Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 945
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2
Да, за съжаление много от тези "екстрасенси" са страшно арогантни, груби и агресивни. Според мен причините за това поведение са различни, в зависимост от това дали "екстрасенсът" наистина има някаква дарба, няма дарба, но си въобразява и си вярва, че има, или много добре знае, че няма и съвсем съзнателно мами хората. Дали "лош" човек може да има истинска дарба? Да, според мен може. Мисля, че личността, морала и "заслугите" на човек нямат нищо общо с неговата дарба. Не знам на какъв принцип се "раздават" дарбите, но предполагам, че е много различен от това, което ние приемаме за "логично" Simple Smile За мен тези хора са просто средство, инструмент, канал, чрез който дарбата да достигне до другите и да им служи.

При тези с истинската дарба според мен причината за лошото отношение е прегарянето. В доста от поприщата, в които се работи активно с хора, се получава така наречения "бърнаут" - прегаряне. От общуването с много различни хора и сблъсъка с тежки проблеми, болка, страдание и житейски трагедии човек се изтощава физически и психически и - парадоксално или не чак толкова - губи човещината и чувствителността си, става груб, циничен и арогантен. Голяма част от лекарите например са точно такива.

Тези без дарба предполагам ги движи страха и неувереността - чувстват се слаби и уязвими, защото знаят, че нямат способности. Агресията е един вид защитна реакция (атаката е най-добрата защита). Опитват се да внушат някакъв криворазбран респект и авторитет, надяват се да сплашат хората, за да не им противоречат. Отявлените измамници предполагам изпитват и искрена неприязън към жертвите си.

# 526
  • София
  • Мнения: 4 349
Когато има дарба - няма такса. Затова е дадена на някой дарба не да печели от това, а да помага. Да печелиш от мъката на хората не е на добре. Затова при хора с дарба е каквото оставиш, защото си доволен, защото си благодарен, защото си получил вътрешното си успокоение. Тези, които имат такса, нищо не могат. Те са просто печалбари. Какво е това ясновидство по GSM или по телефона! Ясновидство с SMS - направо плачат за наказателна отговорност. Всеки ден има новини, че някоя баба е изгорява от разваляне на черна магия. 

# 527
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Нe e  луд тоя,дето яде баницата, а този дето му я дава! Виновни сме си самите ние,че се доверяваме на шарлатани-то затова и такава тема има Peace

# 528
  • Мнения: 19
Като гледам има само позитивни неща за Валерия Христова/София.

Някой може ли да сподели по-подробно?

# 529
  • Мнения: 0
А за ясновидството със смс е на принципа- мижи да те лъжа...  Grinning

Като съм ходил на врачка и като чуя отговор от типа на "Да ти ще имаш две деца след около 2 години" и ми става ясно ,че е будалкане работата!

# 530
  • Мнения: 4
Здравейте.. току що се регистрирах във форума, но от известно време следя публикациите по тази тема. Искам да Ви помоля за един конкретен отговор- има ли някой/я/ от вас, който да е посещавал Али Шуган? И ако да, как се случва това, как Ви допуска до посещение при него?
Много съм отчаяна, не съм мислила, че мога да стигна до търсене на такава помощ, но от 8 години се боря с различни болести и нервно-психични разстройства, обиколила съм какви ли не психиатри, изпила съм какви ли не лекарства и от абсолютно нищичко не е имало ефект досега! Последното, което ми казаха е, че съм в начална фаза на шизофрения и с анорексия. Предложиха ми хоспитализира в психиатрия. Знам, че това ще е края за мен... затова не търся врачки и т.н., търся духовен лечител, човек, който да ми помогне да излекувам душата си. Четох за него много и вярвам, че ако имам възможност да се срещна, ще ми помогне. Но казва, че приема само близки и роднини, а четох по форумите, че е помагал и на други хора...

# 531
  • Мнения: 240
Здравейте.. току що се регистрирах във форума. - има ли някой/я/ от вас, който да е посещавал Али Шуган?
Здравей, намерих това в гугъл: село Копринка Телефон - 0886 934 982
 
а на страница 24 от втората тема има мнение за него.

# 532
  • Мнения: 2
Здравей Само Една

Ето това е сайтът на Али Шуган http://www.magiite.com/, там има и информация за контакт.
В гугъл има доста информация за него, но аз поне не видях някъде да пише, че приема само близки и роднини.

Прощавай, че се намесвам, но как така са ти казали, че си в "начална фаза на шизофрения", при положение, че началната фаза на това заболяване е с толкова непоределени симптоми, че просто няма начин да се разпознае? Диагнозата шизофрения принципно не се поставя с лека ръка, а само след достатъчно дълго наблюдение на пациента или при много категорична клинична картина и наличието на симптоми по учебник. Психотични симптоми имат доста други болести освен шизофренията, като например би-полярното разстройство, шизоафективното разстройство и др.

Липсата на апетит и отказът от храна могат да се дължат на тежка депресия и тревожност, а не само на анорексия. Никой не може да те хоспитализира против волята ти, освен ако не си опасна за себе си или за другите. Ако не се храниш е възможно да ти предложат хоспитализация, за да те захранват под наблюдение.

# 533
  • Мнения: 20
Преди месеци ходихме при Али Шуган.Таксата му тогава беше 50 лв.Той бае на шише с вода която вие си носите.На нас нищо не помогна, но там беше една жена която се похвали че на нея и е помогнал много за здравето.Вие опитайте , може и на вас да помогне.Желая ви успех.

# 534
  • София
  • Мнения: 22 998
Здравейте.. току що се регистрирах във форума, но от известно време следя публикациите по тази тема. Искам да Ви помоля за един конкретен отговор- има ли някой/я/ от вас, който да е посещавал Али Шуган? И ако да, как се случва това, как Ви допуска до посещение при него?
Много съм отчаяна, не съм мислила, че мога да стигна до търсене на такава помощ, но от 8 години се боря с различни болести и нервно-психични разстройства, обиколила съм какви ли не психиатри, изпила съм какви ли не лекарства и от абсолютно нищичко не е имало ефект досега! Последното, което ми казаха е, че съм в начална фаза на шизофрения и с анорексия. Предложиха ми хоспитализира в психиатрия. Знам, че това ще е края за мен... затова не търся врачки и т.н., търся духовен лечител, човек, който да ми помогне да излекувам душата си. Четох за него много и вярвам, че ако имам възможност да се срещна, ще ми помогне. Но казва, че приема само близки и роднини, а четох по форумите, че е помагал и на други хора...


Здравей CaMo_EgHa !
За анорексията мога да ти препоръчам да отидеш в ИСУЛ - гр. София. Имат много добри резултати в борбата с анорексията. И специалистите са добри. Но на мен ми се струва, че ти отричаш себе си, не се харесваш, не се приемаш таква, каквато си и от тук идва проблемът ти. Обичаш ли да четеш? Като начало започни с Луиз Хей. Нейните книги са настолни, лесно смилаема е информацията и много лесно приложими  са упражненията и приложенията. Знам, че ще се справиш!!! Simple Smile) От сърце ти пожелавам успех! И моля те, повярвай в себе си!!! Заобичай се и светът около теб ще се промени, ти самата ще се промениш!!! Успех! Simple Smile)


# 535
  • Мнения: 0
И моля те, повярвай в себе си!!! Заобичай се и светът около теб ще се промени, ти самата ще се промениш!!! Успех!

Копирам една част от последното мнение в темата ,тъй като това  са все едно моите думи към теб!

Аз се заобичах ,повярвах ,въпреки че ме чакат доста трудни моменти,но си заслужава!

# 536
  • Мнения: 1 037
Искам да споделя, че преди два дни се свързах по телефона със леля Искра. Много мила и позитивна жена! Говорихме около 10 минути, всъщност тя говореше, а аз само слушах и потвърждавах казаното от нея:) Незная дали казаното за бъдещето ще се сбъдне, но е факт, че тя видя и описа дословно настоящето ми!! Включително и някои неща около близките ми. Благодаря й най-малкото, че с благия си глас ми даде повод да се усмихвам дълго след това Grinning
Само Една, започвай да четеш "Тайната"! Скоро ще намериш пътя към хармонията в душата и умът си!

# 537
  • Мнения: 56
petq_70 изчисти си кутията,за да ти пиша

# 538
  • Мнения: 0
Искам да споделя, че преди два дни се свързах по телефона със леля Искра. Много мила и позитивна жена! Говорихме около 10 минути, всъщност тя говореше, а аз само слушах и потвърждавах казаното от нея:) Незная дали казаното за бъдещето ще се сбъдне, но е факт, че тя видя и описа дословно настоящето ми!! Включително и някои неща около близките ми. Благодаря й най-малкото, че с благия си глас ми даде повод да се усмихвам дълго след това Grinning
Само Една, започвай да четеш "Тайната"! Скоро ще намериш пътя към хармонията в душата и умът си!
И тя нищо не ми позна... Попитах я за три неща , и трите не се случиха така както тя ми описа. За миналото ми каза доста интересни неща ,които бяха истина!

# 539
  • Мнения: 19
Искам да споделя, че преди два дни се свързах по телефона със леля Искра. Много мила и позитивна жена! Говорихме около 10 минути, всъщност тя говореше, а аз само слушах и потвърждавах казаното от нея:) Незная дали казаното за бъдещето ще се сбъдне, но е факт, че тя видя и описа дословно настоящето ми!! Включително и някои неща около близките ми. Благодаря й най-малкото, че с благия си глас ми даде повод да се усмихвам дълго след това Grinning
Само Една, започвай да четеш "Тайната"! Скоро ще намериш пътя към хармонията в душата и умът си!
И тя нищо не ми позна... Попитах я за три неща , и трите не се случиха така както тя ми описа. За миналото ми каза доста интересни неща ,които бяха истина!

По телефона ли ?

Общи условия

Активация на акаунт