Sure check Спешно!!!

  • 7 896
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 490
По-добре изчакай още седмица за обинковен тест, че сега и да направиш няма да има смисъл. И според мен е малко вероятно да се е случило нещо, но нищо не се знае. Аз забременях няколко дни след цикъл - около 3,4 дни, така че - нищо не е сигурно. Ама, не се шашкай излишно предварително, че така времето ти ще минава по-бавно и мъчително.

# 46
  • Мнения: 1
  newsm78  Здравейте! Месечният ми цикъл закъсня с 14 дена.Преди седмица си направих тест за бременност но беше отрицателен. Имам някои симптоми на бременност като болезнени гърди, подут корем и неприятно бяло течение,дали е възможно да съм бременна.  pregnant

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 15:03 от kukla 35

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравей, кукла, че е възможно, възможно е, а оттогава не си ли правила друг тест, а консултация евентуално с гинеколог.Закъснението си е доста голямо, особено ако си с редовен цикъл по принцип.

# 48
  • Мнения: 2 401
Кукла, ако си с нормална овулация, след една седмица закъснение теста задължително ще отчете, ако има бременост. Направи още един тест, ако не отчете нищо, тогава посети лекар.

# 49
  • Мнения: 506
На мен първия ми симптом на бременност бяха подути и болезнени гърди около 10дена след като ми свърши. Преди закъснението 2 теста показаха отрицателен, а след това веднага ми се появи втората чертичка. Това, че тестовете отчитат една седмица след зачеването не е вярно (или поне при мен не е). Най-добре си направи нов тест и каквото и да покаже отиди на гинеколог. Може да е бременност, може и да е на хормонална основа.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 455
 Ох, в много теми съм споделяла, ще го направя и тук. Не вярвайте на тестове, планирахме бебче, цикълът ми винаги е бил нередовен и не бях в София, когато ми закъсняваше вече с поне 5 дни. Изчаках още 5 и направих 1-ви тест- отрицателен. Връщам се в София имам час за гинеколог, правя тест сутринта - отрицателен, на обед разбрах че съм бременна в 6 седмица  Crazy

# 51
  • Мнения: 38
Хм , и аз да ви споделя наистина не е за вярване на тестовете...на мен ми закъсняваше доста може би към 10 дена, направих си със Sure check и познайте-ОТРИЦАТЕЛЕН, а пък аз си усещах,че има нещо вече. После си купих PRESTO  за ранна бременност и - двата ПОЛОЖИТЕЛНИ. Оказа се,че имало някаква нередовна партида на Sure Check, която не отчитала вярно...е явно аз бях попаднала на нея. И реших да звънна на Доки, та след Ултразвуковия преглед се показа една малка сладка точица-наречена бременност, е сега тази точица е вече малко бебче,което чакам с нетърпение да се роди.Така,че ако имате съмнения по-добре на лекар, това в най-сигурният вариант.

# 52
  • Мнения: 776
  Може и да си бременна. Най- добре си направи още един тест със сутришната урина и от друга марка. Ако ислед това пак е отрицателен е посети АГ.
  Успех!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 455
Nevi77, не мисля че е само една нередовна партида, моята история е от преди почти 5 години  Mr. Green Леко раждане и здраво и пухкаво бебче  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 38
Ева на третия етаж напълно е възможно, не знам защо са му дали това име тогава след като не е 100% сигурен, повечето мамчета,които са бременни в момента са правили Presto и са доста доволни от него. след като го направих за секунди ми показа двете чертички, а при Sure Check съм чакала по 5 мин, за да отчете нещо. Най-големият шок беше, че тази година пак ми закъсняваше и го направих е той показа 2 -черти, пък след час ми дойде цикълът. Хаххахах вяра само на лекар имам, отивам гледа ме  казва + или -.

# 55
  • Мнения: 79
Nevi77, честито за бебока  bouquet pacifier newsm32 ! Наистина няма по сигорно от АГ-преглед!

# 56
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Момичета, с изключение на развалени партиди, тестовете за бременност не грешат, те отчитат наличието над определени единици на хормона на бременността. Просто при вас този хормон се е покачвал по-бавно и е бил в по-ниски количества, затова тестът не е отчел бременност. Освен това различните тестове имат различна чувствителност, най-често срещаната е 25 единици, както е при шуър чек, при престо е 20, затова и понякога престо отчита бременност, а шуърчек не. Относно фалшиво положителните тестове - не всяка оплодена яйцеклетка в крайна сметка се превръща в бебе, много често оплоденото яйце не се закрепя за матката и се изхвърля с менструацията, която може малко да закъснее, а може и да не закъснее. Ако при такова положение си направите тест, то той може да отчете положителен резултат, а малко по-късно да ви дойде месечният цикъл, поради тази причина на всички ранни тестове за бременност се препоръчва да се изчака закъснението, а ако се прави преди него да се направи още един контролен тест. Поради същата причина и повечето гинеколози препоръчват първия преглед да е след поне 10 дневно закъснение и регистрират бременността след определена седмица.
 Всички тези неща ги има написани на листовките на тестовете за бременност, които е желателно да прочетете преди да си направите тест, за да не останете разочаровани след това.  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 455
Не съм, абсолютно съм съгласна с написаното от теб, но аз споделих, че си правих тест в 6 седмица от бременността, с закъснение повече от 10 дни,  а резултатът беше отрицателен  Peace

# 58
  • Мнения: 2 401
Ева, в такъв случай наистина остава само вероятността да са били дефектни тестовете, няма как читав тест да не отчете бременост в 6 седмица!

# 59
  • Мнения: 38
Има , има и при мен стана като при Ева....така,че по-горе съм го написала Вяра само на Доктор имам ,да си ме види на ехографа и да каже има или няма бременност.

Общи условия

Активация на акаунт