Деца отглеждани в чужбина-2

  • 29 741
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 436
Bъв всички случаи ще я пробвам пак другата седмица - може и да е случайно.

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 06:36 от Juturna

# 16
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Clairette супер за рецептата изглежда вкусна и лесна Simple Smile  bouquet а как е рожкови на англ? А ако не те затруднява може ли и снимчица Embarassed

Juturna как е малчо?

# 17
  • Мнения: 3 215
Джут, не е задължително да е непоносимост...Въвела ли си останалите млечни продукти? Прясното мляко би трябвало да е последно. Може би е по-удачно да даваш малки количества постепенно и в комбинация с нещо друго, за да не и натоварва коремчето прекалено. Дано да е вече по-добре дребосъчето! Praynig
Мадам, рожков е carob  Peace

# 18
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Благодаря Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 185
madame, вече са ти отговорили-->> carob powder е самото брашно  Peace.
Снимка, ето тук горе-долу се вижда , най-грозната торта на света, ама какво да се прави Embarassed . За партито утре ще му направя за него пак такава торта да си я яде. а за другите деца ще има друга торта  Peace .

# 20
  • Мнения: 628
Madame,
На френски е poudre de caroube, има във всички био магазинчета (там е 3Е 500 грама, тук е 16 кинта и не е от фирма rapunzel Joy  това за смях )

Клер,
На теб може да ти е грозна, ама на нас хич! И като знаем,че е и вкусна - и ние като Алек бихме намазали ръчици в нея Wink

Аз изнемогвам с преводи и писаници да си подготвя сайта, етикетирането, статии за списания и подобни неща, а бебка си иска време и съм стигнала 58 кила (от 20 години не съм била толкова слаба)...

Джут,
Леа "пробва" прясно мляко само на палачинки, и то с домашно мляко (то и то не е "проверявано" от сведущи органи, но е 100 пъти по-добре от това из магазините)...

И един страничен въпрос ... по мои предсказания от миналата година, ще изпаднем в далеч по-тежка криза от септемврийската история 2008 ... и сега май съвсем ще я втасат щатите, по-бетер от гърците. Нямам обаче много време да актуализирам инфо, чета само FT, защото съм му свикнала от години...Та въпросът ми е към американките - калви ги вършат там конгреса и сие и до кога ще се моткат? Какви са настроенията и има ли "страх" сред хората, че ще стане мазало или не още?

# 21
  • Мнения: 176
Ехооо съвсем ви забугих, че и нова тема имаме вече.. ooooh! Да ни е честита.  Laughing

За уменията да си кажа и аз, че сме доста ''назад''. Нито великото боц, нито чао, нито целувки или пляскане, нищо не прави Бобо освен като го питат колко е голям да си вдига ръцете над главата да покаже.  Laughing Но пък бърборан голям ще дойде и той като майка си, каза да, не, мам, дади, баба, деди, себе си нарича Бо, ам ам, ади (айде) и разни други бебешки брътвежи кито още не сме разгадали.  Laughing Иначе по цял ден не млъква. Най-често повратя мам-мам по 10-15 мин. без почивка.  Laughing Иначе наистина децата се развиват различно, но и зависи и от средата им все пак. Ние не сме го ''учили'' нито на боц, нито на чао или целувки, как да ги знае детето.  Wink А също разбира се разликата във възръста е от голямо значение макар и на нас половин или един месец да ни се виждат малко.  Peace А и по принцип май момчетата схващат по-бавничко от девойките, така че хич не бързам.  Peace Все пак важно е не на 1 г. колко са ''умни'', а след това каква среда и обучение ще имат.  Peace Аз като отличник по математика със сигурност ще го натискам повече да учи геометрика, отколкото сега да пляска или дава боц.  Peace Ама това с геометриката голям лаф ще излезе.  Wink Laughing

п.п. Ние също сме от късно озъбилите се. Преди около 10тина дни излязоха двата предни отдолу, за щастие без драми и дискомфорт.  Simple Smile

# 22
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз правих тази торта за Йойо: http://vkuhniata.wordpress.com/2010/01/09/sugar-free-cake-for-kids/
Само че не украсих с плодове, а с марципанови фигурки, просто трябваше да престои преди поднасянето и нямаше как да сложа пресен плод (нали я носихме до свекърва ми). Свекърва ми беше направила чийзкейк, който се изяде от гостите, а моята беззахарова торта си я ядохме ние с мъжа ми  Joy (става като бисквита с кисело мляко и плод на вкус, на нас си ни хареса, дояждахме си я на закуска)


И Йойо е в такъв "пубертет" от около 2 месеца - всичко иска да прави сам и се противи на всякакви процедури, които ние му правим. Напр. вече не дава да му мием ръцете, крещи и бяга при смяна на памперс, иска да си реже ноктите сам, а, ако не му даваме, и той не ни дава да му ги режем. Голямо предизвикателство за изобретателността ни е да измислим как да го разсеем и да намерим забавен начин да правим нещата заедно...  Tired

Клер,   bouquet

А за жестовете - споделям мнението за индивидуалния темп Peace Джут, твойта щерка просто се занимава с други неща в момента Simple Smile

Йойо не ходи. И аз все повтарях, че не бързам да почва да ходи, но вече взе да ми писва с неговото пълзене - страшно се цапа, а и сега в Бг навън няма къде да пълзи (освен на асфалта) Confused

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 11:03 от Mentha

# 23
  • Мнения: 3 241
Поздрави от София Simple Smile

 Hug на всички и до скоро виждане

# 24
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Много спитееееееееееееее или сте в отпуска Whistling

Честит първи рожден ден на принцеса Йоана на Рали newsm59 Tada
Да расте здраво, усмихнато, щастливо дете и да е много послушна Hug
за мама  bouquet

Айде оставям ви...ние днес правим 8мес....скоро ще ви идваме на гости Wink
Иве приятно прекарване в БГ Peace

# 25
  • Мнения: 686
   
Честит рожден ден на Йоанна!!! Много здраве, усмивки и щастливо детсво  Hug

# 26
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Честит рожден ден на Йоанна!!!

Clairette благодаря за снимката Simple Smile

# 27
  • Мнения: 131
Честит рожден ден на Йоанна - да е жива и здрава и да расте умно и весело дете за радост на мама и татко !  bouquet

Къде сте девойки?Тези дни много спокойно в нашата темичка. Rolling Eyes

Аз тези дни съм се побъркала покрай рожденият ден на детето.Търся детско парти клубче и още не съм намерила.Днес гледахме 4-5 , утре още 7-8, че все нещо липсва. #2gunfireМай накрая източните квартали на София ще съм ги проходила.Иначе си имаме вече поръчана много хубава торта.Абе всичко се нарежда.Дано и татко ни успее да пристигне навреме, че ми идва да го убия. #Cussing outЗабравил да си поднови паспорта и сега е една бърза поръчка, та дано успее. Praynig


# 28
  • Мнения: 407
Честит Рожден Ден на Йоана! Да е весела, щастлива  и да радва мама и тате!  newsm51

mickey_82 Стискам палци вашия татко да си извади бързо паспорта и да пристигне навреме за рождения ден на Ники!  Hug Peace

# 29
  • Мнения: 3 215
И от мен със закъснение  Embarassed честит рожден ден на Йоана! Рали, да ви е жива и здрава, а вие - много да я слушате!  bouquet
Клер, много са сладки и рожденникът, и тортата! Wink

Поздрави на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт