Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Катя,въпроса ми е-сириец е равносилно на религиозен ли? newsm78

Мичонка,господ,че събира,събира,ама дали и за алах важи Mr. Green hahaha(само се закачам,да не се обидиш,ей  love001)Пиши по честичко при нас,то зора е докато веднъж се престрашиш Hug

# 691
  • Мнения: 0
Злате, мнението ти съвпада доста с моето, което аз съм споделила назад в темите.

Не осъждам Туба, защото поставяйки се на нейно място, може би щях да постъпя по същия начин.

# 692
  • Мнения: 48
newsm51Мили момичета!
Чета ви и искрено се радвам на коментарите и въображението ви. Рядко пиша, защото ми е по-интересно да ви чета, но сега реших да ви кажа и аз нещо като възрастен човек - патил и препатил в живота и разбрал, че...:
Ако Господ е решил да събере две души, нищо не може да му попречи и рано или късно, искат или не искат, това ще стане!!!

Хубава и успешна седмица на работещите, а на почиващите отмора в приятна компания! newsm10 newsm51

 newsm10 newsm51 smile3525



МИЧОНА,Специално за теб:




"СИЛАТА НА ЛЮБОВТА"-АЗ СЪМ ТВОЯТА ДАМА,ТИ СИ МОЯ МЪЖ!!!!








с бг.превод:http://vbox7.com/play:3a466936
  bouquet  bouquet  bouquet



Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 15:58 от lirio

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Злате, мнението ти съвпада доста с моето, което аз съм споделила назад в темите.

Не осъждам Туба, защото поставяйки се на нейно място, може би щях да постъпя по същия начин.

 newsm10 newsm10  love001Абе усещам аз,че сме от една порода WinkОбаче да се уточним от сега-ти си гледаш бебетата,аз-таткото newsm53

# 694
  • Мнения: 0
Аааа.. Злате, ти таткото само ще го пазиш от лоши набези....да се разберем.

Хииич да не ти се прокрадват разни еротични помисли. hahaha hahaha

Ревнива жена го чака. hahaha hahaha

# 695
  • Мнения: 2 399



Те ви те Мурко- сладурко!Кво ли сънува? newsm78 newsm78 newsm78

# 696
  • Мнения: 0



Те ви те Мурко- сладурко!Кво ли сънува? newsm78 newsm78 newsm78

Е, как какво...звездния проект ''Буря''. Я виж как се е хванал за главата в съня си... hahaha hahaha

# 697
  • София
  • Мнения: 55
 HugБлагодаря ви!
Добре, че Господ е навсякъде един, защото иначе...не знам какво щеше да бъде...
Злати,не се страхувам, но предпочитам  да пиша само когато имам какво по-различно да кажа, а и вие сте толкова изчерпателни и интересни в разсъжденията си... newsm10
lirio, благодаря ти за поздрава. Не мога да забравя и не искам този сериал "АСИ" и вълненията, които ми доставя все още...  Kissing Heart
Сред вас се почувствах отново млада! Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 2 399


Те ви те Мурко- сладурко!Кво ли сънува? newsm78 newsm78 newsm78

Е, как какво...звездния проект ''Буря''. Я виж как се е хванал за главата в съня си... hahaha hahaha
Ако беше буря в главата му щеше да се подмята и стряска,а той ...спокоен

# 699
  • Мнения: 48
ВРЕМЕ Е ЗА КАФЕ,МОМИЧЕТА!!!!!!


                       


ДА ВИ Е СЛАДКО!!!  chef  bouquet  bouquet  bouquet

# 700
  • Мнения: 2 399
Лирка,ху-у-у-баво кафенце,но...до обяд с кафе,след обяд с мъже,а ти черпиш и с двете!Ще си наруша режима!

# 701
  • Мнения: 10 240

Казвам Ви "Здравейте!" със синьо небе, протегнати детски ръчички, един  щастлив татко

и
НОВАТА ТЕМА ,
която е готова и ни чака, когато завършим тази!

# 702
  • Мнения: 0
Ааа МИЧОНА, не  така...пиши си . Я, виж колко сеирджии има на балкона.

По този повод да ви споделя...
Преди две години, случайно открих форума. Тъкмо даваха АСИ и  на мен ми беше много интересно и забавно всяко едно мнение. Ама като съм профан в тази област/ не че сега съм много веща/, ми бяха много термини неразбираеми...напр. балкон. Доста време се лутах в догатки за какво става въпрос.
Балконите на фолк звездите ми бяха ясни, ама тук.... newsm78 newsm78 И едни подпори се търсеха...
аз си мислех , че за сутиени става въпрос. Въртях кадри до протриване с Аси, да видя разлика в балкона..ама нищо... ooooh! ooooh!

# 703
  • Мнения: 2 399


Момичета и от мен за следобед!
Вижте къв е намножен-да има за всички!

# 704
  • Мнения: 48
МИЧОНА,Никнеймът ти ми подсказва,че сме почти наборчета ,а
постът ти,че сме еднакво впечатлени и омагьосани от филма!!!
Подмладихме сме се с този филм и с приятните момичета в тази тема!
Да са всички  живи и здрави и много щастливи!!!




  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт