Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 375
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 22 742
моля някой да ми прати скайпа на Карла.

Благодаря!
Първо си записваш час на мейла, след това тя ти изпраща скайпа за да я добавиш и изчакваш до деня и часа в който си се записала. Преди и след часа и да и пишеш няма да ти отговори. Сещаш се че няма да си единствената която ще има желание да говори с нея по всяко време.

а леля Искра взима ли не6то ако и се обадиш по телефона да я питаш това което те интересува
Доволна си от Карла, но искаш да се обаждаш и на други? То е хубаво някой да потвърди казаното, да се търси съвпадение, но не е лъжа приказката '100 баби, хилаво дете". По-назад някой беше споменал че и е изпратил пощенски запис от 20 лв. в знак на благодарност за консултацията по телефона, т.е. явно е по желание.
Е, много лично приемат нещата, които се изписват тук?! Та това е форум и всеки има право да сподели впечатление, да каже ; да предложи.....
Ето, сега вас ви питам: вие ли сте Карла? въпросът ми е породен от личното отношение, което имате към Карла и застъпничесвтото ви за нея.
Извинете, но кого засегнахме с коментарите си и въпросите си? Та те са логични!
Тук не сме, за да се караме, нали?! А да споделяме мнение, впечатления......

# 721
  • Мнения: 54
Ами че нали fr_aleks е направила точно това - споделила е лични впечатления. И как да ги приеме човек НЕлично нещата, като говорим за лична нападка!? Аз ти казах че тя не е Карла и това много лесно можеш да го установиш, като се свържеш със самата Карла. Но ако продължаваш да търсиш под вола теле, аз ще те оставя да го намериш.  Wink

# 722
  • Мнения: 96
Не, мила моя...не съм Карла и не смятам, че съм се казала нещо с което толкова те впрегнах!!!
И да всеки изразява мнение, ама не съм съгласна да го правищ на мой гръб!
И да права си всеки да мисли каквото иска...който иска ще и звънне....човек преценява за себе си...
Ама и друго - тук сме не за да злорадстваме, а да отбелязваме опит от това кой сме посетили...както и да е, ясно е че си се настроила - нищо против....давай:)
Късмет на останалите!

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте.Нямах успех до този момент в търсенето на наистина добър екстрасенс.Отидох при няколко души,едни те подпитват и налучкват,други те посрещат с думите "имаш страшна черна магия,дай ми сега 1000000000 да ти я разваля".
Последно отидох при една жена,съвсем случайно попаднах на номера.Тя се оказа много топла и лъчезарна,прие ме в дома си.Бях доста притеснена като влязох,но и това бързо отмина.Тя не те подпитва изобщо,просто започва да говори за теб като човек,за събития в миналото,настояще,бъдеще и други хора с някаква абсолютна точност.Не чух от нея,това което ми се искаше да чуя по проблема си,но съм благодарна,че получих истината. Hug
Едно от нещата,които ми каза вече се случи,постъпих както тя ме посъветва (иначе бих направила обратното  Grinning).Оказа се права и се радвам,че я послушах.
За мен тази жена има истинска дарба и бих отишла пак при нея ако имам нужда.Казва се Калина Трендафилова.
За да не ме обвините,че рекламирам ще кажа само че има профил във фейсбук,където пише по-подробно за нея,за приемния график и телефоните за връзка,от където ги взех и аз.


