдъхнем, че треньорите ще се преоблекат най-накрая (надявам се)
Е стига деееее.... къде ще отиде тогава теорията за "униформите"  Joy

# 423
  • Мнения: 583
Нещо, което ми стана интересно - в сайта на Гласът на България, всеки от треньорите има рейтинг. И съответно: Миро - 186, Мариана Попова - 213,  Кирил Маричков - 224 и Ивана  - 325.

# 424
  • Мнения: X
Тази първата мацка се изложи този път. Когато пя за кауза се справяше много по-добре.
Имаш предвид "Байландо" ли?
Тоя формат го изпуснах нацяло. Отивам да търся  Laughing
Да, точно.

# 425
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нещо, което ми стана интересно - в сайта на Гласът на България, всеки от треньорите има рейтинг. И съответно: Миро - 186, Мариана Попова - 213,  Кирил Маричков - 224 и Ивана  - 325.
Рейтинг има всяка една публикация. И не само в този, но и в други сайтове е така.
Вярно, че в случая това може индиректно да се вземе и като някакъв тип оценка за съответния треньор, но все пак не е гаранция за обективност и меродавност. Много зависи кой точно е влизал, чел, гласувал, писал... А така също - и защо точно е гласувал - защото му харесва написаното, или защото му харесва този, за когото е предназначено.
Иначе - общо взето, според наблюденията ми върху коментарите тук и във ФБ, положението ще е долу-горе същото като подредба, но доста по-поляризирано. Определено настроенията показват силна подкрепа в полза както на Ивана, така и на Маричков, и доста силно разочарование от Мариана и Миро.

# 426
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ето вече и в Уикипедия се появи "Гласът на България"
Описан е регламентът, дадени са цялостните състави на отборите, посочена е и схемата на излъчване.
На който му е любопитно, може да надзърне.
Сега няма как да бъде редактиран първият пост, за да се добави линк, но не е лошо, евентуално в следващата тема да бъде вмъкнат. Те дотогава сигурно ще са ясни и полуфиналните шестици, но нищо... по-добре повече информация, отколкото липса на такава Wink
е,аз съм посочила на първа страница линк с регламента на предаването,какво да направя,че някои хора ги домързява понякога да четат  Joy Joy Joy шегувам се,да не се засегне сега пък някой  Blush

# 427
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А, anubhis, знам аз, знам... чела съм го. И не само там го има, ама...

Обаче, виж - има леко разминаване:

Написаното в сайта гласи:
Цитат
"На финала остават двама човека и един от тях става "гласът на България". Това ще се решава чрез нашите разговори, критики и поощрения, както и публиката, която ще решава в този момент”

А в Уикито:
Цитат
Накрая от всеки отбор остава един певец. Четиримата се състезават един срещу друг, за да спечелят титлата „Гласът на България“ и договор с продуцентската компания Universal Music.

Всъщност, по-реално е да са четирима, тъй като са четири отбора.
Вече след това от тях вероятно ще останат двамата крайни финалисти.

Бе общо взето - голямо гласуване ще пада  Laughing
Лошото е, обаче, че обикновено онлайн гласуването в такива моменти бързо-бързо блокира.
Дано този път да е добре технически обезпечено.

# 428
  • Мнения: X
Много рядко ми се вижда само два пъти в седмицата дуели. Изпитвам някаква истинска музикална нимфомания напоследък.

# 429
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, доста разтеглено във времето ще стане.
Още повече че кръгът с дуелите вече е записан.
Явно си печелят време за почивка. Моренце, т'ва-онова...  Grinning

А и униформите въобще не са подходящи за лайфове в такива жеги...  Joy

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 22:26 от DamaPika

# 430
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Много рядко ми се вижда само два пъти в седмицата дуели. Изпитвам някаква истинска музикална нимфомания напоследък.

и аз така,ама имам съмнение,че като почне и фактора,ще има и моменти,дето ще ми се повръща от музика  Tired  Joy

# 431
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Да, доста разтеглено във времето ще стане.
Още повече че кръгът с дуелите вече е записан.
Явно си печелят време за почивка. Моренце, т'ва-онова...  Grinning

А и униформите въобще не са подходящи за снимки в такива жеги...  Joy

да не говорим за окапването на мигли..... ooooh! Mr. Green Joy

# 432
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
ама имам съмнение,че като почне и фактора,ще има и моменти,дето ще ми се повръща от музика  Tired  Joy
Уффф... току-що изтече анонсът за началото на Х-фактор - от септември.

Тоя "Глас" ако не го проточваха толкова много, нямаше да съвпаднат двете предавания.
Въобще не мога да ги разбера тия телевизии. Уж главната цел на подобен тип предавания е да забавляват зрителите, а те само ги раздвояват и нито едното се гледа от всички заинтригувани, нито другото.
Да не говорим, че целта съвсем не се изпълнява, щото то пък става свръх-пренасищане...
То големи противопоставяния, голяма борба за тия рейтинги! Аман!  #Cussing out


да не говорим за окапването на мигли..... ooooh! Mr. Green Joy
Хахаха... anubhis, ш'е ме умреш от смях, дет' се вика...  Joy Joy Joy

# 433
  • Мнения: X
Много рядко ми се вижда само два пъти в седмицата дуели. Изпитвам някаква истинска музикална нимфомания напоследък.

и аз така,ама имам съмнение,че като почне и фактора,ще има и моменти,дето ще ми се повръща от музика  Tired  Joy
Мда, спомням си, че и аз съм преживявала такива моменти. Но доста голямо въздържание имаше този път Laughing

# 434
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От двете промота за вокалните двубои се вижда, че Миро е направил мъжки дует.
Мисля си, че е от неговите състезатели, защото май разпознавам Константин Томов и... второто момче не съм много сигурна, но по всяка вероятност е Тодор Гаджалов. Много добре ми звучи една такава комбинация, обаче... това означава, че едно от тия две момчета ще отпадне със сигурност.

А за тия, които все още не са ги видели, ето и двата анонса:
http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/uchastnicite/video/1366616 … 21_ch_po_bTV.html
http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/epizodi/video/1581024837-O … _na_Bulgaria.html


Обаче пак има нещо нередно.
Уж след двубоите щели да продължат по 6 човека от отбор, пък в промотата казват съответно "Започват вокалните двубои, след които половината от тях ще напуснат..."
и
"Треньорите ще разделят своите 14 изпълнители на 7 двойки, но само един от всяка двойка ще продължи напред"
Да им се не види и математиката.... как от 14 получават 6, не знам...
И то явно, че няма да е точно така, ама що не го съобщават, както ще си е  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 23:02 от DamaPika

Общи условия

Активация на акаунт