Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 385
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 265
Аз мися, че не трябва да съдим, хората, които искат да направят магия за любов или магия, за да си върнат любимия мъж/любимята жена.......те решават какво да правят! Но искам само да им кажа, че такива магиийки имат резултат, смао ако двойката е кармично свързана, т.е. - по съдба им е дадено да бъдат заедно! Преди години една гадателка ми го обясни.
Днес си записах час при Мира за петък. Ще ходим с една моя приятелка. После ще споделя впечатления.
Хубава вечер на всички!

Ако са кармично свързани ще бъдат заедно независимо от обстоятелствата ! Няма нужда от подобни ритуали !
Аре стига вече с тези магии  Sick .

# 706
  • София
  • Мнения: 22 750
Здравейте отново от мен! Радвам се че толкова много хора са се свързали с Карла..щях да съм мн разочарована, ако бях чула лоши отзиви за нея...защото знам че тя е различна от всички останали....поне на мен го доказа, надявам се да е успяла и на вас!

Късмет от мен!

fr_aleks , ти си Карла, нали?
Е, взехте ни за баламурници!!! Стига, спри се! По същия начин и в един друг форум се правиш самореклама и проучване.
 

# 707
  • Мнения: 54
fr_aleks , ти си Карла, нали?
Е, взехте ни за баламурници!!! Стига, спри се! По същия начин и в един друг форум се правиш самореклама и проучване.
hahaha Това беше забавно. Намери ли се човек, който иска да помогне, ще се намери и човек, който да го 'разобличи' и оплюе. Уверявам те че в случая грешиш и fr_aleks няма нищо общо с Карла, ка моли пък да е самата тя Laughing

# 708
  • Мнения: 96
Нямам и намерение да те разобеждавам  в това, което си мислиш...аз пуснах коментар за жена, която ме впечатли, това че ти невярваш в това си е твой проблем...но да пускаш този коментар, че аз съм незнам си кой, при положение че не си сигурна дори  - айде моля ти се...няма нужда!
Никой не съм накарала да звъни или пише на Карла в крайна сметка всеки сам решава дали да опита!
И още нещо усмихни се малко на света!

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 14:31 от fr_aleks

# 709
  • Мнения: 0
Някой нещо за Марга може ли да ми каже?  http://marga.dir.bg/_wm/basic/?df=12

# 710
  • Мнения: 3 118
И аз се кунсултирам сега с Карла - по имейл. .....
след колко време се свързва с вас

в същия ден

# 711
  • Мнения: 37
Аз съм доволна от Карла.
 Wink

# 712
  • София
  • Мнения: 2 967
Някой да знае нещо за Десислава от Русе. Парите се изпращат на секретарката й Дешка.??? Спешно

# 713
  • Мнения: 0
Някой да знае нещо за Десислава от Русе. Парите се изпращат на секретарката й Дешка.??? Спешно

Вие сте цяла енциклопедия за ясновидци, врачки......

# 714
  • Мнения: 240
Някой да знае нещо за Десислава от Русе. Парите се изпращат на секретарката й Дешка.??? Спешно

Вие сте цяла енциклопедия за ясновидци, врачки......
Чукай на дърво, да не ти се наложи да ги научиш  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 520
моля някой да ми прати скайпа на Карла.

Благодаря!

# 716
  • Мнения: 200
Здравейте,

Тези от вас, които са посетили Веселина Здравчева и Махмуд в Пловдив бихте ли споделили дали са се сбъднали предсказанията им?

Благодаря.

# 717
  • Мнения: 37
а леля Искра взима ли не6то ако и се обадиш по телефона да я питаш това което те интересува

# 718
  • Мнения: 54
моля някой да ми прати скайпа на Карла.

Благодаря!
Първо си записваш час на мейла, след това тя ти изпраща скайпа за да я добавиш и изчакваш до деня и часа в който си се записала. Преди и след часа и да и пишеш няма да ти отговори. Сещаш се че няма да си единствената която ще има желание да говори с нея по всяко време.

а леля Искра взима ли не6то ако и се обадиш по телефона да я питаш това което те интересува
Доволна си от Карла, но искаш да се обаждаш и на други? То е хубаво някой да потвърди казаното, да се търси съвпадение, но не е лъжа приказката '100 баби, хилаво дете". По-назад някой беше споменал че и е изпратил пощенски запис от 20 лв. в знак на благодарност за консултацията по телефона, т.е. явно е по желание.

# 719
  • Мнения: 4 344
ryannn,на веселина здравчева,някои от нещата-(тел.разговор,пари да получа,..)до 2 дена ми се сбъднаха,за другите още не им е дошло времето.
а при махмуд и теменуга-1-то-най-близко събитие ми е около нг.тогава ще споделя какво е станало.

Общи условия

Активация на акаунт