Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 333
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Има ли някой доволен от ясновидци в Бургас???
Може ли някой да даде инфо и контакти?
Благодаря!

# 31
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Ако някой знае човек който разваля магии,не врачка да гледа бъдещето,а който може да развали магия,моля да пише!Ходих при ходжата Исмаил в Крайще и при младия Исмаил,но и при двамата има само временно подобрение и пак същото.Иначе се усеща проблясък точно след като ги посетим,но за кратко.Пишете за някой,който наистина разваля,пък ако е и в региона на Благоевград и околностите-супер!
Благодаря предварително!  bouquet
Сисссс,Стефка развалч ли външна намеса или само гледа?

# 32
  • Мнения: 972
Ако някой знае човек който разваля магии,не врачка да гледа бъдещето,а който може да развали магия,моля да пише!Ходих при ходжата Исмаил в Крайще и при младия Исмаил,но и при двамата има само временно подобрение и пак същото.Иначе се усеща проблясък точно след като ги посетим,но за кратко.Пишете за някой,който наистина разваля,пък ако е и в региона на Благоевград и околностите-супер!
Благодаря предварително!  bouquet
Сисссс,Стефка развалч ли външна намеса или само гледа?

Стефка само гледа.А когато има негативна намеса ,изпраща при една жена в с.Яворница-Петричко.Не и помня името! Peace
Една моя близка води дъщеря си при Исмаил в Краище.Бяха много доволни от неговата помощ! момичето получаваше пристъпи на страх и задушаване ,когато е навън.Той им помогна! Peace

# 33
  • Мнения: 0

Някой ще даде ли координати и отзиви  на Ангел от Дианабад най-после или хората ще продължават да питат без отговор. Почти на всяка страница на предният пост(тема 3)  имаше питания и няма  отговор , а доста хора  казват, че са ходили. И не споделят. Нали това е идеята на форума - да се споделят проблемите и да се намира решение,

та питам аз някой ще посочили координати НАЙ-СЕТНЕ.

Поздрави!

# 34
  • Мнения: 122

Някой ще даде ли координати и отзиви  на Ангел от Дианабад най-после или хората ще продължават да питат без отговор. Почти на всяка страница на предният пост(тема 3)  имаше питания и няма  отговор , а доста хора  казват, че са ходили. И не споделят. Нали това е идеята на форума - да се споделят проблемите и да се намира решение,

та питам аз някой ще посочили координати НАЙ-СЕТНЕ.

Поздрави!

0888/ 788 512 Ангел

# 35
  • Мнения: 0

Някой ще даде ли координати и отзиви  на Ангел от Дианабад най-после или хората ще продължават да питат без отговор. Почти на всяка страница на предният пост(тема 3)  имаше питания и няма  отговор , а доста хора  казват, че са ходили. И не споделят. Нали това е идеята на форума - да се споделят проблемите и да се намира решение,

та питам аз някой ще посочили координати НАЙ-СЕТНЕ.

Поздрави!

0888/ 788 512 Ангел


Браво на Таня!
Дано тези които го търсят го намерят вече!

# 36
  • Мнения: 972

Някой ще даде ли координати и отзиви  на Ангел от Дианабад най-после или хората ще продължават да питат без отговор. Почти на всяка страница на предният пост(тема 3)  имаше питания и няма  отговор , а доста хора  казват, че са ходили. И не споделят. Нали това е идеята на форума - да се споделят проблемите и да се намира решение,

та питам аз някой ще посочили координати НАЙ-СЕТНЕ.

Поздрави!

Първо,едва ли някой стои по цял ден в темата,да чака някой да му зададе въпрос!
Второ,може пък тези,които са ходили при въпросния Ангел да не влизат вече във форума и затова да не отговарят!
И трето-може пък да не искат да отговарят,това си е тяхно право,нали...
Ако си толкова на зор,отиваш в Дианабад и питаш тамошното население...

# 37
  • Мнения: 0

Някой ще даде ли координати и отзиви  на Ангел от Дианабад най-после или хората ще продължават да питат без отговор. Почти на всяка страница на предният пост(тема 3)  имаше питания и няма  отговор , а доста хора  казват, че са ходили. И не споделят. Нали това е идеята на форума - да се споделят проблемите и да се намира решение,

та питам аз някой ще посочили координати НАЙ-СЕТНЕ.

Поздрави!

Първо,едва ли някой стои по цял ден в темата,да чака някой да му зададе въпрос!
Второ,може пък тези,които са ходили при въпросния Ангел да не влизат вече във форума и затова да не отговарят!
И трето-може пък да не искат да отговарят,това си е тяхно право,нали...
Ако си толкова на зор,отиваш в Дианабад и питаш тамошното население...


Това което казваш не е точно така. Също не виждам смисъл да слагаш препинателни знаци на изречения, на които няма нужда.  Извинявай но твоят пост като цяло е излишен.  Аз попитах и ми отговориха - сега може да се възползват тези които не получиха отговор. Пито-платено. Какво повече има да се изяснява? Конкретен въпрос - конкретен отговор.  Може би знам как да задавам въпроси. Според мен се получи добре в крайна сметка - получи се информация което е единственото важно, а не да си чешем езиците, нали? Аз повече коментари няма да слагам по темата -няма смисъл.
Благодарско още веднъж на Таня.

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 16:22 от eldereane

# 38
  • Мнения: 972
Също не виждам смисъл да слагаш препинателни знаци на изречения, на които няма нужда.  

Ами така я...Че тези препинателни знаци нали затова са "препинателни",за да препъват такива като теб,дето и понятие си нямат от граматика!
Хайде моля ти се,не ръси акъл и овчи мозък ,ако обичаш! Mr. Green

п.п.И когато културният човек иска услуга от някого,било то и във форум,употребява думи като "моля" и "ако обичате"! Не крещи "ЩЕ МИ ОТГОВОРИ ЛИ НЯКОЙ НАЙ-СЕТНЕ!"
Баси наглостта... ooooh!

# 39
  • Мнения: 0
Първо,да подчертая,че подкрепям становището на Сисссс, мисля че е важно да спазваме добрия тон във форума. А сега на въпроса за Ангел. Какво очаквате да Ви кажем,че е познал всичко,това ли? Ангел не е врачка, не предсказва. Той се занимава с радиестезия и изчистване на негативни влияния. Какво мнение да дадем в случая? Ангел казва дали даден човек в момента е чист от такива влияния,а това по какъв начин ще продължи живота си конкретния човек,това не е нещо,което той ще Ви каже. Така че намирам питането Ви за отзиви относно Ангел за безмислено. Или ще Ви отговоря с това,което ми казаха на мен преди месеци,когато ми го препоръчаха: Ангел не е продавач на надежда, не дере кожи. Това е и моето мнение вече. Приятна вечер!

# 40
  • София
  • Мнения: 770
didabg кутията ти е пълна.

# 41
  • София
  • Мнения: 770
fussion84, ходи ли при Ина до женския пазар? Видях, че си питал/а преди време. Моя позната е ходила и е доволна. Каза ми, че взима по 20 лв.

# 42
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Здравейте,петък ходих при Севда от Долна Митрополия.Всичките неща ,които ми каза за настоящето и миналото са точно както са в действителност,а за бъдещето те първа ще се разбере.Показах и снимка на приятелят ми с, който сме в обтегнати отношение и тя ми каза доста хубави неща за общото ни бъдеще дано да са верни.Позна дори каква е професията ми както и неговата.Но сега се притеснявам защото приятелят ми ще ходи при нея Понеделник,но не иска да показва моя снимка за да види какво ще му каже дали изобщо ще познае ,че съм в живота му.Той има и други проблеми не отива само заради това, но аз се притеснявам ами ако му кажи ,че не е съм за него или нещо подобно.А на мен ми каза все хубави неща за нас двамата.Ако някой е ходил при нея нека сподели,направо ще се побъркам от притеснение.

# 43
  • Мнения: 972
fussion84, ходи ли при Ина до женския пазар? Видях, че си питал/а преди време. Моя позната е ходила и е доволна. Каза ми, че взима по 20 лв.

За тази Ина дето говори в рими ли става въпрос?!
Ако е същата ,ще кажа че съм ходила при нея,но съм със смесени чувства! Тя е от типа "психолог и наблюдател".Така те извърта,че сам си казваш някои неща ,а тя се "закача" за тях и ти !

# 44
  • Мнения: 30
 Аз и майка ми ходим при една врачка в Добрич на ,, Балик'' живее. Няма тарифа не ти иска пари и т.н. На мен ми позна, че ще  ме издадат в книга, а на майка й познала абсолютно всичко. За август ми предсказа много хубави неща, дано да е познала жената. Да е жива и здрава!!! : )

Общи условия

Активация на акаунт