Какъв бебефон да избера?

  • 9 302
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
и аз имах филипс авент, аналогов -190лв и три пъти един и същи дефект
накрая си взех парите  си купих моторола с екран-е родих се....

# 16
  • Мнения: 1 561
и аз имах филипс авент, аналогов -190лв и три пъти един и същи дефект
накрая си взех парите  си купих моторола с екран-е родих се....

Какъв дефект даваше?

# 17
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
нямаше връзка между майката и слушалката

един път ми го подмениха с нов

втория им аказах, че не искам и да чувам за тази марка

после поразпитах мои познати и те имат проблеми със същата марка, но понеже са им подаръци бебефоните се мъчат да ги ползват или не ги ползват

сори-ама за моя съм си го купила и искам работещо устройство, а не през два месеца да го нося на ремонт

сега с моторолата съм ок-доплатих още малко и си взех с екран, има функция нощно виждане, двустепенна връзка

# 18
  • Мнения: 1 561
Ужас, за пореден път се убеждавам, че техниката в БГ е пълна с дефекти, от Англия каквото съм взела не е мръднало. Как става така, не вярвам да е само на късмет!!!!

# 19
  • Мнения: 9
И аз ползвах бертони. Хубав е но наистина в апартамента не можах да го ползвам, защото чувах още поне 4 бебета. Иначе на село си е супер

# 20
  • Мнения: 106
Тоз моя мъж към видеофона купил и някво Snuza Hero уредче, което следи дали бебето диша и ако спре да диша за 15 секунди - вибрира и пищи, слагам го на всеки памперс ся като побъркана Simple Smile
Кви ли не глупости мислят Simple Smile

# 21
  • Мнения: 69
Цифров, за да не се преплитат сигналите и да слушате някое такси или в по-добрия случай съседите

# 22
  • Мнения: 44
Philips Avent DECT Бебефон Philips AVENT - SCD 510


В крайна сметка купихме този. След повече от 2 години използване искам да ви кажа, че съм много доволна. Бебефонът е безупречен, долавя и най-дребния шум, цифров е, няма смущения или долавяне на шумове от други честоти. Не съм ползвала екстрите, като например музика или да говоря от него на бебето, но може и да потрябват за в бъдеще Simple Smile А и издържливостта на батерията не се е променила досега, което също е много важно.
Бях се замислила и за модела с камера, но той е в пъти по-скъп (поне, когато купувахме беше).

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 23:45 от mama antoinette

# 23
  • Мнения: 167
Търся мнения за обикновен бебефон и бебефон с камера. Притеснявам се дали wi fi връзката нa тези с камерата не е минус (ако wi fi връзката не е хубава)

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 23:59 от bani4arkata

# 24
  • Мнения: 248
Нашият е този:
http://kasida.bg/barbabebe-digitalen-video-bebefon-hestia-26-12269.html

За сега съм много доволна, има и нощно виждане което е голям плюс, не дава смущения и не е с батерии, а се зарежда.  Peace

# 25
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
С Motorola Blink 1 сме. Представлява безжична IP камера, позволяваща наблюдение през всякакви устройства - компютър, телефон, таблет, навсякъде и по всяко време /стига да имате интернет, разбира се/. Има приложения за Андроид и Мак. Възможна е гласова комуникация /т.е. да говорите на бебето през телефона/, да му пускате различни мелодии, както и да наблюдавате температурата в стаята, с опция за известяване, ако стане прекалено топло/студено. Доволни сме, но като недостатък отбелязвам кратката сесия при наблюдаване от компютър, която те изхвърля и трябва да влизаш отново с потребителско име и парола след 20-ина минути. Може би е поправимо, но не съм открила от къде. От друга страна много е удобно това, че излишни шумове не се отразяват в наблюдението, а единствено глас/плач. Например ако съм пуснала някаква пееща играчка, няма да я чувам непрекъснато, а единствено ако детето заплаче или си гука нещо - тогава се чува всичко, до момента в който детето спре.

# 26
  • Мнения: 167
Че трябва да има интернет е ясно, ама ако интернета е сляб?  newsm78 тогава какво става? Без проблем ли работи?!

# 27
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Когато е слаб ми се е случвало да се размаже картината /по-точно става на снежинки/ и да остана само на звук, което за малък период от време ме устройва. Устройва ме и това, че след време мога да си я ползвам като охраняема. Мога да правя снимки, както и запис на видео.

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте! Нашият бебефон е на Томи модел TD300. Вече девет месеца го ползвам и съм много доволна, всичко се чува, показва температурата в стаята, има си и лампа. Ние го купихме от Германия за 55 евро, но е трудно да стигне до Бг. Иначе в бг е към 250лв.

Общи условия

Активация на акаунт