Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 253 866
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 56
Смея да твърдя,че Карла просто е добър психолог.Преди разговора ми каза,че искала когато ми кажела нещо, да съм кажела "да или не". Като кажеш "да" и тя продължава, а ако кажеш "не" сменя тактиката! Не съм доволна и грам от нея.Налучква нещата!
Според мен леля Искра е 100000пъти по-добра и не иска пари. А тази Карла има такса.Ако познаваше наистина,нямаше да има такса и да си прави реклама в интернет...

# 736
  • Мнения: 54
Е,ееее, не с лошо! Simple Smile
Нали това е форум и всеки има право да сподели мнение и впечатление?!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Не може само хубави неща да се пишат за някои ясновидки. Нормално е да има и недоволни.  Simple Smile
Че къде е лошото? Ако говорим за лошо, то беше в твоите думи, че fr_aleks те прави на баламурник, защото видиш ли тя била Карла и се саморекламирала. А всъщност както казах тя е направила точно това - споделила е впечатленията си от нея. Аз също намерих за странно съвпадение денят в който тя е споделила тук, и в същият саморекламата в другия форум който визираш от самата Карла (по-точно секретарката и). Но за разлика от теб си направих труда да разбера кой кой е, без да реагирам толкова първосигнално. И понеже опознах до известна степен fr_aleks, затова си позволих да говоря едва ли не от нейно име и да я защитя.

Що се отнася до Карла, ясновидките като цяло и това че не може да се пишат само хубави неща за някои от тях, аз точно това казвам, че от 4 теми не прочетох за никоя само положително, за въпросната Стефка аха да си помисля че никой няма да я оплюе, и в последствие доста хора го направиха. Та сега гледам че и с Карла се получава така.

ПС. kadrokoska, ако приемем че Карла всеки ден се занимава с това по цял ден (а като гледам е така) и не взема пари за това, с какво се предполага да си изкарва прехраната!? Или е на фотосинтеза!? А и да приемем че нищо не познава, налучква, и е просто добър психолог. Намери ми психолог който за 1 час да ти вземе 10 лв. Убеден съм че много хора в тази тема са давали много повече пари на хора, които дори не са и психолози, а обикновени шарлатани.

# 737
  • Мнения: 0
Аз днес говорих с леля Искра. Изключително приятен човек е. Каза ми всичко както би ми се искало на мен да бъде, но дали познава не зная. Каза ми 2 неща от миналото които действително са така.

# 738
  • Мнения: 3
ами аз като ми гледаше Карла, седях зяпнала монитора и се чудех откъде може да знае неща, които примерно само аз знам. Много точно усеща нещата според мен.

# 739
  • Мнения: 37
 Grinning Здравейте исках да споделя какво ми се случи преди малко..реших да звънна на леля Искра за първи път и останах като цапната с парцал..защо ли ами звъння и още преди да кажа здравейте тя с един сопнат тон се развика ало след като ви затварям значи не мога да говоря а аз и звънях за първи път.Поне можеше малко по благо да го каже... Naughty

# 740
  • Мнения: 56
Например,в моя град има една жена,която познава.Отиваш там и си чакаш ред. Искам да ти кажа,че не е добър психолог,а наистина познава. Днес имах изпит,а преди една седмица ходих при нея и ми позна кои въпроси  ще ми се паднат. Няма тарифа и не поставя условия да ходиш да й превеждаш по банков път парички. Колкото й оставиш. Аз имам познати,които ходиха при нея,гледала им е около 20-30мин и са й оставяли 5лв. И тя не е правила физиономии или нещо подобно!
Всеки сам си преценява,но ако някой има нужда от добър психолог,без да съм завършила психология мога да му помогна, и то без пари!

# 741
  • Мнения: 54
Тук веднага възниква логичният въпрос - и като тази жена в твоя град ти познава всичко, защо въобще си се записала за Карла!? Да не говорим, че има няма такса, винаги хората оставят пари от неудобство поне 5 лв., някои сигурно и по 20 оставят, така че сметката излиза същата. Плюс това никой не те кара насила да ползваш услугите на психолога Карла и да и превеждаш 10 лв. И много се съмнявам че дори и да си добър психолог, ще практикуваш по цяла седмица без почивка и без пари. Ако искаш още от утре да се записваме от 9 до 19 за теб!? Не говорете нелепици! 

# 742

Общи условия

Активация на акаунт