eulaliq,
познавам много добре Калина Трендафилова. Тя не може да говори и да дава информация за минало, настояще и бъдеще само ако стоиш пред нея. Това е подвеждаща информация!!! Калина Трендафилова е нумеролог и нищо повече! За това, какъв нумеролог е, не искам да коментирам.Тя не е ясновидец, не е и  контактьор!!! Не трябва да подлъгваме хората с невярна информация! Калина толкова лош говор   има, тя не може да говори хубаво! Нищо не й се разбира от това, което казва. Говори само глупости на хората. Е, ако имате договорка ти да й правиш реклама в сайта, а тя да ти геда, това е друг въпрос! И нека не се лъжем: Калина Трендафилова е любезна и внимателна само с хора, от които има изгода!!! Споделям това нещо с всички вас, защото Калина преди години ме потърси за една услуга. Въртя, сука и ме накара да отида в дома й. И там, вместо да говорим по работа, тя започна да ме разпитва за рождена дата, семейно положение....за да видела дали ще се разбираме......!!! Попитах: За какво да се разбираме? Вие ме търсите, искате да ви се свърши работа, аз ще си я свършапрофесионално,а вие ще си платите. Е, да, но НЕ! Калина Трендафилова не е свикнала да си плаща!!! Но при мен тя удари на камък! Но.......яено има други, които й се поддават .......
Пиша малко със закъснение,ама айде...
Ти как си позволяваш да твърдиш "Това е подвеждаща информация" без да си сигурна? Ако беше чела внимателно щеше да разбереш,че казвам жената не ме е подпитвала,а не че е давала информация като само стоя пред нея.Т.е казах си името и рожденната дата,от там тя започна да говори за мен и за вече случили се събития с голяма точност,за които няма от къде да знае предварително,колкото и добър психолог да е не е възможно да ги налучка.Не знам ясновидка ли е,контактъор или нумеролог,но е факт че на мен помогна.Че споделям личното си мнение,а не нещо,уговорено с Калина мисля че се подразбира,но виждам,твоето негативно впечатление идва от някакъв личен или професионален конфликт между вас двете,а не толкова от способностите и като ясновидка.Тука е подвеждащата информация,не при мен.  Naughty Хайде със здраве!
Накратко: Аз останах доволна от нея и го споделям в тази тема,защото ТЯ Е ЗА ТОВА.От там нататък всеки сам си решава къде да ходи,никого не карам на сила. Grinning

# 724
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Момичета, гледам, че наближава време да се сменя темата, но много силно искам да пусна една ВРЪЗКА
Видео е, на жена с много силни способности (родена в Чили, живее в Щатите). Продължителността е 1:47:23
очевидно, не е отзив за определена врачка, но мисля, че си струва да се види.
И друго, някоя от вас има ли опит с психични способности - да ги проявява или да мисли, че може да ги развие? Какво бихте искали да овладеете?

# 725
  • Мнения: 55
Зрели хора сме!
Нужно ли е да се създават интриги и напрежение?Защо трядва да разваляме темата?Та нали всеки е тук за да намери лъч в тунела.Всеки има право на мнение,всеки сам преценява кое е добро и кое не.Нека не се нагрубяваме,а да оставим злобата настрана.Зрели хора сме и нека мислим трзво.Кой на кого би помогнал,кой добър,кой лош-всеки преценява сам.Нека оставим злобата и да сме хора.Това е най-важно.
Лека и спокойна нощ!!!

# 726
  • Мнения: 0
Смятам, че темата се опорочи! Превърна се от място за споделяне и взаимопомощ в рекламен блок с подвеждаща информация. Нека не забравяме, че голяма част нас са тук от нужда и отчаяние, а не от любопитство и за забавление.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 967
Смятам, че темата се опорочи! Превърна се от място за споделяне и взаимопомощ в рекламен блок с подвеждаща информация. Нека не забравяме, че голяма част нас са тук от нужда и отчаяние, а не от любопитство и за забавление.

Съгласна съм. Нека се изказват само мнения, които ще ни помогнат и подобна информация. Всичко друго е излишно.

# 728
  • Мнения: 520
Момичета аз снощи успях да се свържа с леля Искра, макар и за 5-10 минути жената ми каза точно каквото ме интересуваше към момента. Много позитивна и отворена към проблемите на хората. Естествено нищо не съм плащала преди или след това, но съм й много благодарна за това че с три - четири изречения ме поуспокои и ми даде някои напътствия, от които трябва аз да взема решение така ли искам да се случи или по другия начин.

