Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Лирио, мерси за кафето и клипа  Hug

Мичона, добре дошла  Hug

# 706
  • Мнения: 3 114
О х ....надявам се да не бъда прескочена ,
И аз искам да се добера до един Мурат, Laughing
А ако не успея ,пуснете един Кенан/ЕЗЕЛ де


Боже.... до развод ще стигна с тоз Мурат и с  #2gunfire

# 707
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Така значи, докато аз прилежно се трудя, вие момичета си клюкарстате тук и така сте напреднали вече ,че аха да влезете  в новата тема!Видях че обсъждате вкусовете на Бурчин-вярно стилът и на обличане ,особено за официални тоалети е направо ужасен,според мен в ежедневието се справя малко по-добре,виждала съм я  семпло и добре облечена!Обаче що се отнася  за мъжете,не може да и се отрече че усетът и е безпогрешен, тук вече е на светлинни години пред Туба!Така и не мога да си обясня как красива и успяла жена като Туба желана и боготворена от мъжете все ги намира едни грозници, направо ужас!За мен Мурат бе единсвенният мъж който изглеждаше добре до нея,като ги гледа човек един до друг си казва ,ако има съваршенство ,ето това е една съваршенна двойка във всяко отношение

# 708
  • Мнения: 3 114
Доказано е ,че красивите жени предпочитат по-грозните мъже  и обратно
Неоспорим факт .80%
ИИИ ....нормално е жената да бъде по-красива от мъжа  при  една двойка.....

# 709
  • Мнения: 0
А всъщност мой бил ли си някога изобщо ???????????????  Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 48
ГАБКА,Знаменита си!Това за балкона е много забавно,че си го
търсила във филма и не си го открила! Joy hahaha
Аз колко термини ме озадачаваха ,да знаете,но само се
оглеждах и купувах от всеки,за да проумея това което незная.
Любопитството и желанието да знаеш и да можеш,не всеки го
притежава!Дори си купих и книги за начинаещи  по комлютърна
грамотност/по-скоро за бавноразвиващи се/,но те не ми помогнаха
в обучението.Явно ,че общуването със знаещи  и отзивчиви хора
е много по ефективно!
За всички,които бяха мили и търпеливи с мен:


  bouquet  bouquet  bouquet

# 711
  • Мнения: 0
Доказано е ,че красивите жени предпочитат по-грозните мъже  и обратно
Неоспорим факт .80%
ИИИ ....нормално е жената да бъде по-красива от мъжа  при  една двойка.....

Ина, нормално е да, обаче не и в звездното семейство  ooooh! там всички знаем кой е по красивият, по талантливият, по чаровният, по скромният, по добрият и т.н..............

# 712
  • Мнения: 3 114
Нов  Хубав   клип  "NIJE DO MENE"

# 713
  • Мнения: 0
Доказано е ,че красивите жени предпочитат по-грозните мъже  и обратно
Неоспорим факт .80%
ИИИ ....нормално е жената да бъде по-красива от мъжа  при  една двойка.....

Ина, нормално е да, обаче не и в звездното семейство  ooooh! там всички знаем кой е по красивият, по талантливият, по чаровният, по скромният, по добрият и т.н..............

Аааа... знаем разбира се ... Бурчин. Ако за три години сме научили нещо от Му рат, то това е точно тази констатация.

# 714
  • Мнения: 0
Габи, специално заради теб питах   Wink

не се знае още ще се връща ли Туба с каменното лице в Истанбул / направи ми впечатление че, изобщо не им е чужда идеята да остане Туба в Париж  newsm78, не ми отговориха нещо като: откъде изобщо ви хрумна че, може да остане в Париж или......

# 715
  • Мнения: 0
Доказано е ,че красивите жени предпочитат по-грозните мъже  и обратно
Неоспорим факт .80%
ИИИ ....нормално е жената да бъде по-красива от мъжа  при  една двойка.....

Ина, нормално е да, обаче не и в звездното семейство  ooooh! там всички знаем кой е по красивият, по талантливият, по чаровният, по скромният, по добрият и т.н..............

Аааа... знаем разбира се ... Бурчин. Ако за три години сме научили нещо от Му рат, то това е точно тази констатация.

С постоянство всичко се постига  Joy Joy Joy Joy......дори и сам да си повярваш  ooooh! ooooh! ooooh!

# 716
# 717
  • Мнения: 3 114
Елма ,
чудя се вече ,как да се успокоявам и намирам хиляди аргументи, само и само да приема Онурчо до Туба. Незнам дали ще успея . Но.... ако я видя с близнаците в скута й  и усмивка в лицето й ,
ЩЕ ГО ПРИЕМА - Обещавам

# 718
  • Мнения: 0
Габи, специално заради теб питах   Wink

не се знае още ще се връща ли Туба с каменното лице в Истанбул / направи ми впечатление че, изобщо не им е чужда идеята да остане Туба в Париж  newsm78, не ми отговориха нещо като: откъде изобщо ви хрумна че, може да остане в Париж или......

Какъв ще е този брак, той в Истанбул, тя в ПАРИЖ.......Туба нали беше ревнива............и аз съм свободомислеща.........ама всичко си има граници.

# 719
  • Мнения: 0
Елмич,  newsm51 newsm51

Ох , тоз Париж ще го намразя. Ааа...пъпа им хвърлен там. Поне да бяха нейде из Булгаристан...

Ина, гледай ми подписа и се успокой. hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт