Обича ли ви мъжът ви?

  • 51 366
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 992
Възможно ли е да се дължи на различната ви емоционалност? Често по-емоционалната половинка драматизира малко повече в очите на другия, докато той е просто уморен.

# 16
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Споделям мненията, че е възможно да е в някаква криза. Имахме такъв период и ние с моя съпруг. Имах чувството, че трябва да му вадя думите с ченгел. Беше мълчалив (той не е от приказливите много), беше се затворил в себе си, постоянно изморен... Навяваха ме какви ли не мисли, че не иска да е с мен, че не е щастлив, че нещо го измъчва. Питах го какво му е, той казваше, че е уморен и това беше. Но един ден явно усети желание да сподели с мен и каза, че имал усещането,че е в дупка и, че се чувства неудовлетворен от постигнатото в живота. Бил депресиран и не знаел какво да направи, какво да промени, защото не виждал за момента светлина. И аз съм била така и от опит знам, че и да те успокояват, ти като не си готов да излезеш от това, нищо няма да се получи. Поговорих с него и казах, че ще правим по малки стъпки. Попитах го дали иска да се разделим, но той беше категоричен, че виждал мен и детето в бъдещето си. Това ми беше достатъчно и престанах да го питам постоянно какво му има. Започнахме да излизаме (по моя инициатива разбира се) двамата само. Без детето, без приятели, само двамата ходихме по вечери, говорихме си за много неща, отидохме на почивка. Просто имахме нужда от време само за нас двамата. Сякаш бяхме отново онези младежи, които бяхме преди години Simple Smile Не казвам, че нещата са на 100%, но поне той намери сили да говори с мен. Имам усещането, че това е неговата криза на средната възраст и страхът от остаряването и т.н. Той навърши 40 миналата година и не е спрял да казва, колко уморен е вече, как се страхувал от това да не се разболее, да остане без работа...
Споделям с теб какво е при нас, както и при много други двойки, особено, ако съвместното съжителство е по-дълго. Ние сме заедно от 15 години.

# 17
  • Мнения: 984
И при нас е така  Confused Не мога да кажа дали ме обича или не, но не се чувствам обичана.

# 18
  • Мнения: X
Има друга жена.
За мен това сочат всички признаци. Ти как разбра че няма, попита го и той отрече, навярно?

# 19
  • София
  • Мнения: 17 292
Има друга жена.
За мен това сочат всички признаци. Ти как разбра че няма, попита го и той отрече, навярно?

Абсолютни глупости.

# 20
  • Мнения: X
Най-мразя да съм права  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 17 292
Е, сега можеш да се успокоиш - този път не си.

# 22
  • Мнения: 10 547
Ти с еднаква интензивност ли изпитваш топли чувства към него? Човек понякога има достатъчно други проблеми и оставя на заден план близките и любими хора. Ако още от началото на връзката двамата не са се научили да споделят не само общите си, но и личните си проблеми, то да, може да се получат подобни кризи на чувствата.
Понякога имам толкова други грижи на главата, че последното нещо на света, до което ми е, да показвам на съпруга си колко го обичам.

# 23
  • Мнения: 56
За едного любовта е водовъртеж от силни усещания, за другиго - спокойствие.
Абсолютно. Peace

Не знам защо си мислиш , че мъжа ти не те обича.Това , че не ти прави вечеря на свещи  в никакъв случай не означава това. Naughty Като пример мога да дам себе си и баща ми.Характерите ни са идентични. Той никога не е купувал на майка ми подаръци , не се е връщал с букет цветя , не и е казвал обичам те, но за сметка на това винаги сме били презадоволени от финансова гледна точка - почивки, екскурзии и всевъзможни други глезотии.  Аз също като него мразя да ми казват "обичам те" и самата аз не  употребявам тези 2 думички, мразя да ме гушкат и мляскат.Не обичам с половинката да сме залепени като гербови марки един за друг.Всичко това обаче не означава , че не го обичам. Peace Просто хората са различни.Някои по - емоционални , някои като мен студени.

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 15:05 от Te amo

# 24
  • Мнения: 3 371

За едного любовта е водовъртеж от силни усещания, за другиго - спокойствие.

az sym takava- za men правилният израз на любов са бури, страсти, изгарящи емоции. за съжаление в моя живот така се случва винаги, че се събирам със спокойни, хладнокръвни, непоказващи емоции хора и аз вечно се тръшкам, че не ме обичат по начина, по който аз очаквам.

не знам дали това е твоят случай, разбира се, просто казвам само , че има и такава възможност.

# 25
  • Мнения: 4 569
Значи мъжа ти работи по цял ден, чуди се откъде да намери пари за семейството, а ти по цял ден си чешеш п******а с двете деца вкъщи и пищиш че не те обича?
Ако нямаше какво да ядете за какво щеше да мрънкаш?
Евентуално да поговориш с него вместо да ревеш по форумите?
Жал ми е за съпруга ти, честно.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Значи мъжа ти работи по цял ден, чуди се откъде да намери пари за семейството, а ти по цял ден си чешеш п******а с двете деца вкъщи и пищиш че не те обича?
Ако нямаше какво да ядете за какво щеше да мрънкаш?
Евентуално да поговориш с него вместо да ревеш по форумите?
Жал ми е за съпруга ти, честно.
Някой пише от профила на Естел!!! Laughing

# 27
  • Мнения: 2 457
Значи мъжа ти работи по цял ден, чуди се откъде да намери пари за семейството, а ти по цял ден си чешеш п******а с двете деца вкъщи и пищиш че не те обича?
Ако нямаше какво да ядете за какво щеше да мрънкаш?
Евентуално да поговориш с него вместо да ревеш по форумите?
Жал ми е за съпруга ти, честно.
Естел Shocked... поста грубо и абсолютно неадекватно изказване.
Айде първо роди две деца, и ела после да си поговориме кой какво си чеше в къщи...
А и безценният ти съвет авторката да говори с мъжът си вместо да реве по форуми... дали мислиш че не е опитала да говори?? Пишеш наизуст понякога Tired

# 28
  • Мнения: 10 547
Трета. Естел, редактирай се, моля те, отиде ти доброто име.

# 29
  • Мнения: 326
 Това са типично женските хленчения "той не ме обича" . Винаги ми се е повръщало от такива, и винаги от учтивост съм изслушвала приятелките си, когато са ми са се оплаквали на същата сополива тема, но повтаряйки просто от учтивост "да, така е" "да, права си" , а всичко ми минаваше покрай ушите. Аз никога не съм хленчела, че мъжът ми не ме обича.  Не харесвам жените мекотели, които са зависими от усмивката на мъжа си.

Общи условия

Активация на акаунт