Аз лично съм с двете ръце за нея. И й жела дълъг живот за да помага на хората. Ей това е гледачка. Всички други ти казват магия имаш ела да ти разваля за 200 лева, или не мога по телефона ела си обърни джобовете...
Преди да се свържа с нея, телефона й даваше дълго време заето и после и тя ми каза че допреди малко гледала по телефона.
Аз друга такава като нея досега не съм видяла.

За Карла си записах час, ще видим дали ще потвърди казаното от леля Искра. 10 лева все пак не са кой знае какво.

# 729
  • Мнения: 3
Карла ми гледа и мога да кажа, че познава доста, каза неща, които няма откъде да знае. За бъдещето - времето ще покаже, но наистина е много мил и позитивен човек  Peace Усеща и познава много точно нещата и хората.

# 730
  • Мнения: 54
Сега nikolinanik може да си помисли че не fr_aleks , а ти си Карла. То така излиза, че ако някой каже нещо положително за човек който му е познал и помогнал, то значи този някой или е самият ясновидец, или има лична изгода да го рекламира. Защо тогава въобще я има тази тема, ако всеки положителен отзив за който и да е, бива подлаган на такива съмнения и обвинения!? Всъщност на фона на хилядите шарлатани е разбираем скептицизма, но лични нападки, без елементарна проверка на фактите, са откровено смешни. Затова и не разбрах как да се приеме НЕлично лична нападка, която изобщо няма общо с истината!?

# 731
  • Мнения: 56
Да споделя за Карла! Мога да твърдя,че не познава нищо! В сряда й преведох въпросните 10лв,след което в същия ден се свързах с нея. Отначало 10мин ми прави четки,че рядко се срещала толкова мила и позитивна личност като мен,че съм била незнам си каква,абе всичко най-хубаво. После взе да ми говори,кои дни са ми ползотворни-това го пише за зодията ми и го знаех без тя да ми го казва.
После я питах за един изпит-не стана така както каза!
Питах я за баща ми-каза,че щял да се пенсионира след 2-3години,а той се пенсионира миналата година!
Питам за майка ми,за работата й.Отговорът беше:Ами,ще продължи да работи там и толкоз".
И още куп противоречия. Мога да изброявам още доста.....

# 732
  • София
  • Мнения: 22 742
Сега nikolinanik може да си помисли че не fr_aleks , а ти си Карла. То така излиза, че ако някой каже нещо положително за човек който му е познал и помогнал, то значи този някой или е самият ясновидец, или има лична изгода да го рекламира. Защо тогава въобще я има тази тема, ако всеки положителен отзив за който и да е, бива подлаган на такива съмнения и обвинения!? Всъщност на фона на хилядите шарлатани е разбираем скептицизма, но лични нападки, без елементарна проверка на фактите, са откровено смешни. Затова и не разбрах как да се приеме НЕлично лична нападка, която изобщо няма общо с истината!?

Simple Smile)

# 733
  • Мнения: 54
Работата стана като с тази Стефка. Отначало само хвалебствия и тъкмо си помислих че има ясновидка, която си струва, и се намериха много хора които я оплюха.

nikolinanik, не разбрах какво означава тази многозначителна усмивка. Може би нямаш какво да кажеш!? Да не излиза че съм в защита на Карла, защитавам fr_aleks.

# 734
  • София
  • Мнения: 22 742
Работата стана като с тази Стефка. Отначало само хвалебствия и тъкмо си помислих че има ясновидка, която си струва, и се намериха много хора които я оплюха.

nikolinanik, не разбрах какво означава тази многозначителна усмивка. Може би нямаш какво да кажеш!? Да не излиза че съм в защита на Карла, защитавам fr_aleks.

Е,ееее, не с лошо! Simple Smile
Нали това е форум и всеки има право да сподели мнение и впечатление?!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Не може само хубави неща да се пишат за някои ясновидки. Нормално е да има и недоволни.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт