АВГУСТинчетата ни красиви,стават вече на две години....-тема № 29

  • 45 473
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 735
ХАриелка, Валче вчера и днес не е имал Т.Вече играе, похапва по малко.Дори успя да ме ядоса! Laughing LaughingОправя се вече.ЩЕ не ще му давам лекарствата и така...Даже и пъпките почнаха да изчезват.Утре след обяд сме на лекар да види изследванията и да го прегледа пак.Всъщност гърления секрет ще стане утре и тогава ще е ясно дали е стрептокок.Междувременно и Здравко показа признаци на заболяването за това и той е на АБ.До сега съм дала 80 лв за лекарства.Главата ме боли да мисля кое и как. ooooh! Само да са здрави!
Валентин пък не яде месо.Само кайма хапва на принцеса обикновено.И кренвирши харесва,но то там няма месо. Rolling Eyes
Лиде, ужас - спрял тока!И си сама.Аз щях да се психирам.Помня като малка като спреше тока постоянно ми се причуваха стъпки...Дано да не спира повече. Hug

# 61
  • Мнения: 105
Здравейте!Ние вчера се прибрахме късно от детското парти и докато се изкъпим и  преспим срана 23 часа,Аз също бях много изморена,но много доволна.Децата страшно много се забавляваха.Митко получи мнохо хубави подаръци и духаше свещичките с такова желание,че вечерта докато заспиваше пак ми показваше как е духал свещичките Heart EyesДнес пак бяхме на рожден ден,остана още един на 11 ти и спира поредицата от празненства LaughingТази събота ще си ходим при нашите и там ще си направим малко парти с приятелчетата на Мити от там(като циганска сватба 3 дни рожден ден Mr. Green)
Вчера ви казах за моя работодател,че се опита да ме ядоса.АЗ него го търся от един месец за да му дам молба за напускане и така и не го открих.Вчера той ми вика,че нищо няма да ми изплати нито отпуска,нито пък ще ми я даде.Вика ми"не виждам за какво претендираш ти беше 2 години в майченство Shocked'Много ме ядоса,но реших да се махна от тия жалки хора и да си гледам живота.
Ето и снимка на вчерашния рожденник

Честит рожден ден на Александра и Марти!Приказно детство има желая  bigdance2 Gift

# 62
  • Мнения: 15
честит рожден ден на Алекс и на Марти,да са живи и здрави,щури и игриви Grinning

# 63
  • Мнения: 15
Руми виждам ,че се включваш чат-пат,кажи как е Тони..нещо ново покрай вас Peace

Данче,нямам време душа да пиша и да ви чета,но се опитвам до колкото ми позволява малкия,иначе сме добре,преди 2 седмици бяхме на море и много добре си изкарахме,Тони го беше страх от морето първия ден,а после с рев го изкарваше баща му от там Simple Smile
сега се подготвяме за кръщане и рожден ден(2в1) и другото около нас е,че живот и здраве от септември сме на ясла,за там не ми се мисли вече кво ще е,както моя е свикнал да ми все до г**а ще има голям рев,и така.
Лиде,Тони като малък не ядеше нищо друго освен месо,но откакто го записах на кухня започна и постни манджи да яде,но само ако е готвено,дадеш ли му пюре без мръвка ще го излъжеш само с първата лъжичка,после забрави Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1
Здравейте мами!
Много благодарим за хубавите пожелания!  Hug Hug Hug Дай Боже!
Нашият рожден ден мина прекрасно, бяхме на по семейному вечерта, а през деня в Патиланци, където Марти много се забавлява.
Получихме си и подаръка от Ганушка, много е хубав и тепърва Марти ще се забавлява с него! Ганушка много благодарим!!!   bouquet Hug Hug
Благодаря и на всички, които ми отговориха за количката, наистина си е време да се разделяме окончателно с нея...
На Саванка на патерица ЧРД и незабравим празник да имате!  Heart Eyes
Хубав ден на всички!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Днес рожден ден има Теди на мама Алегория! Живо и здраво да е малкото-пораснало момченце, много весело и игриво, много умно и талантливо!!!  Hug   bouquet  Hug
Честит празник Алегорийка!   bouquet   bouquet   bouquet



На мама Мо72 и Митето ще й честитя във Фейса, че тук не се мярка.

Рибке, много сте сладки с рожденика.  Hug

# 66
  • Мнения: 48
Благодаря на всички за поздравленията и пожеланията - тук и във ФБ!!   bouquet
Ето я и нашата рожденичка  Joy



Честит рожден ден на празнуващите днес! Здраве и безгрижно детство!!  newsm59

# 67
  • София
  • Мнения: 591
Честит рожден ден и на днешните дребосъци. Да са много здрави и щастливи.


Здр. и от нас да се отчета. Госпожицата е пораснала и вече е 2.500кг. Имам си пак контракции, но пък плацентата още ми е 1а степен, което значи че няма да е скоро раждането. Аз чакам с нетърпение 11.08 тогава влизам в девети месец, пък да се ражда после когато иска. Е по-добре е по-рано, че вече си тежи.
Ох да се оплача още не сме решили какво да прави ме с рождения ден на малчо (11.08). В къщи все едно е паднала бомба. Прави ме основен ремонт.
 ribkata87  - аз ако съм на твоето место ще звънна в Инспекцията по труда и няма да го оставя намира този кретен (работодателя). Вярвай ми ще съжали за тези си приказки.

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 13:57 от dyndla

# 68
  • Мнения: 735
Честит рожден ден на всички палавници, които празнуват днес!Здраве и безгрижно детство!!!

# 69
  • Мнения: 370
Здравейте, мамички Simple Smile
Отдавна не съм влизала в темата, но съм очарована да видя поздравленията ви за моя Ники. Благодаря ви! Искам и аз да пожелая на всички малки рожденници да са живи и здрави и да носят много щастие на мама и тати    bouquet.
Така, при нас е едно и също. Ники е голям дивак, сърди се за всичко, ако не му се угоди става страшно. Иначе е голям сладур и много обича деца, грижовен е и много ги гушка. Ето ни и нас Simple Smile  

  а тук е с една от приятелките си Simple Smile)))))

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 16:01 от EvNik

# 70
  • Мнения: 12
 newsm59 Честит рожденник на Алегория. Да е много здравичтък Теди да расте весело и безгрижно с много игри и пакости.  Gift
 Ние пък седмица преди рож. ден сме с 17-то зъбче  Stuck Out Tongue Closed Eyes( а миналата година по същото време ни изби 7-мо)

# 71
  • Мнения: 466
Честит Рожден Ден на малък Теди!!!
Да е жив и здрав, умен и добър за радост на мама и тати Simple Smile  
bouquet bdbaloni

# 72
  • София
  • Мнения: 382
Ехо, не съм се разписвала от доста време, но ви попрочитам де Wink
Честит рожден ден на адашчето!!! Нека расте здравичък и усмивката да не слиза от личицето му!

Искам да пожелая и на другите малки рожбички да за здрави най-вече. Никакви болести за напред. Дечицата са ни прекрасни и нека продължават да растат и ни радват и ние да им угаждаме  Grinning

И ние сме в очакване на празника. Замислила съм го да го празнуваме в кооператива с другите дечица. Поръчах торта от био ресторанта на Слънце и Луна, та ще я видим, другите ми идват в повече като вид храна. То всички май там сме леко извратени на тема здравословно хранене.

Новото при нас е, че вече 2 дена по 1 час пускам малкия на разходка с другите от кооператива, без мен обаче, и просто той реагира сякаш това е най-естественото нещо,което му се случва. Много съм щастлива, че пораства и така плавен ще стане прехода към раздялата ни. Пожелавам на всички да минат леко и безпроблемно тези моменти, защото колкото и да не ни се иска дечицата ни порастнаха  Heart Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте,мами,

най-напред честит рожден ден на Марти на Италиана и на Алекс на патерица!!!Да са живи и здрави и все така игриви!


Честит рожден ден и на Теди!!!!Да расте весело,послушно и здраво дете и много да радва мама и тати!!!


  Ние снощи се прибрахме от морето.Днес цял ден беше голямо лудница докато разопаковам целия багаж.Сега трябва да поръчам торта и да запазя клуб за ржденния ден на Никол за 2 дни.Побърках се цял ден да търся. #Crazy А и цените са безумни просто!!!! #2gunfire #Cussing out

  За количката май скоро няма да се разделим с нея.Просто Ники въобще не обича да ходим в една посока и ако не стане на нейната започва да се тръшка та в крайна сметка трябва да я нося.Така че с количката ми е много по-лесно.  Laughing Mr. Green

  Оставям ви засега.Лека и псокойна вечер на всички!

# 74
  • Мнения: 15
честит рожден ден на Теди,да е жив и здрав и много щастлив

Общи условия

Активация на акаунт