АВГУСТинчетата ни красиви,стават вече на две години....-тема № 29

  • 45 498
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 688
Хей, какви пораснали дечица!

Да са ви живи и здрави на всичките, много да им е щастливо детството и да им се нареждат винаги нещата.
Честит рожден ден на всички мъничета дето стават юли или август на две годинки.

Да си призная мъчно ми е, че не успявам да чета и пиша, но туй е положението.
А и като ви слушам как си разменяте подаръчета тайничко ви завиждам.
НО да са живи и здрави дечицата туй е най-важното.

А лятоска нали съм созополска хазяйка пак не съм много много на лайното, сиреч он лайн.

Как е пубертета? Върви ли?
При нас е в пълна фаза. Не знам как още курортистите не са избягали.
Иначе домашната ни детска градина варира от минимум четири до максимум 11 деца накуп. Само нерви да имаш.

Хариелка как си? Гледам, че пупата расте, което много много ме радва.
Италиана, ти си се разписала гледам. Браво браво. Какво прави Гери?
Ра Ив, за родителски колектив ли говориш? Как е, или си разказвала вече?
Янич, къде сте на море?

Цунки от нас, па дано пиша скоро пак.

# 76
  • Мнения: 1
Добро утро!
Джема, в клуба до градинката на Фантастико провери ли , Пчеличка май се казваше... не е скъпо там. Имам и друг вариант, ако искаш ми звънни да ти кажа, ако ти се струва ок.
Сънчо, мнгого се радвам, че пишеш! Гери е добре, тя нали си има свеки с къща, та са там лятото и Гоги дивее на воля.
Иначе, слава Богу, бебешкия пуберитет не е в стихията си при нас, (поне за сега)... Мартин като цяло не е агресивен, не се бие, не се тръшка, има само нормалното за периода отрицание, но не е напрапчиво, просто казва - Не, не искам. Абе, не мога да се оплача. Разбран си е, нали говори вече, та разбира от приказка както се казва...  Mr. Green
Дано да не вали през деня и да могат бебоците да се разходят...
Мами, споделете, с какви играчки си играят най-много в периода вашите бебоци?
Мартин е прехласнат по Лего - просто го обожава, има къщата с бебетата и болницата, пожарникарсия комплект и едни колички и си играе страшно много с тях. Други играчки май не признава... ще ми се да му купя нещо по-различно, но не знам какво  newsm78... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 12:08 от italiana

# 77
  • Варна
  • Мнения: 98
Честит рожден ден на Ники, Никол и Мария ла Фурия! bouquet Да растат здрави, палави, щастливи деца и да носят много радост на мама и тати!  bouquet Дани, Джема, Кобрети, весел празник, майчета!  bouquet Hug

# 78
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Честит рожден ден на моето сладко малко слънчице,все така палав и усмихнат да си!!!

Честит рожден ден и на двете госпожици Никол и Мария,все така красиви да сте принцески,весели и щастливи!!!!


# 79
  • Кърджали
  • Мнения: 10 282
Честит рожден ден на Ники, Никол и Мария! Да растат весели и игриви, палави и своенравни, раздаващи усмивки, радващи сърцата на пмама и тати! Весело и щастливо детство!

# 80
  • Мнения: 735
http://e-vestnik.bg/imgs/mecheta_zoo2009/Mecheta09-16.jpg

Един виртуален подарък за Никол, МАрия и Ники!!!
Честит рожден ден,мили деца!Растете все така здрави, щастливи и усмихнати!
Demma, г-ца Кобрети и Дани - бъдете много горди с вашите слънца!Честит празник!

# 81
  • София
  • Мнения: 591
Честито и от нас на днешните рожденици Ники, Никол и Мария! Да сте здрави и много щастливи. Весело изкарване на празника.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Честит рожден ден на Мария, Нико и Никол! Бъдете живи и здрави, мили дечица, бъдете игриви, лъчезарни и засмяни, стопляйте сърцата на родителите си и радвайте очите на околните!!! Весел празник!  Hug   bouquet  Hug

Г-це Кобрети, Дани, Джема, честити да са ви рождениците!   bouquet   bouquet   bouquet




Видях хубави снимки на сладките рожденици Ники и АлександраHug  Hug

Ра ив, браво на твоето момченце, че така безболезнено се отделя от теб. Явно в кооператива много му харесва.  Grinning

Сънчо  Hug Ами ей ме на, бутам си бавно, но славно и се надявам така да си добутам до края.  Praynig

Италиана, моята Софи сега много реди дървените пъзели (подариха й два на рождения ден) и също така много се занимава с книжките с твърди корици. Другите играчки нещо не ги признава засега.

# 83
  • Мнения: 735
По въпроса за играчките - Валентин обожава коли!По цял ден ги реди от едно място на друго.Коли всякаки размери.Той от батко си има доста в наследство.Това му е най-забавно.И с топки си играе също.

Снощи бяхме на лекар.Вече може да се каже,че сме добре.МАлко зачервено гърло само.АБ ще пие до неделя.Почти няма пъпки и Т няма вече.Прави белички. Laughing Grinning

ПАк почвам да умувам кога, как и къде да идем на море.... Thinking В този ред на мисли кажете ми има ли водна пързалка в Бургас?А в Поморие?

# 84
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден на Никол, Мими и Ники  Heart Eyes Да са много здрави и палави, да радват мама и тате  Hug

Италиан4е - и ние сме на дървени пъзели и книжки основно, но оби4а и да рисува  Peace Сега и ние сме в 4уденка какво друго да му вземем и май ще се спрем на една йоника със стол4е и микрофон, да ми надува главата още пове4е  hahaha  Joy Мисля, 4е има музикален слух и просто ще го пробавам дали няма да му е интересно да подрънква  Mr. Green
Мариелка - от в4ера си имате подарък ве4е  Party  Mr. Green Дано да ви хареса и да се забавлявате много  Hug Само още не съм измислила с пращането нищо. Трябва да измислим нещо на скайп. Пиши ми когато си свободна  Hug
Славен4е - вземай една карта и със затворени о4и си забий пръст4ето някъде, 4е ще свърши лятото докато се наканиш  hahaha  Joy Да не ми се обидиш, ей  Hug Където и да отидете ще си изкарате 4удесно, защото сте заедно, има слънце, море, пясък, вода, абе разли4но е от всеки ден вкъщи, така 4е не му мисли толкова много. Пързалки има навсякъде  Peace
Еви - ние тази мацка на последната снимка с твоя кавалер не я ли познаваме  newsm78 Много са сладки  Hug

# 85
  • Мнения: 735
Лиде, Hug .Има много фактори, които да взема под внимание и не мога да се доверя на случайността,която ми предлагаш.А за парзалките - в Крайморие няма.А ние там обичаме да ходим и мисля,че и тая година може там да се озовем.За това питам в Бургас и Поморие има ли и ако да  да ме ориентирате къде,защото Здравко много иска да види такава пързалка. Peace

# 86
  • Мнения: 370
Лиде, майката на малката мацка е августинка, но много отдавна не пише тук. Ние сме приятелки и децата също много се харесват. Иначе си я виждала във ФБ, там имат снимки заедно Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 42
  Момичета,много благодаря на всички ви за пожеланията!!!Как лети времето само!Кога минаха тези 2 години....Да ви почеря с торта за рожденничката:


  Иначе Никол снощи падна и си навехна крака и  не искаше да ходи цяла вечер.Днес ходи,но куца.Баща й също е с ударен крак и са много смешни двамата днес хванати под ръка и куцайки  Mr. Green

  Силви Д,получихме подаръка.Никол е в абсолютна еуфория.На обяд не си яде яденето,защото 30 мин го пресипва в чашки и чинийки и ходи да черпи,който види  #Crazy Много благодарим!!!!

  Италиана,мерси за предложението!И аз се бях сетила за този клуб,трябва да мина да проверя и там.Ако нещо не ми хареса ще ти звънна за другото предложение.

  С играчки си играе за по малко с всичко-малко с колички,малко с чинийки и чашки,малко с кукли.Няма нещо,което да й задържи вниманието за дълго.Като цяло е голяма лудетина и всичките ни приятели просто не могат да се начудят как от такова спокойно бебе израстна такова диво дете.Не спира да тича и да се катери.От къде я намира тази енергия не знам просто!  #2gunfire Важното е да е здрава!

  По този повод не знам дали ви споменах,че на морето Никол не яде 3 дни почти нищо.Причината беше,че иска категорично да се храни сама!Не дава вече и 1 лъжица да й дам.Цапа се много,особено ако не  е гладна,защото се лигави и определено изяжда по-малко количество,но явно така ще е отсега нататък.

  Слънчев и усмихнат ден от нас!!!!

# 88
  • Кърджали
  • Мнения: 10 282
gemma, ние този период с "или ще ям сама, или няма да ям изобщо" го минахме зимата. И аз тогава се чудих защо аджеба не иска да яде. Как бързо разбрах отговора като грабвн аедин ден лъжицата и се наяде като бял човек  Laughing Ще претръпнеш на петнаа, а и тя скоро ще се усъвършенства.
Дано по - бързо и мине крачето...
За играчките, Кати си играе с всяка попаднала и пред очите играчка. Не подбира.Но най - вече се радва на разни коли, кубчета и музикални играчки.
Да ви се похваля,  вчера роди се братовчедче на Кати. Обаче щастливите мама и татко бяха така ошашкани, че нищо не разбрахме за бебчето, дори не знам как се казва. Довечера ще пробвам да се чуем пак, дано вече са способни да говорят, че да научимм нещо за бебчо.

# 89
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Бързах, бързах и аз да честитя РД на Марти на Италиана и ей го, пак не смогнах! Италианче, да ти е живо и здраво детето, все така добро, умно и разбрано, много радост и успехи му желая!

Честито на вчерашните и днешните рожденници, да са живи и здрави, весели и щастливи!

Италианче - количка не ползваме откакто е проходила, сега прашасват и си чакат реда за новата употреба, като им дойде времето  Mr. Green. Играчки, трудно е да кажа какво се харесва, всичко, но за малко Simple Smile, за момента рисува доста на дъската, а и не само  Joy Joy, докато се обърна понарисува и на други места.

Ганушке - как е Дарито, свикна ли в яслата....направо ми се свива сърцето като те чета. На Савана почна да й става скучно вече вкъщи през деня и се чудя дали да не я дам и аз някъде, ама нещо се колебая....догодина ще местят моята фирма в нова сграда и там ще има детска ясла/градина за децата ни, та се чудя дали да не поизчакам дотогава, поне да ми е пред очите.

Лиде - Савана много пее, непрекъснато, и то добре, вече почнах да се страхувам, че е доста музикална Simple Smile Simple Smile, аз съм свирила на пиано 5 години, ама нищо не излезе от мен на музикалният фронт Simple Smile. Тя има едно детско, ''пано, пано'' и много седи, свири и пее.

Славенче - браво на Валката, радвам се, че се оправя! Дано измислиш къде да ходите на море! И на мен много ми се ходи, но сме го оставили за като се позастуди времето тук.

Пубертет нямаме (за сега), и моето дете е като Марти на Италиана, обаче съм го виждала на други дечица...Дано прескочим и този, а и другия, в тинейджърските години... Joy Joy Joy

Хайде, до скоро от мен, приятно прекарване на рождените дни!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт