Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 382
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 050
Здаравеите, отново съм аз. Имам въпрос за Исмаил ходжа от село Крайще. Първо, от това, което прочетох в интернет излиза че човекът е на 90 години?!? Някои срещал ли се е лично с него? И последно, но първо по значение, къде е това село Крайще? Гледах карти, намерих само някакво Горно Крайще, но никъде не се споменава област Якоруда? Или не е област? А запазва ли се час при него предварително? Как приема?

Много ще съм благодарна, ако помогнете с предложения и съвети.

Не знам дали ще мога да помогна, но да кажа какво знам аз. Тъй като все още нямам възможност да отида, предавам думи на моя позната. Този човек наистина е доста стар. Няма телефон за записване,всеки ден работи от 10 часа - отиваш и доста чакаш. Пари не взимал, ако му оставиш - колкото си преценил. Това, което мен ме притесни е, че там приемал и неговия син и не можах да разбера ако отида кой ще ме приеме синът му или Исмаил Ходжа? Друго не знам. Ако някой е ходил и аз искам да знам по-подробно как стоят нещата.

# 691
  • Мнения: 3 118
И аз се кунсултирам сега с Карла - по имейл. Изпратих по банковата сметка таксата.
Каза, че има хора при нея и предпочита личен контакт. И по няколко мейла ще прати инфото.
Във връзка с това някой знае ли къде приема?
Но направо ме разплака - беше много точна в определянето на хората.

# 692
  • Мнения: 96
Здравейте отново от мен! Радвам се че толкова много хора са се свързали с Карла..щях да съм мн разочарована, ако бях чула лоши отзиви за нея...защото знам че тя е различна от всички останали....поне на мен го доказа, надявам се да е успяла и на вас!

Късмет от мен!

Последна редакция: ср, 05 окт 2011, 11:34 от fr_aleks

# 693
  • Мнения: 226
Здаравеите, отново съм аз. Имам въпрос за Исмаил ходжа от село Крайще. Първо, от това, което прочетох в интернет излиза че човекът е на 90 години?!? Някои срещал ли се е лично с него? И последно, но първо по значение, къде е това село Крайще? Гледах карти, намерих само някакво Горно Крайще, но никъде не се споменава област Якоруда? Или не е област? А запазва ли се час при него предварително? Как приема?

Много ще съм благодарна, ако помогнете с предложения и съвети.


Здравей,

Аз в неделя гледах интервю на дядото по ТВ7 - да наистина е на 90 години, но изглежда прекрасно за възрастта си. Якоруда не е областен град, за това няма как да го намериш така, иначе в Гугъл си излиза всичко - с. Крайще - Област: Благоевград, Община: Белица

# 694
  • Мнения: 226
И аз се кунсултирам сега с Карла - по имейл. Изпратих по банковата сметка таксата.
Каза, че има хора при нея и предпочита личен контакт. И по няколко мейла ще прати инфото.
Във връзка с това някой знае ли къде приема?
Но направо ме разплака - беше много точна в определянето на хората.

Приема в Драгоман, но там таксата е 20 лева - на 8 и 9 октомври ще има прием...поне това видях на сайта й.

# 695
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз пак искам да питам за леля Искра. Много живо и спешно ме интересува мнияния за нея и колко поднава, защото ми каза неща по телефона, които са свързани с проблеми във фирмата ми и искам да знам доколко мога да вярвам и как да действам. Много ми е важно, моля който може да ми помогне с информация за способностите й да познава, моля Ви....

# 696
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте, аз тук да питам и за тази жена:
Спешно търся мнение за една ясновидка от Перник. Казва се Силвия. Моля, който има инфо да каже.
Благодая предварително.

# 697
  • Мнения: 681
Благодаря на всички за мненията. Ще ходя при Исмаил, то се е видяло. А как ще го намеря, не ми се мисли. Но целта оправдава средствата, поне за мен.

# 698
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за мненията. Ще ходя при Исмаил, то се е видяло. А как ще го намеря, не ми се мисли. Но целта оправдава средствата, поне за мен.

Доколкото разбрак селото е съвсем близо до Разлог.

# 699
  • Мнения: 972
Благодаря на всички за мненията. Ще ходя при Исмаил, то се е видяло. А как ще го намеря, не ми се мисли. Но целта оправдава средствата, поне за мен.


За да стигнеш до Горно Крайще ,минаваш по околовръстния път на Разлог,по посока Белица.Самото село се вижда в дясно от пътя.Като влезнеш в него,почти веднага излизаш на нещо като площадче.Има една каравана ли,лафка ли,незнам как точно да го нарека от лявата страна.Там винаги има народ,защото продават безумно вкусни телешки пържоли и кюфтета! Laughing
Та там можеш да попиташ на къде точно да тръгнеш ,за да стигнеш до къщата на ходжата.Но ще кажеш,че търсиш стария ходжа! Peace

п.п.А ,и да не забравя да те предупредя,че преди пътят беше доста разбит.Сега не знам,май са го ремонтирали нещо!

# 700
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте, аз тук да питам и за тази жена:
Спешно търся мнение за една ясновидка от Перник. Казва се Силвия. Моля, който има инфо да каже.
Благодая предварително.
Аз пак искам да питам за леля Искра. Много живо и спешно ме интересува мнияния за нея и колко поднава, защото ми каза неща по телефона, които са свързани с проблеми във фирмата ми и искам да знам доколко мога да вярвам и как да действам. Много ми е важно, моля който може да ми помогне с информация за способностите й да познава, моля Ви....


Моля Ви кажете, ако имате информация Simple Smile

# 701
  • Мнения: 20
Здравейте, както вчера писах че съм говорила с Карла, днес  две от нещата който ми каза  се случиха.То по принцип трябваше днес да станат но не се знаеше с какъв изход ще бъдат.Тя позна и двата са с успешен край.

# 702
  • Мнения: 0
Аз мися, че не трябва да съдим, хората, които искат да направят магия за любов или магия, за да си върнат любимия мъж/любимята жена.......те решават какво да правят! Но искам само да им кажа, че такива магиийки имат резултат, смао ако двойката е кармично свързана, т.е. - по съдба им е дадено да бъдат заедно! Преди години една гадателка ми го обясни.
Днес си записах час при Мира за петък. Ще ходим с една моя приятелка. После ще споделя впечатления.
Хубава вечер на всички!

# 703
  • Мнения: 3
И аз се кунсултирам сега с Карла - по имейл. Изпратих по банковата сметка таксата.
Каза, че има хора при нея и предпочита личен контакт. И по няколко мейла ще прати инфото.
Във връзка с това някой знае ли къде приема?
Но направо ме разплака - беше много точна в определянето на хората.

след колко време се свързва с вас

# 704
  • Мнения: 0
Аз мися, че не трябва да съдим, хората, които искат да направят магия за любов или магия, за да си върнат любимия мъж/любимята жена.......те решават какво да правят! Но искам само да им кажа, че такива магиийки имат резултат, смао ако двойката е кармично свързана, т.е. - по съдба им е дадено да бъдат заедно! Преди години една гадателка ми го обясни.
Днес си записах час при Мира за петък. Ще ходим с една моя приятелка. После ще споделя впечатления.
Хубава вечер на всички!
Peace Подкрепям! Не бива да се нахвърляме и да съдим, всеки сам знае себе си.

Общи условия

Активация на акаунт