Гласът на България тема 2 - Кастингите на тъмно продължават!

  • 28 430
  • 473
  •   1
Отговори
# 450
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174

И понеже, доколкото знам - нямаш право да променяш заглавие вече, трябва да се хванем в ръце и да я приключим за два-три дни  Laughing Че да може новия етап да го започнем с нова тема Wink


При други формати темите бяха седмични, нямаше ограничение на страниците, може да се попита, за да си ни е прегледно.... Нов кръг - нова тема и в новата тема в първия пост да отбелязваме отпадналите!

# 451
  • Мнения: 886
Дали на края участниците са знаели че при някой от треньорите места няма? Или просто Миро и М.П са си хихикали и са си  правели физиономии, докато някой се е опитвал да ги впечатли без никакъв шанс newsm78. На мен лично ми се струва доста грозно, разочарована съм от развитието. Sad Може би просто  имах по- големи очаквания и забравих къде сме всъщност.

# 452
  • Мнения: 2 280
Аз не разбрах какъв беше смисъла, след като треньора си е събрал отбора, да стои пак с гръб към сцената?  ooooh!

# 453
  • Мнения: 26
Здравейте, покрай домашната суетня не можах да прослушам добре изпълненията на кандидатите, а и постоянното следене на реакциите на журито и придружителите много ме разконцентрираха от музиката, затова тези дни прослушах на слушалки повечето изпълнения. Това, което завъртях сигурно трийсет пъти, беше Maniac на Гергана Коева. Страшно ми хареса също I feel good на Невена Колева, поклон пред качествата на Гаджалов, Валентина, Мелинда. Истината е, че не искам да съм на мястото на изпълнителите на двубоите, и още по- зле - на треньорите. Сега се радвам, че бяха избрани и няколко откровено неубедителни гласове, за да може да продължат със сигурност няколко от по-силните. Ще бъде просто ужасно за мен, ако някое от изброените имена отпадне толкова рано. А това гласуване не знам как ще стане, сайтът на предаването от сега е неизползваем.

# 454
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не разбрах какъв беше смисъла, след като треньора си е събрал отбора, да стои пак с гръб към сцената?  ooooh!
Кандидатите не са снимани в реда на излъчване. Последния показан може да е бил първия явил се. В този ред на мисли и последния явил се може да е бил първи на сцената, затова са обърнати винаги, за да няма разлики при монтажа.

# 455
  • Мнения: X
Много слабо мъжко присъствие, много слабо...

# 456
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
При други формати темите бяха седмични, нямаше ограничение на страниците, може да се попита, за да си ни е прегледно.... Нов кръг - нова тема и в новата тема в първия пост да отбелязваме отпадналите!
Да, и това е вариант. Който дори е най-подходящият за случая.
Всъщност, има ограничение, според което за едно и също предаване не може да има две теми и че всяка тема не може да надвишава 50 страници. Второто ограничение дори отпада, когато до края на съответното предаване остава съвсем малко.
Така че - съвсем не е задължително старата тема да се изписва до 50-та страница.
Просто като се открива нова тема, може да се пише на модератор да закрива старата, и така.



А това гласуване не знам как ще стане, сайтът на предаването от сега е неизползваем.
Кой сайт имаш предвид?
Защото има страница в сайта на bTV, която наистина не е действаща.
Най-вероятно защото специално е създаден нов сайт: www.glasatnabulgaria.bg
Сега, като спомена гласуване, ми "светна", че може би точно заради това е отделен - за да може да се осъществи по-лесно онлайн гласуването. Не че разбирам нещо от web-програмиране, но е логично на един самостоятелен сайт това да е по-лесно осъществимо (сайтът на една цяла медия си е "тежко" нещо, все пак). Но пък може и да греша...
И предполагам, че онлайн гласуването ще бъде "отворено" и възможно едва, когато му дойде времето. Те, в крайна сметка - все още не са ясни (поне за нас, зрителите) тези, за които ще трябва да се гласува. Ако ги качат, нали ще издадат всичко.


Много слабо мъжко присъствие, много слабо...
Така е.
И като имаш предвид, че единият със сигурност ще отпадне - от мъжкия двубой...
Да не говорим, че в зависимост от това как треньорите ги "съберат", някои от мъжките гласове може и да нямат никакъв шанс срещу някои женски...
Но пък определено - за треньорите двубоите са си били едно голямо предизвикателство, Както и за участниците, предполагам.
И на мен лично със сигурност ще ми бъде интересно. Надявам се - и за всички останали ще е така Simple Smile


# 457
  • Мнения: 26
Дано проблемът е само при мен, но определено трябва да рефрешвам многократно в сайта им, за да видя/чуя нещо.

# 458
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ами аз мисля в понеделник сутринта да пусна новата тема,с ново заглавие,подходящо за предстоящия кръг,със включени отборите на първа страница  Peace
дотогава смятам да си пишем в тази темичка,не виждам смисъл да пиша на модератор да я прекръства,щото сигурно до вторник вече ще е изписана  Peace
и искрено се надявам в новата тема вече да не се става дума за униформите от кастингите на тъмно и регламента на предаването  Peace

# 459
  • Мнения: 1 517
На мен ми е много интересно какво ще се случи за напред Simple Smile

# 460
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Може да се счита за офф-топик, за което предварително се извинявам!

Дано проблемът е само при мен, но определено трябва да рефрешвам многократно в сайта им, за да видя/чуя нещо.
При мен специално няма голям проблем, за да гледам, но ако мислиш, че ще ти е от полза, мога да ти препоръчам да си смъкваш това, което искаш да гледаш. Ако си с Мозила, има една добавка за нея - Download Helper, с която е възможно да се свалят видеофайлове. Като щракнеш на линка и ако си с Мозила, би трябвало след като зареди страницата, зеленият бутон да ти светне като "Add to Firefox" - натискаш го, след това рестартираш Мозила-та и готово. Ако има нещо неясно, може да ми пишеш на лични, за да не отегчаваме другите

край на офф-топика



и искрено се надявам в новата тема вече да не се става дума за униформите от кастингите на тъмно и регламента на предаването  Peace
Е как бе!? Ми то знайш ли к'ва скука ше е  Joy
Ама пък ако не е за това, сто на сто ще има други "дежурни" въпроси. Примерно - къде може да се гледа това или онова, къде се качват епизодите и кой знае за какво още, дето даже и мисъл не ми минава... Просто без такива не може - убеждавала съм се многократно.  Laughing


На мен ми е много интересно какво ще се случи за напред Simple Smile
Със сигурност ще има дуетни изпълнения и отпадания на поне половината от участниците. Не се знае какво точно се разбира под "половината", но според различни източници се колебае от 50 до 57,14%  Laughing

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 22:37 от DamaPika

# 461
  • Мнения: 26
Ха! Помнех Валентина, но не и Гергана. http://vbox7.com/play:f23d1308

# 462
  • Мнения: X
Хахах, ето от къде ми била позната тази Герганка. Страшен квартет бяха мацките!

# 463
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Брат и сестра в двубоите в "Гласът на България"
Константин и Йоана Томови в студиото на "Тази сутрин"

Не знам кой "насади" Виктор Николаев на тия "пачи яйца", обаче ми беше много смешно.
Той задаваше въпросите все едно, че никой нищо не знае, децата постоянно се подсмихваха и се чудеха как да отговорят... Все пак те много добре знаят - фактът, че двубоите веча са записани, е известен на публиката и няма нужда чак от такива постановки.
Имам чувството, че редакторите или там, който измисля как точно да се провежда дадено интервю, падат от небето.
Не четат ли из интернет тия хора - не знам. Но сигурно си мислят, че зрителите са лукови глави.
Те че телевизиите са страшни манипулатори - така е, но айде, чак пък толкоз!...  Mr. Green

# 464
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Mоля,желаещите да заповядат в новата тема Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602196.new#new

Общи условия

Активация на акаунт